Hlavní obsah

Královny nevkusu v akci: Co jsou schopné si obléknout?

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Některé celebrity umí zpívat, jiné hrát, další ovládají třeba obě věci současně. Pak jsou tu ale také hvězdičky, které si kariéru postavily na tom, že se snaží co nejvíc šokovat. A aby zabránily svému vyhasnutí, nechávají se fotit v extrémně podivných a extrémně úsporných modelech.

Článek

Být rafinovaně sexy je umění, ale vypadat lacině a prodejně, to zvládne asi každý. Některé rádoby celebrity si na tom dokonce postavily kariéru. Podívejte se, v jakých modelech se klidně promenádují po ulici jen proto, aby na sebe strhly pozornost.

Phoebe Price (48)

Až se neúspěšná herečka objeví na veřejnosti v umírněném modelu, potom teprve všechny překvapí. Nevkus a odhalování všech možných i nemožných částí těla jsou u ní totiž na denním pořádku. Tak zoufale touží po troše pozornosti. Ven vyráží vždy za přítomnosti fotografů a i u obyčejného venčení psa předvádí skoro erotickou show. Fialový overal možná zepředu působí normálně, ale zezadu v něm herečka ukázala úplně celé pozadí. Stydět se za něj sice nemusí, ale všichni už ho viděli tolikrát, že už to snad nikoho nemůže zajímat.

Foto: Profimedia.cz

Opravdu venčí psa, nebo se spíš chystá na WC?Foto: Profimedia.cz

Courtney Stodden (26)

Další mediální hvězdička se proslavila, když se v pouhých šestnácti letech provdala za tehdy jedenapadesátiletého herce Douga Hutchisona (60). Jejich bouřlivé manželství skončilo loni po devíti letech. Modelka vždy ráda vystavovala své silikonové poprsí a snažila se všemožně šokovat. Například tím, že si na nákup potravin vyrazila v krajkovém spodním prádle, přes které přehodila jen rozepnutý kabátek.

Foto: Profimedia.cz

Když Courtney spatřila fotografy na chvilku si cudně půlku těla zahalila. Ale stačí to?Foto: Profimedia.cz

Alicia Arden (51)

Herecká kariéra se Alicii Arden moc nevydařila, a tak se rozhodla jít cestou lascivního (ne)oblékání a pózování. S nahotou opravdu problém nemá, o čemž svědčí i outfit, který si oblékla na procházku po nákupech v Los Angeles, kdy si nedělala starosti ani se zapínáním minimalistických šortek.

Foto: Profimedia.cz

Tomu říkáme úsporný model. Ani zapnout si ho Alicia Arden nechtělaFoto: Profimedia.cz

Lisa Appleton (52)

Kypré tvary další ženy vůbec nenasvědčují tomu, že jde o bývalou kulturistku. Veřejně známou se tato kontroverzní osoba s podivným módním nevkusem stala v roce 2008 jako účastnice reality show Big Brother. Ze zbytků pozornosti, která se na ni od té doby upírá, se snaží vytřískat maximum i prostřednictvím svých modelů. Je až s podivem, že má pod síťovanými šaty alespoň kalhotky, nebývá to totiž pravidlem.

Foto: Profimedia.cz

Růžové kalhotky Lise ladily s odstínem bradavek. Je všechno jenom náhoda?Foto: Profimedia.cz

Farrah Abraham (29)

Američanka je profesionální účastnicí různých reality show. Objevila se mimo jiné v pořadech V 16 těhotná (2009), Náctileté maminky (2009) nebo Párová terapie (2014). Kromě toho se realizuje i jako spisovatelka a zpěvačka. Zkrátka žena mnoha talentů, která pomocí módy pravděpodobně vyjadřuje své životní motto, že nemá co skrývat. A tak si na párty do klubu oblékne třeba jen průhledný župánek.

Foto: Profimedia.cz

Farrah evidentně nemá v oblékání ráda žádná tajemstvíFoto: Profimedia.cz

Coco Austin (42)

Co se odhalování týče, nezaostává ani americká herečka, tanečnice, modelka a manželka rappera Ice-T (63), která má za sebou rovněž bohatou kariéru v odvětví reality show. V jedné s názvem Ice miluje Coco (2011–2013) byla i se svým manželem a nechala tak kamery nahlédnout do jejich každodenního života. Co na její odvážné outfity asi říká dcera Chanel (5)?

Foto: Profimedia.cz

Obrovská prsa se snaží Coco Austin co nejvíc prodatFoto: Profimedia.cz

Bleona (41)

Albánsko-americká zpěvačka a modelka si libuje v síťovaných modelech, které vypadají jako kdyby je koupila v potřebách pro striptérky. Jenže po letech, kdy se na společenských akcích objevuje skoro nahá, už to tak nějak ztratilo smysl. Svým odhaleným tělem už opravdu nikoho nešokuje.

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka šla doslova s kůží na trhFoto: Profimedia.cz

Reklama