Hlavní obsah

Slavné páry Hollywoodu: Kdo si našel lásku mimo branži?

Foto: Profimedia.cz
25. 3. 2019

Říká se, že co je v domě, není pro mě, a některé celebrity se toho očividně drží. Za životní partnery si totiž vybraly lidi, kteří nejsou slavní a mnohdy se ani nepohybují ve veřejné sféře. Tyto mediálně známé tváře si lásku našly mimo jiné i za barem anebo v kadeřnictví.

Článek

Právnička, kadeřnice, asistentka, návrhář šperků. I to jsou zaměstnání partnerů, milenců a manželů slavných osobností. I když herci a herečky tráví mnoho volného času mezi dalšími celebritami, mnozí našli lásku svého života i v řadách „obyčejných“ lidí. Kdoví, třeba na vás někde čeká nějaký Brad Pitt (55) – ačkoliv zrovna jeho přítelkyně byly většinou jen slavné ženy.

Luciana Barroso (43) a Matt Damon (48) 

Herec natáčel film Bratři jak se patří (2003), a aby si odpočinul, šel s kolegy do baru. Zprvu se mu prý nechtělo a museli ho chvíli přemlouvat. Ale dobře udělal – v podniku totiž pracovala Luciana Barroso. „Vzpomínám si, jak jsem ji viděl procházet místností... A o osm let a čtyři děti později je mojí ženou. Co z toho plyne? Když jste unavení a nikam se vám nechce, zkuste to překonat. Třeba potkáte ženu svého života,“ řekl v roce 2011 Matt Damon v rozhovoru s moderátorkou Ellen DeGeneres (61). Pár měl svatbu v roce 2005 a dodnes jsou spolu a působí spokojeně.

Foto: Profimedia.cz

Luciana Barroso byla barmankou, než potkala Matta Damona

Anne Hathaway (36) a Adam Shulman (37)

Adam Shulman si sice také vyzkoušel herectví, ale na prvním místě, alespoň co se práce týče, je design šperků. Nikdy žádné velké role nehrál, pouze pár drobných. S herečkou Anne Hathaway se seznámil v roce 2008 na jedné party na filmovém festivalu v Palm Springs – dohromady je dal společný kamarád. Když Anne Adama spatřila poprvé, prý řekla své přítelkyni: „Tohohle muže si vezmu!“ Od první chvíle věděla, že je to láska jejího života. A měla pravdu. Vzali se v roce 2012 a Adam Shulman jí dokonce sám navrhoval zásnubní prsten. Dvojice spolu vychovává syna Jonathana (2).

Foto: Profimedia.cz

Jakmile prý herečka spatřila Adama Shulmana, věděla, že si ho jednou vezme

Jillian Fink (53) a Patrick Dempsey (53)

Když v roce 1994 viděla mezi objednanými zákazníky jméno Patrick Dempsey, myslela, že je to nějaký žert či shoda jmen. O to překvapenější kadeřnice Jillian Fink byla, když do dveří vkročil opravdový Patrick Dempsey. Tehdy měli oba jiné vztahy, a tak Patrick chodil další tři roky jen na stříhání, než to dali dohromady. Svatba se konala v roce 1999, a letos tak oslaví už dvacetileté výročí. Mnohokrát mluvili o krizi ve vztahu, kterou nakonec vždycky společným úsilím překonali. Mají tři děti.

Foto: Profimedia.cz

Tak dlouho se Patrick Dempsey chodil k Jillian Fink nechat stříhat, až si ji vzal

Sibi Blazic (48) a Christian Bale (45)

Ani herec mnoha tváří Christian Bale nehledal ženu mezi herečkami. I když vlastně tak trochu jo: Sibi Blazic byla osobní asistentkou Winony Ryder (47) – a právě ona dvojici seznámila na jednom grilování. Netrvalo to příliš dlouho a Christian Bale a Sibi Blazic už stáli před oltářem v Las Vegas a oddával je falešný Elvis Presley. Bylo to před devatenácti lety a rozhodně to nebyl nějaký úlet, kterého by později litovali. Christian Bale mnohokrát veřejně vzdal hold své ženě, protože kromě Christiana si, dle jeho slov, vzala i všechny filmové postavy, které hraje, což prý nebylo vždycky jednoduché.

Foto: Profimedia.cz

Sibi Blazic a Christian Bale jsou spolu 19 let a mají dvě děti

Amal Alamuddin (41) a George Clooney (57)

Ani Amal Alamuddin, jak se za svobodna žena George Clooneyho jmenovala, nepatří mezi herečky, byť vzhled by pro to rozhodně měla! Její profesí, na kterou je patřičně hrdá, je advokátka v oboru lidských práv. Pár v roce 2013 seznámil na jedné party u jezera Como společný známý. Odolat šarmu a inteligenci Amal by dokázal asi málokdo. George Clooney později v rozhovoru s Ellen DeGeneres řekl, že jí pak několik měsíců telefonoval, psal a „tyhle věci“, než mu podlehla. V roce 2014 se vzali v italských Benátkách a mají spolu dvojčata. (Víte, že Clooneyovi možná půjdou za kmotry dítěti Harryho a Meghan?)

Foto: Profimedia.cz

Těžko by nějaký muž mohl odolat tak krásné a inteligentní ženě

Hilaria Thomas (35) a Alec Baldwin (60)

Herec Alec Baldwin si vyzkoušel vztahy i se slavnými ženami, ale nakonec mu to klaplo s tou, která s herečkami nic moc společného neměla. Poprvé se setkali v roce 2011 v jedné veganské restauraci. Hilaria stála s přáteli u dveří a chystala se dovnitř, když ji Alec vzal za ruku a zeptal se, zda se náhodou neznají. Ano, slavný herec opravdu použil takové seznamovací klišé! Mladá žena tehdy pracovala jako instruktorka jógy ve studiu, které sama pomáhala zakládat. Hilaria Thomas ale na Aleca Baldwina dost brala, a tak to netrvalo dlouho a šli na rande. Vzali se v roce 2012 a mají čtyři děti.

Foto: Profimedia.cz

Alec Baldwin použil na Hilarii jednu z nejstarších hlášek na balení žen – a zabrala

Jak jste se seznámili se svojí drahou polovičkou vy? Jestli jste stále sami, budou se vám možná hodit rady, jak vytvořit dokonalý profil na seznamce.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek