Hlavní obsah

Přirozená krása? Tyhle slavné dámy jsou půvabné od přírody

Foto: Profimedia.cz
27. 11. 2021

Neuvidíte na nich nánosy důmyslného make-upu, složité účesy ani prvoplánové odhalování křivek. Tyhle herečky a zpěvačky ničemu z toho neholdují, a přesto jsou nádherné. Jsou přirozeně krásné a právě v tom je nejspíš jejich kouzlo.

Článek

U mnoha celebrit to vypadá, že než vyrazí na červený koberec, věnují hodiny a hodiny přípravám, které zaberou víc času, než kolik jich poté hvězdy stráví před blesky fotoaparátů. A když je pak náhodou někde zastihnou fotografové bez make-upu, ani nepoznáte, o koho jde. To ale nelze říct o těchto dámách: umějí být přirozeně krásné.

Sandra Bullock (57)

Hvězda snímků Gravitace (2013), Slečna Drsňák (2000) či Nebezpečná rychlost (1994) si už roky drží stejný look. Dlouhé tmavé vlasy, které nosí nejčastěji rozpuštěné, k tomu decentní líčení, v němž si potrpí pouze na chytře zvýrazněné oči. Nic víc, nic míň, přesto to stačí, aby i jen pár let před šedesátkou byla ozdobou každé akce.

Foto: Profimedia.cz

Jen chytře zvýrazněné oči, to je recept na krásu podle Sandry Bullock

Uma Thurman (51)

Není to žádná prvoplánová kráska, přesto je to jedna z nejvíc sexy hereček. A rozhodně k tomu nepotřebuje vyzývavé oblečení, výrazné líčení ani nějaké extra vlasové kreace. Jen charisma, kouzlo osobnosti, neodolatelný úsměv a jemný make-up. Není divu, že hvězda legendárního thrilleru Kill Bill (2003) a múza režiséra Quentina Tarantina (58) zrychluje tep mnoha mužům.

Foto: Profimedia.cz

Místo líčidel sází Uma Thurman na kouzlo osobnosti

Lucie Vondráčková (41)

Oblíbená česká herečka a zpěvačka dostala od přírody do vínku skutečně zázračný dar: i po čtyřicítce si drží svůj dívčí vzhled a pravděpodobně jí to nedá moc námahy. Nebo jste ji snad někdy viděli nějak výrazně nalíčenou? Tipujeme, že tahle kráska si vystačí s lehkým krytím, řasenkou a leskem na rty.

Foto: Profimedia.cz

Takhle že vypadá zralá žena a matka dvou dětí?

Tereza Ramba (32)

Herečka, která zazářila například v zábavné trilogii Bobule (2008–20) nebo v oceněné komedii Vlastníci (2019), je okouzlující. I ona budí dojem, že na líčení si moc nepotrpí a jedinou práci má s oblečením. Téměř žádný make-up, vlasy volně rozpuštěné nebo jen tak svázané do culíku, k tomu velmi jednoduché modely. A přesto vypadá vždycky úchvatně.

Foto: Václav Šlauf / MAFRA / Profimedia

Brzy dvojnásobná maminka Tereza Ramba má přesně to, čemu se říká přirozená krása

Jennifer Aniston (52)

I tahle kráska jako by měla recept na věčné mládí. Od dob seriálu Přátelé (1994–2004) se skoro nezměnila a rozhodně to nevypadá, že by přibývající roky maskovala silným líčením či plastickými operacemi. O těch se samozřejmě spekuluje, fakt ovšem je, že pokud je herečka podstupuje, pak na to jde velmi chytře a nenápadně. A jedna věc je jistá: ať vyrazí na červený koberec, nebo ji fotografové zastihnou na běžném nákupu, vždycky vypadá stejně báječně.

Foto: Profimedia.cz

Herečka Jennifer Aniston patří i po padesátce k nejatraktivnějším ženám showbyznysu

Halle Berry (55)

Je pravda, že za štíhlou postavu a dokonalé křivky nevděčí herečka jen přírodě – sama přiznává, že na sobě tvrdě pracuje. Trpí cukrovkou, proto si léta hlídá jídelníček a hodně sportuje, aby nemoc udržela na uzdě. Ovšem svěží a mladistvou má i tvář. Stále nepotřebuje žádný extra make-up, prostě přirozená krása v plné polní.

Foto: Profimedia.cz

Dokonalé křivky a hezkou tvář, to dostala do vínku herečka Halle Berry a životním stylem o tyto dary příkladně pečuje

Lenny (28)

Zpěvačka Lenny je dcera Lenky Filipové (67) a zdá se, že po ní nezdědila jen hudební talent, ale i přirozenou krásu. Ani tady není potřeba přírodě nijak extra pomáhat, stačí jen jiskra v oku, úsměv a přirozené charisma.

Foto: Profimedia.cz

Lenny zdědila přirozenou krásu po mamince

Ale i z šeredek se mohou vyklubat sexy kočky. Důkaz? Filmová ošklivá káčátka? Baby, slečna Drsňák i Nepolíbená

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek