Hlavní obsah

Kreativní milování

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Zkuste něco nového

15. 10. 2008

Vneste vítr do vaší ložnice! I když jsou páry ve svém sexuálním životě spokojené, přesto časem zatouží po zpestření. Mírná obměna běžných milostných technik je zárukou slasti.

Článek

Reakce muže na sexuální podněty jsou mnohem rychlejší než u ženy. Muž se snáze vzruší a dokáže ejakulovat poměrně brzy. Když ho nahé tělo milenky, krajkové prádlo a chtíč okouzlí, může takřka ihned dosáhnout vyvrcholení. To žena ke stejnému výsledku potřebuje cit, atmosféru a představy.

Zaběhnutý sexuální život snáze sklouzne ze vzrušující cesty za experimentováním. Někdy ale stačí málo, aby se s pomocí byť menších novot a obměn vše vrátilo do starých dobrých kolejí. Zajímá vás, jak dodat milování trochu šťávy? Hrajte si a povyšte milování na kreativní záležitost!

Masáž

Hnětení a masírování partnerova těla patří k osvědčeným způsobům navození vzrušení. S kapkou fantazie se mohou masáže stát výborným prostředkem k vydráždění. Nejen ruce mohou být pomůckou.

Led - šokující dráždivost Chladivý dotyk na rozpáleném těle dokáže spustit lavinu emocí. Než kostka ledu roztaje, vykreslete si navzájem obrazce na libovolných místech kůže. Vydejte se na cestu po křivkách partnerova těla a sama se nechte hýčkat mrazivou rozkoší! Kostku před použitím nechte lehce roztát, abyste odstranila ostré hrany.

Peří - mučící zážitek Dokáže připravit nevšední rozkoš. Jako u masáže rukou jemně přejíždějte peříčkem po celém milencově těle. Pohlavní orgány záměrně nechte nepovšimnuty, to nejlepší přece patří nakonec. Až miláčka naučíte postup, peří mu předejte, ať vám zážitek oplatí.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Kostka ledu na nahém těle dokáže divy

Erotické video

Děj erotického filmu je jako stvořený pro napodobování. Vyberte nějaký snímek se zajímavou dějovou linií a průběžně s partnerem synchronizujte chování na obrazovce s konáním ve vašem obýváku. Scény si zastavujte, ať máte na každou praktiku dostatek času. Erotické video si můžete natočit i sami. Tomu, jak při natáčení postupovat, aby byl výsledek co nejlepší, se budeme věnovat v některém z dalších článků.

Zavázané oči

Ještě jste nezkusila milování pod rouškou tmy? To jste o hodně přišla. Šátek přes oči dodá sexu punc exkluzivity. Když zakryjete zrak, zbývající smysly vynaloží snahu na náhradu ztráty, domnívá se Glenn Wilson v knize Vynalézavá láska. Nestojí to za malý experiment?

Něžné tělesné tresty

Jemný výprask uštědřený partnerce vzrušuje spíš muže, ale i žena si ho dokáže vychutnat. Pro ni je nejpříjemnější technika prstů a palce. Žena se předkloní a vystrčí na partnera zadeček. Ten jí dráždí prsty na bodu G a zároveň využívá palec ke stimulaci poštěváčku, přitom jí po zadečku poplácává. Celý proces nesmí dojít do fáze nepříjemných pocitů ani až na práh bolesti. Stejné pravidlo se využívá i při otroctví, což v překladu znamená jemné tělesné spoutání. Jde o to, aby jeden druhého „zlobil" tak dlouho, až bude spoutaný prosit o vyvrcholení. Pár by se měl dopředu domluvit na znamení „rozvaž mě". Spoutání nesmí být příliš pevné a nic by se nemělo omotávat kolem krku.

Sexuální hry

Smyslné hry jsou důvtipným prostředníkem mezi tím, po čem toužíme, ale bojíme se o to partnera přímo požádat. Přitom řešení je tak jednoduché! Vymyslete hru, která bude bavit vás oba. Pár tipů naleznete ve článku Naučte se hrát sexy hry! Inspirujte se a nebojte se mu ukázat, po čem vaše tělo i mysl prahne.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Vymyslete hru, která bude bavit oba

Styk mezi stehny

Styk mezi stehny ukazuje způsob, jak přivést partnera k orgasmu jinak než vniknutím penisu do vaginy. Muž zaboří svůj pyj mezi milenčina stehna a ejakuluje. Svoji chloubu musí umístit blízko nejvrchnější části stehen partnerky tak, aby penis procházel podélně mezi jejími stydkými pysky. Tento způsob obměny lze využít během mnoha poloh, které dovolují přitisknutí ženiných stehen k sobě. Můžete patřit mezi ženy, které tento způsob hrátek obohacuje o silné pocity.

Jak na muže

Položte svého partnera na záda a svažte mu ruce i nohy (šátkem, šálou nebo páskem od županu). Masírujte ho, ale opět předstírejte nezájem o pohlavní orgány. Až bude vzrušený, obraťte se zády k jeho obličeji a přiklekněte si nad něj tak, aby cítil váš klín u svých rtů. Uchopte penis pevně do ruky a masturbujte jej, přitom pohybujte boky sem a tam a stále přejíždějte svým klínem přes milencova ústa. Až budete mít pocit, že se blíží k vyvrcholení, v dráždění polevte. Po opadnutí vzrušení opět začněte s laskáním, ale orálně. Vždy zrychlete tempo a sílu stisku zmírněte, zrychlete tempo, zmírněte. Pomáhejte si rukama. Nakonec se silně k penisu přisajte a nechte ho vyvrcholit.

Co naučit partnera

Lehněte si na záda a nechte milého, aby vám taktéž svázal ruce a nohy. Požádejte ho, aby přinesl olej a provedl vám masáž celého těla. Dráždit vás může rukama i penisem, který si budete moci vzít do úst. Užívejte si pozornosti. Nechť vám partner po maximálním vydráždění rozváže nohy a začne vám stimulovat klitoris. Pak ať proniká prsty do pochvy a použije i jazyk. Bude záležet jen na něm, kdy uzná za vhodné vás přivést k orgasmu. Co myslíte? Bude to bavit víc jeho, nebo vás?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek