Hlavní obsah

Známé osobnosti s dlouhým seznamem partnerů. Leo a ti druzí!

Foto: Profimedia.cz

Některé známé osobnosti se proslavily počtem Oscarů, jiné počtem dětí, a pak jsou tu ti s nejvyšším počtem partnerů. Jedním z favoritů na rekordmana je zcela jistě Leonardo DiCaprio. Kdo mu šlape na paty u nás a kdo za hranicemi?

Článek

U známých osobností nás kromě filmů či nových písní zajímá i jejich soukromí, a zejména s kým žijí či randí. U některých je to trochu nuda – vezmou si lásku ze střední a jsou jí věrní. Jiní nás ovšem co chvíli překvapí novým partnerem či známostí. Kdo patří mezi „nejkamarádštější“ hvězdy a do kolonky záliby by měl v životopise zcela jistě vyplnit „rád/a poznávám nové lidi“?

Leonardo DiCaprio (45)

Pokud by se jednou točil příběh Leo a jeho ženy, měl by to rovnou být seriál, protože Leonardo DiCaprio je vyloženě kamarádský typ. Nejčastěji loví oscarový herec mezi mladými modelkami a v minulosti chodil třeba s Gisele Bündchen (39), Blake Lively (32), Bar Refaeli (34), ale i s Evou Herzigovou (46) nebo Demi Moore (57). Jeho současnou přítelkyní je mladinká Camila Morrone (22), tak uvidíme, jestli dostane Leonarda pod čepec.

Foto: Profimedia.cz

Doprovodí ho na letošní předávání Oscarů přítelkyně, nebo vezme jako obvykle maminku?

Paris Hilton (38)

Neobešla se bez ní žádná party, ale nyní se věnuje byznysu. Seznam partnerů slavné dědičky je dlouhý a jsou na něm muži ze showbyznysu i ze světa peněz – syn řeckého rejdaře Paris Latsis (37), model River Viiperi (28) nebo hráč pokeru Rick Solomon (51). Několikrát se zasnoubila, svatba se ale nekonala ani jedna. Nadějně to vypadalo v roce 2018 s hercem Chrisem Zylkou (34). Proč nakonec nezazněly svatební zvony? Paris prý je pracovně vytížená a cestuje po světě...

Foto: Profimedia.cz

Že by zůstala Paris dlouho sama? To asi nehrozí. Ale už by mohla vybírat s větším rozmyslem

Justin Timberlake (38)

Dlouho to vypadalo, že s poznáváním nových žen Justin Timberlake skončil, protože se zamiloval do herečky Jessicy Biel (37), v roce 2012 měli svatbu. Nedávno byl ovšem nafocen, jak během natáčení filmu Palmer paří se štábem, a s kolegyní Alishou Wainwright (30) se tak trochu osahávají. Justin se veřejně omluvil a zdá se, že jej manželka vzala na milost. S kým byl spojován v minulosti? S Lindsay Lohan (33), Cameron Diaz (47), Alyssou Milano (47) a hlavně nesmíme zapomenout na Britney Spears (38)!

Foto: Profimedia.cz

O tom, že má její muž pro ženy slabost, se Jessica Biel přesvědčila už před svatbou. A zdá se, že ona má slabost pro něj – opět mu odpustila

Madonna (61)

Seznam mužů, které pojilo víc než přátelství se zpěvačkou Madonnou, je dlouhý. V roce 1985 se provdala za herce Seana Penna (59), s osobním trenérem Carlosem Leonem (53) má dceru Lourdes (23) a s druhým manželem, britským režisérem Guyem Ritchiem (51), má syna Rocca (19). Kromě toho ale byli jejími milenci i Alex Rodríguez (44), Vanilla Ice (52), Warren Beatty (82), John Kennedy Jr. (†38) a spousta mladých modelů a tanečníků. Současným partnerem je tanečník Ahlamalik Williams, mladší o 36 let, a prý je to vážné.

Foto: Profimedia.cz

Madonna na sobě maká a s projevy stárnutí bojuje všemi prostředky. Možná jí v tom pomáhají i o generaci mladší muži

Daniel Hůlka (51)

Proslavil se rolemi v muzikálech Dracula a Monte Cristo a ženy na něj vždy letěly. Které démonickému zpěvákovi podlehly a se kterou se usadil? Jeho první láskou byla Olga Šípková (50), žil s tanečnicí Adélou Šeďovou (46) a poprvé se oženil v roce 2002, kdy si vzal tanečnici Libušku Haraštovou (39), dnes Vojtkovou. Brzy se rozvedli a zpěvák prožil vztahy se zpěvačkami Terezou Duchkovou (41) a Šárkou Vaňkovou (32). Těsně před padesátkou se v říjnu 2017 tajně oženil v Las Vegas s překladatelkou Barborou Klement (28), která byla už v té době těhotná. Mají dceru Rozárku (1).

Foto: Profimedia.cz

Na tu pravou si počkal, ale nyní je prý po velmi dlouhé době šťastný

Sámer Issa (34) 

V roce 2004 se umístil na 3. místě v show Česko hledá SuperStar a kromě jeho talentu se mluvilo o vztahu s další účastnicí, Šárkou Vaňkovou. Pracoval na své umělecké kariéře a užíval si náklonnosti žen, z těch slavnějších to byla Agáta Prachařová, se kterou se opakovaně rozcházel a zase dával dohromady, nebo houslistka Pavlína Dubná (35). V současné době je zpěvák zamilovaný do o 9 let starší Pavlíny Kohoutové a prý už mu představa svatby není cizí.

Foto: Profimedia.cz

O svých partnerkách vždy mluvil jako o životních láskách, ale až s Pavlínou připouští svatbu

Agáta Prachařová (34)

Žena mnoha profesí, která se umí ozvat a ráda se baví. Ač se zdálo, že manželství s Jakubem Prachařem (36) Agátě vydrží, pracuje se nyní na rozvodu a oba již mají nové partnery. S kým v minulosti žila? S hokejistou Jiřím Hudlerem (36), automobilovým jezdcem Janem Charouzem (32) nebo se Sámerem Issou. Po pár týdnech vztahu otěhotněla s Mirkem Dopitou (35) a narodil se syn Kryšpín (8). S Jakubem Prachařem mají dceru Miu (2). V současnosti randí s realitním makléřem Zdeňkem Turkem (36), kterého si našla na seznamce.

Foto: Profimedia.cz

Jisté je, že Agátino soukromí nikdy nebude nudné. V současnosti baví lidi fotkami z dovolené s novým mužem a zároveň se veřejně provokují s Jakubem Prachařem

Petra Faltýnová (41)

V roce 1998 uspěla v soutěži Miss České republiky a od té doby jsme ji vídali na přehlídkách a dozvídali se o jejím bouřlivém soukromí. Velkou lásku prožila s hokejistou Martinem Ručínským (48) a podnikatelem Romanem Hajabáčem (44). V roce 2008 se provdala za podnikatele Simona Štekla (42), se kterým má dceru Adrianu (10). Během manželství prožila románek s hercem Jiřím Langmajerem (53) a po rozvodu žila s Leošem Marešem (43), byl to vztah plný emocí. V poslední době se možná usadila a to za oceánem s miliardářem Davidem.

Foto: Profimedia.cz

Dříve o ní bylo slyšet takřka denně, její vztahy měly grády. V posledních letech si své soukromí chrání

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek