Hlavní obsah

Mašle jen pro malé holky? Kdepak! Těmhle dámám sluší skvěle

Foto: Profimedia.cz
17. 12. 2021

Malá nebo velká, nenápadná nebo nepřehlédnutelná. Řeč je o mašli, a rozhodně ne proto, aby vás našli. Ale aby dodala vašemu outfitu šmrnc a nádech originality. Mašle totiž dokáže zázraky a v módě má rozhodně své místo.

Článek

Zapomeňte na mašličky, které si vážou malé holčičky na copánky. Mašle může mít mnoho podob a faktem je, že ani dospělé ženy by ji ze svého šatníku neměly zcela vyřadit. Podívejte se, jak to s mašlemi umí slavné dámy, a inspirujte se.

Poppy Delevingne (35)

Střihově i barevně jednoduché šaty a k tomu výrazná mašle, to je prostě ideální kombinace. A pravda je, že kdyby tato britská modelka vyrazila na pařížskou přehlídku značky Miu Miu v šatech, které by mašle nezdobila, nejspíš by se ztratila v záplavě dalších nudných černých šatů. Takhle byla nepřehlédnutelná, svá, zároveň ale stále elegantně decentní.

Foto: Profimedia.cz

Vidíte, co dokáže mašle s černými šaty?

Blake Lively (34)

Americká herečka se na začátku listopadu zúčastnila společenské akce v Empire State Building, kde se slavil konec některých pandemických opatření. Zazářila v nepřehlédnutelných rubínových šatech, které doplnila botkami ve stejné barvě. A protože se blíží Vánoce, mohla si dovolit i odvaz v podobě velké mašle, která šaty zdobila.

Foto: Profimedia.cz

K předvánočnímu času mašle, rudá barva a trocha toho lesku jednoduše patří

Klára Issová (42)

Vybalancovat potřebu elegance, zároveň to nepřehnat se zdobností, to se skvělé české herečce Kláře Issové rozhodně povedlo. Na projekci filmu Známí neznámí, kde účinkuje, vyrazila v jednoduchých elegantních černých šatech, které ale doplnila střídmou mašlí u krku. Tohle je model, který směle můžete vynést do divadla, na slavnostní večeři, prostě všude tam, kde potřebujete dodržet určitý slavnostní dress code, ale na velkou večerní to není.

Foto: Profimedia.cz

Elegance, střídmost a šmrnc, i to se dá skloubit s mašlí

Nicole Kidman (54)

Červený koberec si zaslouží něco speciálního, a když jde navíc o udílení filmových cen Oscar, stojí za to se módně trochu odvázat. A to se herečce Nicole Kidman v roce 2018 rozhodně povedlo. Úchvatné modré šaty zvýraznily její skvělé křivky a o „wau efekt“ se postarala velká mašle v oblasti pasu. Dokonalý model na opravdu slavnostní událost.

Foto: Profimedia.cz

Hollywoodská herečka si se svou ultra štíhlou postavou může dovolit v podstatě cokoli

Dove Cameron (25)

Tady je vidět, že leckdy jde opravdu kombinovat nekombinovatelné. Bílé, nadýchané a vyloženě něžné šaty a strohá černá mašle? V podání americké herečky tento kontrast nevypadá vůbec špatně, rozhodně je to model, který se na červeném koberci jen tak nevídá. A samozřejmě tomu pomáhá i hereččino mládí, které si prostě určitou rebelii z podstaty věci může dovolit.

Foto: Profimedia.cz

Něžná bílá v kombinaci s černou mašlí? Proč ne

Kate Hudson (42)

Charitativní akce Baby2Baby zajišťuje pomoc dětem žijícím v chudobě a tradičně ji přichází podpořit i velké množství hollywoodských celebrit. O výrazné modely mezi nimi nebývá nouze, letos byla ovšem nepřehlédnutelná Kate Hudson. Romantické dlouhé šaty s květinovým vzorem přepásané masivní růžovou mašlí jsou super a herečce neuvěřitelně sluší.

Foto: Profimedia.cz

Růžová a červená? Dvě barvy, které spolu nečekaně ladí

Lucie Bílá (55)

Lucie Bílá je důkazem toho, že vkusné mašle se nemusíte bát v žádném věku. Takový střídmý střih klasických pouzdrovek dává prostor k lecčemu. Červená barva je sexy a zpěvačce vážně sedí, mašle v oblasti pasu dodává modelu trochu té něžnosti a romantického nádechu. Za nás skvělá volba na jakoukoli trochu slavnostnější akci, třeba do divadla.

Foto: Profimedia.cz

Klasické pouzdrovky a mašle? V podání zpěvačky výborná volba

Uznáváme, že vzhledem k blížícím se Vánocům jsou u vás mašle aktuální spíš v souvislosti s dárky. Jak zabalit dárky? Máme pro vás 7 originálních tipů!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek