Hlavní obsah

Slavné dámy v očekávání. Kdo porodí v roce 2022?

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Všichni doufáme, že rok 2022 bude lepší, šťastnější nebo alespoň tak nějak normálnější. U většiny lidí je to ale přání, které se může a nemusí splnit, nikdo nevíme, co nás čeká. Ovšem tyhle slavné dámy mají pro optimismus o jeden důvod navíc: v nadcházejícím roce se jim má narodit potomek!

Článek

Je to každý Silvestr stejné, přejeme si do dalšího roku zdraví, pohodu, štěstí. A vzhledem k tomu, jak náročný byl kvůli pandemii koronaviru rok 2021, všichni doufáme, že ten následující už bude o mnoho pohodovější a šťastnější. Tyhle slavné dámy ale mají o jeden – zatím malý, ale o to důležitější důvod více, proč se na nadcházející rok těšit. Čekají totiž potomka.

Ewa Farna (28)

Když loni v listopadu světu představovala své nové album Umami, rovnou se pochlubila ještě s jednou událostí. Zveřejnila fotku, na níž je zřetelné těhotenské bříško, a přidala komentář ve smyslu, že na cestě je i další novinka, o níž sice ještě neví, jak bude znít, ale rozhodně ví, že to bude velká srdcovka. S manželem Martinem Chobotem (32) už má sympatická zpěvačka dvouletého syna Artura. Jeho soukromí pečlivě chrání a fotky sdílí jen výjimečně.

Foto: Profimedia.cz

Ve svých osmadvaceti letech se loni stala jednou z nejmladších zlatých slavic v historii ankety Český slavíkFoto: Profimedia.cz

Tereza Ramba (32)

Doma má dvouletého syna Mikoláše, kterému říká Slunce, a s manželem Matyášem Rambou (32) se nyní těší na příchod druhého potomka. Zda to bude holka, nebo kluk, sympatická a krásná herečka neprozradila, koneckonců i svůj požehnaný stav dokázala poměrně dlouho utajit.

Informaci zveřejnili na sociálních sítích loni v létě před premiérou snímku Deníček moderního fotra. Tereza své bříško prý nechtěla ukázat až na červeném koberci, protože pak by prý celá premiéra byla spíš o ní než o filmu, v němž si zahrála.

Foto: Profimedia.cz

Lásko, co je to za pupek, ptá se Terezin manžel Matyáš na vtipném videu, kterým loni oznámili, že jich bude o jednoho vícFoto: Profimedia.cz

Monika Marešová (40)

O tom, že Monice a Leošovi Marešovým by miminko vyloženě slušelo, se šuškalo už dlouho. Až nedávno, konkrétně v říjnu loňského roku, se Leoš (45) radostnou novinkou pochlubil při živém ranním vysílání v rádiu a pro jistotu i na svém profilu na Instagramu zveřejnil fotku čápa s jasným filmovým vzkazem ze snímku Jak dostat tatínka do polepšovny (1978): Klokan přiletí v březnu.

Zhruba za tři měsíce se tak Monika Marešová stane maminkou a z Leoše bude trojnásobný tatínek. S první manželkou Monikou Poslušnou (46) má už dva syny – Matěje (11) a Jakuba (16).

Foto: Profimedia.cz

Pro Moniku Marešovou je tohle první těhotenství, Leoš se stane trojnásobným tatínkemFoto: Profimedia.cz

Kristýna Plíšková (29)

Tenistka a sestra bývalé světové jedničky Karolíny Plíškové (29) také nedávno oznámila radostnou novinku. Se svým partnerem a snoubencem, slovenským fotbalistou, který hraje za pražskou Spartu, Dávidem Hanckem (24), čeká miminko. Světu novinku oznámila prostřednictvím zamilované fotografie, kde se jí pod bílou košilí viditelně rýsuje bříško. Na fotce je i s partnerem a text „Poslední Vánoce ve dvou“ nikoho nenechal na pochybách.

Foto: Profimedia.cz

Slavná sportovkyně si nyní dá od tenisu pauzuFoto: Profimedia.cz

Michaela Nosková (38)

Donedávna se téhle zpěvačce v lásce příliš nedařilo. Po rozvodu s prvním manželem Janem Horsákem v roce 2013, s nímž má dceru Elišku (11), si prošla několika nevydařenými vztahy. Ale vypadá to, že štěstí nakonec našla, a to po boku podnikatele Jindřicha Čandy. Ten ji loni v létě požádal o ruku, v té době už oba věděli, že jich bude o jednoho víc. Veřejně se s novinkou pochlubili až v září. Potomek se má narodit na přelomu ledna a února, zpěvačka se prý cítí báječně a nemůže se dočkat, až z nich bude čtyřčlenná rodina.

Foto: Profimedia.cz

Míša Nosková brzy pořídí sourozence své jedenáctileté dceři Foto: Profimedia.cz

Zuzana Stráská (30)

Modelka a influencerka Zuzana Stráská se stane dvojnásobnou maminkou. S manželem Matyášem Novákem mají už tříletou dcerka Emmu, ze které tak bude velká ségra.

Sympatická blondýna novinku oznámila loni v říjnu, kdy byla zhruba v polovině těhotenství. I ona to udělala prostřednictvím fotografie sdílené na sociálních sítích s tím, že tohle bříško už nelze moc schovat a je potřeba jen „ve zdraví dojet dva v jednom do finále“.

Foto: Profimedia.cz

I tahle krásná blondýna se rozhodla své dcerce pořídit sourozenceFoto: Profimedia.cz

Lucie Šafářová (34)

Tohle je asi nejčerstvější novinka, tenistka Lucie Šafářová se svým těhotenstvím pochlubila na Štědrý den. K fotce na sociálních sítích připsala dojemný vzkaz: „Krásné Vánoce a svátky vám všem! Ať jsou klidné, plné lásky a splněných přání! My máme jeden malý dáreček na cestě a moc se na něj všichni v příštím roce těšíme!“

S hokejistou Tomášem Plekancem (39) čeká již druhé dítě, doma mají dvouletou dcerku Leontýnu. Plekanec bude ale rovnou čtyřnásobný tatínek, s bývalou manželkou Lucií Vondráčkovou (41) má dva syny – šestiletého Adama a desetiletého Matyáše.

Foto: Profimedia.cz

I Lucie Šafářová se má v roce 2022 na co těšit, bude z ní dvojnásobná maminkaFoto: Profimedia.cz

Rok 2021 rozhodně nebyl snadný a řada lidí se potýkala spíš se vztahovými problémy, které umocnily problémy spojené s pandemií koronaviru. Ale dařilo se i lásce. Tohle jsou třeba Nové páry zahraničního showbyznysu

Reklama