Hlavní obsah

Nejkrásnější zásnubní prsteny slavných: Kdo má nejdražší?

Foto: Profimedia.cz
17. 11. 2018

Je nejlepším přítelem ženy diamant? Možná to platí o celebritách, jejichž prsteníčky se pyšní obrovskými drahými kameny. Čím většími a barevnějšími, tím lépe. O pozornost médií je pak postaráno. Kdo ze slavných žen má nejkrásnější?

Článek

Šperky na prsteníčcích jsou často předmětem diskuzí a spekulací. Je to zásnubní prsten? Kolik asi stál? Je vůbec pravý? Jedno je jisté: slavné dámy mají opravdové diamanty. Ale víte, která modelka si svůj zásnubní prsten navrhla sama a kolik peněz stál růžový skvost, jenž nosí Lady Gaga? Dejte nám vědět v anketě pod článkem, jaký šperk se vám líbí nejvíc.

Emily Ratajkowski (27)

Foto: Profimedia.cz

Modelka Emily Ratajkowski se prstenem chlubila na sociálních sítích

... aneb když je jeden kámen málo. Modelka se vdávala v březnu letošního roku. Nejdřív se strhlo šílenství ohledně jejích svatebních šatů – Emily si totiž na obřad oblékla kalhotový kostým hořčicové barvy od Zary. Na svatebním modelu ušetřila a o to víc pak mohla investovat do prstenu.

Svatba se vymyká i jiným zvyklostem: herec Sebastian Bear-McClard (31) požádal Emily o ruku improvizovaně v restauraci a prstýnek si vyrobil z účtenky za večeři. Dokonalého zásnubního šperku se modelka dočkala až o pět měsíců později. Navrhla si ho sama a cena by mohla být odhadem přes dva miliony korun.

Ruku jí teď zdobí dva mohutné prsteny. Snubní, jednoduchý, ale zato pěkně silný kroužek a pak zásnubní: dva obří diamanty vedle sebe, jeden ve tvaru hrušky a druhý hranatý. Co na ně říkáte?

Gwyneth Paltrow (46)

Foto: Profimedia.cz

Herečka Gwyneth Paltrow oslňovala zásnubním prstenem letos v dubnu na premiéře filmu „Avengers: Infinity War“

Gwyneth Paltrow je po čtyřech letech randění s režisérem, scenáristou a producentem Bradem Falchukem (47) opět vdanou paní. Americké herečce se vše podařilo utajit a s fotkami ze svatby, která proběhla v říjnu, hodně šetří. Na Instagramu se pochlubila jen snubními prstýnky.

Na to, jak moc extravagantní a výrazný byl zásnubní prsten, se se snubními kousky držela dvojice při zemi – jde jen o dva úzké kroužky bez zdobení. Zásnuby proběhly v lednu a od té doby hvězdný prsteníček zdobí šperk s modrým safírem, jehož cena se podle zahraničních serverů pohybuje někde okolo jedenácti milionů korun. Uf!

Jessica Biel (36)

Foto: Profimedia.cz

Herečka Jessica Biel a její nádherný prsten ve vintage stylu

U nás vítězí zásnubní prsten Jessicy Biel – a to nejen proto, že je od Justina Timberlakea (37)! Zpěvák a herec se sám podílel na jeho návrhu a výsledkem je obří diamant a spousta dalších malých kamínků okolo ve vintage stylu.

Dvojice tvoří jeden z nejkrásnějších a nejstabilnějších hollywoodských párů. Vzali se v roce 2012 po pěti letech známosti a před třemi lety se jim narodil syn Silas. Je to jako z pohádky a i ten prsten v přepočtu za tři miliony korun tak vypadá.

Beyoncé (37)

Foto: Profimedia.cz

Beyoncé a její osmnáctikarátový diamant

Asi největší kámen nosí na prstu zpěvačka Beyoncé – podle odhadů stál přes 110 milionů korun. To je částka, kterou si snad ani nejde představit. Raper Jay-Z (48) požádal svou vyvolenou o ruku počátkem roku 2008 a hned v dubnu se vzali. Od té doby stihli mít dcerku Blue Ivy (6) a dvojčata Rumi (1) a Sira (1).

