Hlavní obsah

Slavné dámy a nahota: Tereza Ramba překvapila, Britney Spears provokuje a Heidi Klum je nudistka

Foto: Profimedia.cz

Že je ženské tělo krásné a ženy by na něj měly být pyšné, se není třeba rozepisovat. Píší se o něm básně, skládají písně a je motivem mnoha krásných obrazů. Jak to mají s nahotou slavné dámy: kdo se svlékl kvůli oslavě těla a kdo spíš jen provokuje?

Článek

Dnes má premiéru film Betlémské světlo a nedávno se v ulicích objevily obrovské plakáty nahé herečky Terezy Ramba (32). Bylo to překvapení: nepatří totiž mezi slavné ženy, které se ukazují bez oblečení. Jenže režisérovi Janu Svěrákovi (57) se prý nedá odříct ani „nahatá“ role, navíc je herečka na své tělo po třicítce a dvou dětech pyšná. Svůj instagramový příspěvek doplnila o informaci, že láska je svoboda a svoboda je láska a výtěžek z prodeje jejích autorských triček jde na pomoc Ukrajině.

A jak to mají s nahotou jiné slavné dámy?

Pavlína Pořízková (56)

Světově proslulá supermodelka si stále udržuje perfektní postavu (na které dle svých slov denně dře) a je zvyklá, že kvůli focení kampaní a reklam se čas od času musela objevit oblečená spíše poskrovnu. V poslední době slavná Češka ráda ukazuje, že i ženy po padesátce mohou vypadat skvěle a nepatří do starého železa. A že se jí občas dostane kritiky? Tomu se směje. Podle ní by se mělo mluvit o kráse nejen v souvislosti s různými proporcemi a barvou pleti, ale i o kráse v různém věku. Sdílí proto fotky i bez retuše a bez make-upu.

Foto: Profimedia.cz

Pavlína Pořízková na sobě pracuje a nemá problém tento typ fotografií sdílet s celým světem

Britney Spears (40)

Interpretka jednoho z nejprodávanějších hitů Baby One More Time má za sebou řadu skandálů a umí provokovat dodnes. V posledních letech se její sociální sítě hemží odhalenými fotografiemi – prý jimi protestovala proti opatrovnictví svého otce a nesvobodě. Ovšem loni soud opatrovnictví zrušil, ale ona se fotí dál – teď slaví svobodu. Mnoho fanoušků stálo v boji proti otci na její straně a hojně používali hashtag #freebritney. Nyní se ptají, jestli je jejich oblíbená blondýnka v pořádku a zda toho už není moc. Pravda je, že na mnoha snímcích nepůsobí, že je v úplné psychické pohodě.

Foto: Profimedia.cz

Na jejím profilu převažují snímky tohoto typu. Příznivci by Britney Spears už možná raději viděli ve studiu pracovat na nových písních

Ashley Graham (34)

Plus size modelka se svými křivkami chlubila vždy ráda a nepřestala s tím ani v těhotenství: syna Isaaca porodila v roce 2020 a nedávno k němu přibyla dvojčátka – zase kluci. Za svá kila navíc se rozhodně nestydí a je pyšná na tělo, které dalo život třem lidem. Se svými fanoušky sdílela i strie, které se jí během těhotenství na břiše objevily, a fotí se také při kojení a odsávání mléka. Pro mnoho žen je nejen inspirací, ale i ujištěním, že touha po dokonalosti je zbytečná a jen bere energii.

Foto: Profimedia.cz

Slavné dámy se rády fotí během těhotenství, protože chtějí mít na toto období hezkou vzpomínku. A Ashley Graham není výjimka

Lizzo (33)

Oceňovaná zpěvačka roky bojuje proti standardům a ideálům krásy. Dle vlastních slov samozřejmě ví, že je tlustá, ale připadá si krásná, cítí se sexy a svoje křivky má ráda. Odmítá všechny škatulky a je ráda, že pro mnohé je ikonou a vzorem. Ráda se ukazuje ve velmi odhalených a extravagantních modelech a rozhodně nemá potřebu svoje proporce nikterak maskovat. A že ji hejtují, protože oslavuje obezitu? Ona tvrdí, že podporuje přirozenost.

Foto: Profimedia.cz

Lizzo má svoje tělo ráda, a když se nefotí úplně nahá, aspoň se obléká do odvážných outfitů

Emily Ratajkowski (30)

V šatníku slavné modelky a maminky ročního synka najdete buď miniaturní bikiny, upnuté crop topy nebo odhalující šaty. Svoje tělo miluje, ostatně ji skvěle živí, a ráda ho ukazuje v celé kráse. Je velká bojovnice za ženská práva: ženy by si podle ní měly (ne)oblékat, cokoli chtějí, holit se či neholit, pokud chtějí, apod. A že hlásá, že smyslnost je výsada žen a měly by toho využívat? To prý není v rozporu s jejím feminismem – bojuje kupříkladu za právo žen na potrat.

Foto: Profimedia.cz

Emily Ratajkowski ráda trochu provokuje, ale fanoušci to milují. Je na co se dívat

Heidi Klum (48)

Brzy jí bude 50 a postavu jí závidí i modelky o generaci mladší. Má co ukazovat a rozhodně si svoje křivky nenechává pro sebe. Ostatně už jako malá holka chodila s rodiči na nudapláže a s nahotou nemá žádný problém. Běžně ji paparazzi zachycují na dovolené nahoře bez a fanoušky na sociálních sítích sem tam potěší lechtivým obrázkem – jen tak, proti ničemu tím nebojuje.

Foto: Profimedia.cz

Někdy nechá fanouškům prostor pro fantazii, jindy se odhalí komplet. Heidi Klum rozhodně není puritánka a nahota je pro ni přirozená

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek