Hlavní obsah

Nečekaná svatba Jana Nedvěda i Michal Horáček, který kráčel k oltáři s Lucií Bílou: Svatby roku 2012

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Oslavit 10 let od svatby je už pěkné výročí. Máte za sebou dost možná krizi, pravděpodobně jste se stali rodiči a změnili jste se. Slavní jsou na tom podobně. Někteří stihli během deseti let kupu dětí, jiní kandidaturu na prezidenta a další se rozvedli.

Článek

Když spolu začnete chodit, slavíte výročí téměř čehokoli: první pusy, prvního milování, první společné dovolené i stříhání nehtů. Iniciátory jsou většinou dámy, co si budeme nalhávat. Pánové jsou rádi, když se slaví „jen“ výročí svatby.

A to desáté už je důvod ke slavení jako hrom. Je zde co bilancovat i plánovat další společnou dekádu. Kdo ze slavných řekl ano v roce 2012 a letos oslavil nebo oslaví cínovou svatbu? A kdo by ji slavil, kdyby se ovšem nerozvedl?

Jessica Biel & Justin Timberlake

Dali se dohromady v roce 2007, kdy měli oba za sebou rozchod (Justin s Cameron Diaz), a ač si po pár letech dali krátkou pauzu, dlouho jim to nevydrželo, následovaly zásnuby a v roce 2012 velká svatba v Itálii.

Měli malou krizi, když v roce 2019 přistihli paparazzi Justina Timberlaka, jak paří se štábem a s kolegyní se trochu otlapkávají. On se však omluvil své rodině za to, do jak trapné situace je dostal, a přísahal, že o nic nešlo. Mají spolu dva syny a v seriálu Candy, kde Jessica Biel nyní exceluje v roli vražedkyně, je ve vedlejší roli k vidění i její muž.

Foto: Profimedia.cz

Neváhají si veřejně vyznat lásku, ona označuje život po jeho boku za nejkrásnější dobrodružství a on oceňuje, že díky ní je jejich rodina tak báječnáFoto: Profimedia.cz

Blake Lively & Ryan Reynolds

V roce 2011 spolu hráli ve filmu Green Lantern, ale v té době on byl ženatý se Scarlett Johansson a ona chodila s kolegou ze Super drbny, Pennem Badgleym. Kdy mezi představiteli Sereny a Deadpoola přeskočila jiskra? Když po roce vyrazili na dvojité rande: jejich partneři se cítili pěkně hloupě, protože mezi nimi dvěma prý létaly přímo ohňostroje. Svatba v roce 2012 byla kouzelná.

Vzájemně se podporují v kariérách a nikdy nenatáčí oba najednou, aby se mohli i s dětmi doprovázet. Mají tři dcery a velmi dbají na jejich soukromí, dlouho čekali, než zveřejnili očekávání čtvrtého potomka. Jsou prý také nejlepší kamarádi, neustále si ze sebe dělají legraci a na červeném koberci vypadají božsky.

Foto: Profimedia.cz

Jsou párem snů a důkazem, že i v Hollywoodu to jde bez krizí a rozchodůFoto: Profimedia.cz

Drew Barrymore & Will Kopelman

Jeden z párů, který společně letos cínovou svatbu neoslaví, jsou herečka Drew Barrymore a umělecký konzultant Will Kopelman. Jejich manželství vydrželo pouhé čtyři roky. Pro hvězdu Charlieho andílků to bylo manželství třetí. Nejvíc si na svém manželovi pochvalovala, jak skvělý je táta jejich dvou dětí. A co bylo důvodem rozchodu? Každý chtěl žít jinde, Drew v Los Angeles a Will v New Yorku.

V minulosti šla často ze vztahu do vztahu, nyní se ve své talk show svěřila, že od rozvodu dodržuje dobrovolný celibát a neměla sex šest let.

Foto: Profimedia.cz

Brali se, když čekali první dítě. Nyní už pár netvoříFoto: Profimedia.cz

Michaela Hořejší & Michal Horáček

Že jsou květnové svatby předurčeny k nezdaru? Skladatel Michal Horáček je důkazem, že je to jen pověra. Před deseti lety řekl ano své o 26 let mladší partnerce, kostýmní výtvarnici Michaele Hořejší, a stále jsou spolu.

Poznali se v roce 2007 při natáčení klipu zpěvačky Jany Kirschner a později spolu připravili představení Kudykam. Zpočátku ovšem Michal Horáček zapíral, že by měli poměr, byl totiž ženatý. S pravdou ven šel ve chvíli, kdy jeho partnerka otěhotněla, pak se rozvedl. K oltáři jej vedla jeho blízká kamarádka Lucie Bílá, za družičku šla roční dcera Julie.

Foto: Profimedia.cz

S manželkou se na veřejnosti příliš neukazují, výjimkou byla prezidentská kampaň před pěti letyFoto: Profimedia.cz

Zuzana Belohorcová & Vlastimil Hájek

Slovenská moderátorka, která uváděla například pořad Peříčko, a pražský podnikatel se dali dohromady v roce 2007, užívali si večírky, dovolené i jízdu v drahých autech.

V roce 2010 se stali rodiči a začali žít v Miami. Vzali se tajně v roce 2012 a o rok později se jim narodilo druhé dítě. V Americe žili spokojeně, ale když svět ochromila pandemie koronaviru, rozhodli se ji opustit. Nejdříve se usadili ve španělské Malaze, nakonec našli nový domov na Tenerife.

Foto: Hykl, Kundrát / CNC / Profimedia

Umí si užívat a i po letech je mezi nimi znatelná chemieFoto: Hykl, Kundrát / CNC / Profimedia

Pavlína Jirásková & Jan Nedvěd

Písničkář, který dokázal se svým bratrem vyprodat Strahov, se v roce 2012 oženil počtvrté. Vzal si svoji dlouholetou přítelkyni Pavlínku, se kterou se seznámil, když jí bylo 17. Od sebe je dělí 35 let.

V říjnu 2012 si řekli během koncertu v Lucerně ano, přitom ještě na jaře téhož roku se na pár týdnů rozešli.

Prošli si různými peripetiemi, kdy se Jan Nedvěd rozhádal se svým bratrem Františkem nebo se svým synem, případně jej trápily zdravotní problémy, ale mladá partnerka mu je vždy oporou. Společné děti nemají.

Foto: Profimedia.cz

Jan Nedvěd je na pódiu a po boku své mladší ženy nejšťastnějšíFoto: Profimedia.cz

Reklama