Hlavní obsah

Jak šel čas s Beckhamovými? Více než 20 let spolu, ustáli nevěru a zplodili čtyři děti

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Oba byli mladí, krásní a super úspěšní. Když se do sebe bezhlavě zamilovali fotbalista Manchesteru United a členka skupiny Spice Girls, většina lidí jim dávala pár měsíců. David a Victoria Beckhamovi se ale vzali, vychovali čtyři děti a jako páru jim to funguje dodnes. Jak se od roku 1998 změnili? Nakoukněte do jejich alba, ze kterého čiší láska.

Článek

Jejich love story by stála za zfilmování. První scéna by se odehrávala po fotbalovém zápase v roce 1997, kde se v salonku potkal fotbalista David Beckham s členkou skupiny Spice Girls Victorií Adams. Posh Spice se mu už dlouho líbila a po pár skleničkách ji nesměle oslovil. Její číslo si prý napsal na letenku, kterou měl zmuchlanou v kapse a s prvním telefonátem dlouho nečekal. „Láska na první pohled existuje,“ řekla časopisu Vogue o jejich prvním shledání Victoria. A David to cítil stejně.

Jak šel čas s Davidem a Victorií

Jejich ostře sledovaná romance nabrala poměrně rychlý spád. Zamilovaný pár se v lednu roku 1998 zasnoubil a než se stihli vzít, zpěvačka otěhotněla. Na jaře roku 1999 se jim narodil první potomek, syn Brooklyn (ano, to je ten, který se před rokem oženil s herečkou Nicolou Peltz) a čtyři měsíce poté si hvězdy řekly ano. Rodina se jim rozšířila o tři roky později, kdy se jim narodil druhý syn Romeo, dva roky po něm pak přišel chlapec číslo tři, Cruz.

Nevěra Davida Beckhama

Přestože se navenek mohlo zdát, že si žijí svůj sen, ani jim se problémy nevyhnuly. V roce 2004 vyšlo najevo, že měl fotbalista románek se svou osobní asistentkou Rebeccou Loos. A jako by už to samo o sobě nebylo dost zlé, dotyčná si o tom ochotně povídala s novináři. Když to David Beckham zapřel, tvrdila, že umí detailně popsat jeho intimní partie… Victoria o této etapě časopisu W řekla: „Nebudu lhát. Bylo to opravdu těžké období. Ale David a já jsme to nakonec zvládli. Nikdo neříkal, že je manželství snadné. Ano, na cestě se vyskytly překážky. Ale vyšli jsme z toho všeho ještě silnější.“

Victoria Beckham jako módní návrhářka

Po velké aféře se zdálo, že se u Beckhamových všechno vrátilo do starých kolejí. V roce 2011 do rodiny přibyla dcera, která skvěle doplnila klučičí trio. Rodiče ji pojmenovali Harper Seven, přičemž sedmička odkazuje nejen na jejich šťastné číslo, ale i dres, v němž hrával její táta.

V minulých letech se Victoria, která si postupně vybudovala jméno jako úspěšná módní návrhářka, rozpovídala o tom, že tehdy na konci devadesátých let opravdu našla toho pravého: „Samozřejmě, je neuvěřitelně hezký. David je ale také ten nejúžasnější manžel a fantastický otec. Mám štěstí, že jsem v něm našla spřízněnou duši,“ řekla pro magazín The View. Za dva měsíce to bude čtyřiadvacet let, co jsou tihle dva manželé, a příští rok je tak čeká oslava stříbrné svatby.

Foto: Profimedia.cz

Victorii je častokrát vyčítáno, že se málo směje. Zřejmě to ale platí jen pro případy, že ji někdo fotí. Její manžel potvrzuje, že s ní rozhodně nuda není.Foto: Profimedia.cz

Reklama