Hlavní obsah

Pracovat spolu i po rozchodu? Slavné páry, které to zvládly

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Je konec, zmiz mi z očí! Ale co když spolu máte firmu nebo jste kolegové? Srdce se potřebuje dostat z nejhoršího, ale rozum říká, že bez práce nejsou koláče. Jak spolu po rozchodu zvládli pracovat tito slavní?

Článek

Rozešli jste se, a to poslední, co byste teď chtěli, je v nejbližší době se vidět? Ale co když spolu pracujete? Pak to chce toleranci a pevné nervy na obou stranách.

A podobně to mají i slavné páry. Co dělat, když se zamilujete do seriálového kolegy, ale pak vám to přestane klapat? Ohrozit natáčení, nebo nechat rozchodové emoce před ateliérem? Tito slavní to zažili a po rozchodu se v práci potkali. Jak to dopadlo?

Jitka Čvančarová (42) & Martin Hofmann (42)

Jedna z nejkrásnějších českých hereček tvořila s charismatickým kolegou pár do roku 2009. Jejich rozchod se hodně řešil v médiích a chvíli trvalo, než k sobě našli znovu cestu. Oba mají již nové partnery a děti a potkávají se před kamerou i na jevišti. Vloni hráli v seriálu Most!, kam představitel Luďana svoji bývalou partnerku dokonce doporučil.

Foto: Profimedia.cz

Potkali se i na prknech, co znamenají svět – hráli ve hře Království boží na zemi od Tennessee WilliamseFoto: Profimedia.cz

Tatiana Dyková (41) & Pavel Liška (48)

Seznámili se při natáčení filmu Návrat idiota (1999). Představitelka Olgy byla již populární, Lišku, který hrál Františka, film Saši Gedeona (49), proslavil. Začali spolu chodit a ještě společně s Annou Geislerovou (44) byli veselá parta. Dodnes se nejen přátelí, ale objevují se i před kamerou. Naposledy v komedii Teroristka (2019).

Foto: Profimedia.cz

Ve Špuntech na vodě (2017) sice nehráli partnery, ale na premiéru vyrazili zavěšení do sebeFoto: Profimedia.cz

Jiřina Bohdalová (89) & Radoslav Brzobohatý (†79)

Manželství těchto filmových legend trvalo 12 let a slavnou herečku velmi zasáhlo, když se její muž zakoukal do mladší Hany Gregorové (67). Nemluvili spolu a desítky let se nepotkali ani pracovně. Nakonec i u nich pomohl čas. Ve stejném roce, kdy Radoslav Brzobohatý zemřel, měl premiéru i jejich film Vrásky z lásky (2012).

Foto: Profimedia.cz

Jak se režiséru Jiřímu Strachovi (46) podařilo přesvědčit bývalé manžele, aby se objevili spolu před kamerou? To nechtěl prozraditFoto: Profimedia.cz

Kaley Cuoco (34) & Johnny Galecki (45)

Do života dvou teoretických fyziků vtrhne sexy blondýnka (Teorie velkého třesku, 2007–2019) a je u toho hodně legrace. Leonard je geniální vědec, Penny zase disponuje sociální inteligencí. Zamilovali se do sebe nejenom v seriálu, ale i ve skutečnosti. Vztah tajili a veřejně neřešili ani rozchod. Pokračovali dál ve svých rolích a zůstali přáteli.

Foto: Profimedia.cz

Partnery byli dva roky (2007–2009) a říkají, že měli nádherný vztah, o kterém nikdo nevěděl, protože tak chránili sebe i showFoto: Profimedia.cz

Amanda Seyfried (34) & Dominic Cooper (42)

Dohromady je svedl filmový muzikál Mamma Mia! (2008) a okatá blondýnka nemusela city ke kolegovi předstírat. Tři roky tvořili pár, ale v roce 2011 se rozešli, protože Dominic Cooper se měl zakoukat jinde. O deset let později se natáčelo pokračování Mamma Mia! Here We Go Again (2018) a oni se bez problémů vrátili do svých filmových rolí.

Foto: Profimedia.cz

Dominic Cooper prohlásil, že s bývalou partnerkou zůstali přáteli a bylo fajn se potkat po deseti letech při natáčeníFoto: Profimedia.cz

Nina Dobrev (31) & Ian Somerhalder (41)

Když se mladá dívka seznámí se dvěma upírskými bratry (Upíří deníky, 2009–2017), je z toho hodně sexu a prolité krve. Elena váhala mezi dobráckým Stephanem (Paul Wesley, 37) a tajemným Damianem. V soukromí se zamilovala do toho svůdnějšího. Když jejich vztah skončil, měli zrovna ve scénáři žhavé scény. Nina Dobrev nakonec ze seriálu odešla po konci šesté série, Ian Somerhalder pokračoval dál.

Foto: Profimedia.cz

Byli spolu tři roky a když překonali rozchodové emoce, stali se přáteli. Nina Dobrev prý nemá problém ani s tím, že se její ex dal dohromady s její kamarádkou (Nikki Reed, 32)Foto: Profimedia.cz

Domenico Dolce (61) & Stefano Gabbana (57)

Italští módní návrháři spolu založili úspěšnou oděvní značku a jejich šaty oblékají nejslavnější lidé světa. Pár tvořili od roku 1982 a když se na začátku 21. století rozešli, svět módy čekal, co bude s jejich firmou. Ač to bylo zpočátku těžké, rozhodli se pokračovat. Pracují spolu, dokonce i jezdí na dovolené, jen nemají sex.

Foto: Profimedia.cz

Byli odsouzeni za daňové úniky i za výroky o tom, že děti ze zkumavky jsou umělé. Kritice čelí bok po bokuFoto: Profimedia.cz

Naomi Watts (51) & Liev Schreiber (52)

Blonďatá herečka, která byla za roli ve filmu Nic nás nerozdělí (2012) nominována na Oscara, se s představitelem Sabretootha (X-Men Origins: Wolverine, 2009) potkala na Met Gala v roce 2005. Mají spolu dva syny, a i když se v roce 2016 rozešli, zůstali přáteli. Starají se společně o děti a dokonce si zahráli manželský pár ve filmu Skutečný Rocky Balboa (2016).

Foto: Profimedia.cz

Jsou schopni spolu natáčet, vzájemně vychvalují filmy toho druhého a tráví čas se svými syny. Jen už nejsou partneři, ale „pouze“ kamarádiFoto: Profimedia.cz

Dokázali byste po rozchodu spolupracovat? Pozor na tyto prkotiny, můžou snadno k rozchodu vést!

Reklama