Hlavní obsah

Věci po ex? Ponožky, spodní prádlo, ale i drahé auto

Foto: Dean Drobot, Shutterstock.com

Konec, láska vyprchala, rozchod. Přes tohle se přenést nebývá snadné. Někteří to řeší tak, že se všeho, co jim připomíná bývalý vztah, zbaví. Jiní si ale nechávají suvenýry. Někdy praktické, jindy i trochu kuriózní. Jaké například?

Článek

Každý má nějaký svůj způsob, jak se vyrovnává s bolestí a smutkem po rozchodu. Věci, které nějakým způsobem symbolizují či připomínají bývalou lásku, jsou kapitola sama o sobě. Někdo vše likviduje, jakoby chtěl minulost vymazat. Jiný ne. A právě ti druzí z celého světa se na sociální síti Whisper anonymně svěřovali, co všechno si po svém ex partnerovi nechali.

Svěřili se na webu

Je jasné, že když spolu nějaký čas chodíte, nebo dokonce žijete, odstěhovat si po rozchodu úplně vše, není jednoduché. Snadno se na něco „zapomene“. Nejčastěji jde o oblečení, které prostě ten, co odchází, už nechce, nenosí a podobně. A ten druhý nemá sílu to vyhodit nebo je pragmatický a ty věci prostě sám nosí. Potvrzují to následující přiznání:

  • Tajně jsem si schoval spodní prádlo své ex. Mám ho dodnes, nedokážu se ho zbavit, skoro jako bych se s ní ani nerozešel.
  • Nechal jsem si po své ex dva páry jejích ponožek, které milovala a ráda je nosila. Nevyhodím je, pořád mi chybí a ty ponožky mi ji připomínají.
  • Mám po svém ex pár jeho mikin, které nechtěl zpět. Nosím je, když mám menstruaci, protože to je jediné oblečení, které mi sedí, když jsem nafouklá.
  • Od rozchodu je to sedm let a já pořád nosím bundy po svém ex. Jsou to jediné bundy, které mi dokonale padnou.
  • Po prvním ex mám pyžamo, po druhém tričko, po třetím čepice, také trička a nějaké hry. Ráda si nechávám věci z bývalých vztahů, i když nevím proč.
  • Ráda sbírám suvenýry ze svých předešlých vztahů. V tajné složce ve svém telefonu schovávám všechny fotky z nich a po jednom ex mám několik jeho starých triček, které moc ráda nosím.
Foto: Photoroyalty, Shutterstock.com

Nějaký kousek oblečení po svých ex nosí hodně lidí

Pomsta po rozchodu

Je jasné, že ne každý rozchod proběhne v klidu. Někdy je to pořádná divočina a není divu, že můžete mít potřebu se tak trochu pomstít. Hodně si to užila dívka, kterou její ex mlátil. „Když jsem se bratrovi svěřila, že mě přítel bije, sedl do auta, jel za ním a málem z něj vymlátil duši. A můj suvenýr? Rozbité brýle bývalého přítele,“ pochlubila se.

Ještě lépe si s pomstou poradila jiná žena. „Den předtím, než se můj dnes už bývalý manžel odstěhoval, jsem mu ukradla klíčky od jeho auta. Mým suvenýrem z toho vztahu je tak jeho mercedes,“ napsala.

Když vítězí rozum

Jsou lidé, kteří dokáží postupovat i v takto bolestných situacích velmi racionálně. Někdo může mít chuť vrátit bývalému všechno, co od něj kdy dostal, jiný to ale pokládá za zbytečná teatrální gesta. „Nechal jsem si švýcarský nožík, který mi dala moje ex. Je skvělý a to, že ona byla děsná, neznamená, že bych jí ho měl vrátit,“ tvrdí jeden z přispěvovatelů webu Whisper.

A podobně to vidí i další žena, která se zapojila do diskuse. „Můj bývalý mi koupil kuchyňský robot a ani na chvíli jsem neuvažovala o tom, že bych mu ho vrátila. Koneckonců, já mu koupila Xbox, který si také nechal, tak jsme si kvit, řekla bych.“ Taky bychom řekli.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek