Hlavní obsah

Nevyzpytatelný Amor: Agáta a Jaromír, Pavel a Dara a další slavné páry, jež svým vztahem překvapily

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

V posledních týdnech plní společenské rubriky pár, který všechny překvapil. Agáta Hanychová se zamilovala do Jaromíra Soukupa. A ač by je k sobě málokdo tipoval, zdá se, že jim to opravdu klape. Které dvojice v minulosti podobně překvapily?

Článek

Když se hokejista nebo fotbalista zamiluje do modelky, ideálně do té aktuálně nejkrásnější, bere se to jako běžná věc a nikomu to dech nevyrazí. Herečky zase často tvoří pár s jinými herci nebo režiséry, zpěvačky s muzikanty. A pak se objeví dvojice, která překvapí. Které páry jsou nebo byly tak trochu nečekané, a přesto se zdá, že je Amorův šíp zasáhl opravdu silně?

Agáta Hanychová (37) & Jaromír Soukup (53)

Seznam partnerů této známé osobnosti je poměrně dlouhý. Randila s mnoha sympaťáky, s podnikatelem Miroslavem Dopitou má syna Kryšpína (11), v roce 2013 si vzala herce Jakuba Prachaře (38) a mají spolu dceru Miu (4). A od předloňského rozvodu hledá toho pravého.

Když se nedávno ukázalo, že její novou láskou je mediální magnát, vyrazilo to mnohým dech. Proč? To není jasné. On je starší, zajištěný a neváhá nechat nahlédnout do soukromí, ona má po boku muže, který si rozumí nejen s ní, ale i s jejím dětmi a maminkou a rád s ní cestuje. Tak se těšíme na Svatbu Jaromíra Soukupa.

Foto: Profimedia.cz, Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia

Poznali se v pořadu, který Jaromír Soukup moderoval, a Agáta Hanychová tu byla hostemFoto: Profimedia.cz, Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia

Dara Rolins (49) & Pavel Nedvěd (49)

Úspěšná zpěvačka randila s herci Sagvanem Tofim (57) a Petrem Vlasákem (†45) a velkou lásku prožila s muzikantem Matějem Homolou (49) – mají spolu dceru Lauru (14). Dlouholetým partnerem byl i slovenský raper Patrik Vrbovský alias Rytmus (45). Po rozchodu v roce 2018 byla zpěvačka oficiálně sama. Až donedávna!

Už přes rok je po uši zamilovaná a jejím vyvoleným není nikdo jiný než Grande Paolo, držitel prestižního Zlatého míče z roku 2003. Dnes je viceprezidentem Juventusu Turín a většinu roku žije v Itálii. Jak se poznali? Ona jezdila do Itálie kvůli své módní kolekci a slovo dalo slovo... V červenci oslavili společný rok a užívají si cestování po celém světě.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

V roce 2010 byli oba patrony Pražského půlmaratonu a dobře si rozuměli, ale skutečná jiskra přeskočila až o 11 let pozdějiFoto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Adéla Gondíková (49) & Jiří Langmajer (56)

Proč bylo takové překvapení, když se do sebe tihle dva zamilovali? Ona platila za sympatickou a hodnou holku (mimo jiné má dnes narozeniny), moderovala ve dvojici s bratrem Daliborem (52) a hrála ve filmových a divadelních komediích. On měl naopak pověst problematického umělce: měl za sebou i skandální období, kdy si rád dal po kalíšku a měl milenky; a je to nejen svobodník Kouba, ale především velký herec vážných rolí.

V roce 2010 se do sebe zakoukali a vztah tajili, herec byl totiž ještě ženatý s matkou svých dvou dcer. O devět let později ale byla svatba a je zřejmé, že v sobě našli spřízněné duše, a herec neváhá přiznat, že z něj jeho žena udělala lepšího člověka.

Foto: Profimedia.cz

Oba už mají jedno manželství za sebou: Adéla Gondíková s muzikantem Ondřejem Brouskem (41), Jiří Langmajer s učitelkou matematiky Kamilou Foto: Profimedia.cz

Daniela Písařovicová (43) & Ondřej Brzobohatý (39)

Ona patří k moderátorským esům, dlouhé roky byla tváří zpravodajství ČT a nyní je součástí týmu DVTV. A vždy si střežila soukromí. Známý muzikant je autor muzikálů a filmové hudby, na svém kontě má několik alb a v poslední době se mu bulvár dost věnuje – důvodem je rozpad manželství s Taťánou Kuchařovou (34).

Zda jiskra přeskočila během natáčení pořadu Inkognito, nebo už dříve, dvojice nesvěřila, ale oba už několik měsíců září štěstím. Navíc se zdá, že si novou partnerku oblíbila i Ondřejova matka, herečka Hana Gregorová (69), a ta je, co se týče snach, prý velmi náročná.

Foto: Profimedia.cz

Není divu, že vztah chtěli co nejdéle tajit. Ondřejův rozvod řešila snad všechna médiaFoto: Profimedia.cz

Olivia Wilde (38) & Harry Styles (28)

Půvabná hvězda seriálu Dr. House (2004–12) dlouho žila s hercem Jasonem Sudeikisem (46) a mají dvě děti. Harry Styles je zase zpěvák oceněný Grammy, člen kapely One Direction a rozhodně se nebojí originální ani ženské módy.

Poznali se během natáčení thrilleru To nic, drahá (2022): ona režírovala a oba v něm hrají. Poprvé se ruku v ruce objevili v lednu 2021, a ač zlé jazyky tvrdí, že byl důvodem jejího rozchodu, není to tak – v době natáčení už byla single. A proč je jejich vztah překvapivý? Společnost stále není zvyklá na dvojice, kde je žena o více než pár let starší než muž.

Foto: Profimedia.cz

Společných fotek mnoho nemají, své soukromí si Olivia Wilde a Harry Styles velmi přísně střežíFoto: Profimedia.cz

Megan Fox (36) & Machine Gun Kelly (32)

Dvojice, která nápadně připomíná pohádku Kráska a zvíře. Pohledná modelka a herečka byla vdaná za Briana Austina Greena (49) a má s ním tři syny. Rapper byl stanicí MTV oceněn jako nejlepší alternativní umělec roku 2021.

Tihle dva se poznali během natáčení krimifilmu Po stopách vraha (2021). Milují pozornost médií, na akce se oblékají extravagantně a s fanoušky se dělí o svoje nadšení z toho, že mají astrologické propojení, protože sdílejí jednu duši. V lednu se zasnoubili a během rituálu si připili vlastní krví.

Foto: Profimedia.cz

Ona roky vyhrává ankety o nejkrásnější a nejvíc sexy ženu, on má charisma a pověst konfliktního týpkaFoto: Profimedia.cz

Reklama