Ačkoli jsou spolu už přes deset let, jejich vztah není bez chyby. Před časem vyšlo najevo, že Jay-Z byl Beyoncé nevěrný. Ta se z toho vyzpívala na albu „Lemonade“ (2016), které vzbudilo dost velký poprask. Nabízí se tak myšlenka, zda nešlo jen o dobře promyšlené PR... Letos v červnu vydala dvojice společné album s názvem „Everything is Love“ (2018). Manželé tak dokazují, že jsou spřízněné duše a jen tak něco je nerozdělí.

Lady Gaga (32)

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Lady Gaga by na ruce nenosila nic, co by nebylo něčím výrazné nebo zajímavé. Tento růžový zásnubní prsten k ní dokonale pasuje!

Lady Gaga nosí na prsteníčku oslnivý růžový kámen, jehož cena by se podle odborníků měla šplhat až k sedmi milionům korun. Jiný bychom na prstě extravagantní zpěvačky ani nečekaly! Zasnoubená je už od loňského léta a jejím vyvoleným je Christian Carino (49). Předtím už jednou zasnoubená byla, a to s hercem Taylorem Kinneyem (37) – rozešli se v roce 2016.

Vévodkyně Kate (36)

Foto: Profimedia.cz

Krásný zásnubní prsten vévodkyně Kate známe všichni!

Zásnubní prsten vévodkyně Kate nelze vynechat. Jde o šperk, který dříve patřil princezně Dianě (†36). Princ William ho své vyvolené daroval v roce 2010. Jeho napodobeniny seženete dokonce i na našem trhu a vyjdou vás jen do tisícovky. Nicméně, originál je jen jeden: tmavěmodrý safír obklopený čtrnácti diamanty, jehož cena se dnes odhaduje až na jedenáct a půl milionu korun.

Vévodkyně Meghan (37)

Foto: Profimedia.cz

Zásnubní prsten nechal princ Harry vyrobit na míru podle svých představ

Princ Harry (34) se zásnubním prstenem nezůstal pozadu. Tvoří ho jeden velký diamant uprostřed, který pochází z Bostwany, kde se Harry a Meghan do sebe zamilovali, a dva menší na krajích. A právě krajní kameny zdobily brož, která patřila lady Dianě. Stejně jako William i Harry chtěl, aby jeho snoubenka nosila něco, co patřilo jejich zesnulé matce. Cena šperku by se mohla odhadem šplhat až k pěti milionům korun.

Jestli královskou love story nesledujete, připomeňte si rychle fakta: Meghan a Harry se vzali letos v květnu a na jaře 2019 bude v královské rodině o člena víc!

Hailey Baldwin (21)

Foto: Profimedia.cz

Modelka Hailey Baldwin je zasnoubená už v jednadvaceti letech

Docela nedávno vyvolal pozdvižení prsten, který začátkem července dostala modelka Hailey Baldwin od Justina Biebera (24). Stál v přepočtu asi 46 milionů korun. Od té doby se snad každý den spekuluje, zda je dvojice už sezdaná, nebo ještě ne. Na některých serverech se dočtete, že rozhodně ano a z modelky Hailey je paní Bieber, ale oficiální potvrzení zatím neexistuje.

K tajné a rychlé svatbě bychom se ale klidně přiklonili, vezmeme-li v potaz, jak svižně se pár zasnoubil. Už už to vypadalo, že Justin bude navěky věků šťastný se Selenou Gomez (26), s níž se střídavě rozcházel a scházel už od roku 2010. V březnu se ale rozloučili definitivně a v červnu byli Hailey a Justin jako dvě hrdličky. A zbytek už znáte.

HLASUJTE: Jaký prsten se vám líbí nejvíce?
Emily Ratajkowski
2.3 %
Gwyneth Paltrow
1.3 %
Jessica Biel
10 %
Beyoncé
3.7 %
Lady Gaga
8.8 %
Vévodkyně Kate
41 %
Vévodkyně Meghan
30.3 %
Sophie Turner
1.2 %
Hailey Baldwin
1.4 %
Celkem hlasovalo 11480 čtenářů.

Komu ze slavných párů fandíte nejvíc?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek