Hlavní obsah

Pouzdrové šaty v podání slavných: Krajka, korzet i volánky

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Naprostá módní klasika, kousek, který nikdy nevyjde z módy, podtrhne ženské křivky a dokonale kombinuje eleganci a sex-appeal. Alespoň jedny pouzdrové šaty by ve skříni měla mít každá žena. Inspirovat se můžete slavnými dámami!

Článek

Jednoduchý střih kopírující křivky, délka těsně nad kolena či pod ně, k tomu klasické lodičky nebo střevíčky na podpatku a dokonalý outfit na pracovní schůzku, večeři či do divadla je na světě! Pouzdrovky jsou klasika, která se na módním výsluní drží už léta. A právem.

Tyhle šaty totiž sluší skoro každému: chlapeckým postavám dodají na ženskosti, výraznějším křivkám dobře padnoucí šaty vytvoří žádoucí linii a parádu v nich uděláte ve dvaceti stejně jako v šedesáti. Univerzálnější kousek oblečení snad neexistuje! Možná i proto je tak rády nosí slavné dámy.

Karlie Kloss (29)

Americká modelka se pyšní štíhlou urostlou postavou a může si dovolit i výrazně zelenou barvu, díky níž je nepřehlédnutelná. Krása pouzdrovek tkví v jejich střihové jednoduchosti, ale dovolit si malou extravaganci v podobě asymetrických ramínek je více než v pořádku. Věřte, že když v něčem podobném vyrazíte třeba na romantickou večeři s partnerem, nespustí z vás oči.

Foto: Profimedia.cz

Nekomplikovaný střih, výrazná barva a asymetricky řešená ramínka – výsledek je parádníFoto: Profimedia.cz

Barbora Mottlová (35)

Herečka nemá na těle jediný špíček, takže si rozhodně může dovolit pouzdrovky v nejtěsnějším provedení. Opět platí, že zářivá barva je namístě – obzvlášť v létě. Tleskáme i trojitým špagetovým ramínkům, která působí velmi sexy. Jednoduché doplňky v podobě lodiček a většího psaníčka představují příjemný způsob, jak dovést model skoro k dokonalosti.

Foto: Profimedia.cz

Pouzdrovky mohou být i volnější, ale s postavou Barbory Mottlové by to snad byl i hříchFoto: Profimedia.cz

Jennifer Lopez (52)

Tuhle herečku a zpěvačku proslavila typicky ženská postava tvaru hruška, a jak vidíte, i jí pouzdrovky svědčí. Zvýrazní štíhlý pas a krásně klenuté boky, délka pod kolena v kombinaci s lodičkami na vysoké jehle opticky prodlouží postavu, oranžová barva šíří pozitivní energii a ona je opět za hvězdu. Tahle kráska prostě ví, co jí sluší!

Foto: Profimedia.cz

V čem jiném než v pouzdrových šatech dokonale vyniknou ženské křivky JLo!Foto: Profimedia.cz

Eva Longoria (46)

O sympatické herečce je obecně známo, že není příliš vysoká. Ale i jejímu typu postavy pouzdrové šaty sluší. A jestli hledáte slavnostnější kousek, který podtrhne váš sex-appeal, rozhodně se nebojte modelů bez ramínek. Odhalená ramena a záda jsou někdy mnohem víc sexy než hluboký dekolt.

Foto: Profimedia.cz

I drobné postavě Evy Longoria pouzdrové šaty svědčíFoto: Profimedia.cz

Reese Witherspoon (45)

Když se na snímek podíváte pozorněji, nejspíš si všimnete, že není úplně aktuální. Tahle herečka skoro nestárne, ale přece jen je poznat, že je fotografie starší. Je z roku 2013 a jasně dokazuje, že pouzdrové šaty z módy nevyjdou. Když podobně jednoduchý a elegantní kousek vynesete dnes, uděláte s ním pořád stejnou parádu. A věříme, že i za dalších pár let tento model na svém kouzlu nic neztratí.

Foto: Profimedia.cz

Jednoduchý, decentní, univerzální. Takový je pouzdrový model v podání Reese WitherspoonFoto: Profimedia.cz

Iva Kubelková (44)

Majitelka štíhlé postavy a klenutého hrudníku se pro pouzdrový střih snad narodila. Modelka své přednosti zná a ví, jak je prodat. Když totiž zkombinujete univerzální střih pouzdrovek s něčím tak sexy, jako je krajka, nemůže to dopadnou jinak než dobře. Opět skvělý model do divadla či na romantické rande.

Foto: Profimedia.cz

Iva Kubelková by měla pouzdrovky nosit snad denně, tak moc jí slušíFoto: Profimedia.cz

Jane Seymour (70)

Jak už bylo řečeno, pouzdrové šaty sluší dvacetiletým stejně jako šedesátiletým. A jak vidíte, ani v sedmdesáti se jim není třeba vyhýbat. Něžně fialkový model s volánkem v oblasti pasu (tzv. peplum) charismatické herečce vážně sluší. Opět je to důkaz, že v jednoduchosti je krása a mnohdy stačí jen malý detail, který z nenápadných šatů udělá skvostný model.

Foto: Profimedia.cz

Sedmdesátiletá dáma? Tomu uvěří jen málokdo!Foto: Profimedia.cz

Podobně jistě zabodujete i s dalším kouskem, který se na módním výsluní drží už léta. Je to hit jménem overal. Takhle ho nosí slavné dámy!

Reklama