Hlavní obsah

Vše nejlepší k 25. narozeninám a tady máš kopačky: Leo DiCaprio zase vyměnil přítelkyni za mladší

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Leonardo DiCaprio bude za tři roky slavit padesátku, ale to neznamená, že by se chtěl usadit. Právě naopak. Opět pustil k vodě 25letou modelku a našel si mladší. Pro jeho vztahy se ustálil název „DiCaprio syndrom“ nebo také „syndrom 25“, žádná z jeho oficiálních partnerek nepřekročila tuto věkovou hranici.

Článek

Dávno není mladíčkem z Titaniku. Leonardo DiCaprio (47) je charakterní herec, úspěšný producent a zapálený aktivista, a když si nechá narůst vousy, vypadá i docela dospěle. Ale evidentně v sobě pořád má toho chlapce, co se rád baví, a ani náznakem se nehodlá usadit. V soukromí má jasný vzorec: pálí po nejkrásnějších modelkách.

A aby neměl doma mrzuto, pojišťuje si to tak, že si zásadně vybírá velmi mladé partnerky, u kterých nehrozí tikot biologických hodin. Mluví se o syndromu 25, protože dámy po jeho boku nikdy nejsou starší. Ve chvíli, kdy kráska tuto věkovou hranici překročí, je odejita. V létě se to stalo i Camile Morrone (25), se kterou randil poslední čtyři roky. A má již nový objev: ukrajinskou modelku Mariu Beregovou (22).

S kým v minulosti oscarový herec randil a kdy měl nejblíž ke svatbě?

Kristen Zang (1996–1997)

První delší vztah měl s modelkou, herečkou a bývalou snoubenkou Nicolase Cage (58), Kristen Zang (48). Leonarda prý opustila pro jeho nevyspělost, což v překladu znamenalo, že „neustále naháněl holky“.

Foto: Profimedia.cz

Jedna z první Leových lásek dnesFoto: Profimedia.cz

Gisele Bündchen (2000–2005)

V roce 2000 se zamiloval do brazilské supermodelky Gisele Bündchen (42). Měli společnou vášeň pro sport, zajímali se o ochranu životního prostředí. A Gisele měla tu čest být Leonardovým prvním a na dlouhou dobu jediným doprovodem na předávání Oscarů.

Modelka později svěřila, že zatímco ona se snažila začít žít zdravěji (dříve prý byla živa z kávy, vína a cigaret) a nenaplňovalo ji jen pracovat a pařit, Leonardo se nezměnil.

Modelka si později vzala amerického fotbalistu Toma Bradyho (45) a mají spolu dvě děti.

Foto: Profimedia.cz

Gisele se chtěla v životě posunout dál, Leovi vyhovoval nespoutaný životFoto: Profimedia.cz

Bar Refaeli (2005–2011)

Pět let žil s izraelskou modelkou a hvězdou titulní strany Sports Illustrated. Jejich vztah byl jako na houpačce, dokonce se i na půl roku rozešli. Tuto pauzu využila modelka k práci sama na sobě a moc si to pochvalovala.

Bar Refaeli (37) se později provdala za izraelského obchodníka a je trojnásobnou maminkou.

Foto: Profimedia.cz

Prý měli vztah jako na houpačce, nakonec z něj vyskočiliFoto: Profimedia.cz

Blake Lively (2011)

Léto 2011 strávil Leo po boku hvězdy seriálu Super drbna (2007–2012). S Blake Lively (35) si užíval cestování po světě, ale do vážnější roviny se jejich vztah nepřeklopil. Ona o pár měsíců později začala chodit s Ryanem Reynoldsem (45) a začala psát úplně jiný příběh.

Foto: Profimedia.cz

Užili si pravou letní lásku a řekli si čauFoto: Profimedia.cz

Toni Garrn (2013–2014)

S německou modelkou Toni Garrn (30), která slavila úspěchy mimo jiné jako andílek Victoria's Secret, randil herec rok a půl. Vztah ukončilo jeho drobné pochybení: byl spatřen, jak z nočního klubu na Floridě odchází spolu s dvaceti mladými ženami.

Foto: Profimedia.cz

Leonardovy dívky jsou vždy velmi sexy a na červeném koberci jim to sekneFoto: Profimedia.cz

Kelly Rohrbach (2015)

Že je, co se týče ženské krásy, opravdu klasik, potvrdil vztahem s novou představitelkou sexy plavčice C. J. Parker z Pobřežní hlídky: Kelly Rohrbach (32). Důvod rozchodu byl poměrně neoriginální, oba prý měli spoustu práce.

Foto: Profimedia.cz

Představitelka sexy záchranářky se také paní DiCapriovou nestalaFoto: Profimedia.cz

Camila Morrone (2017–2022)

Na festivalu v Cannes (které je prý jeho oblíbeným lovištěm) poznal v roce 2017 mladinkou modelku a herečku Camilu Morrone (25). Okamžitě se strhla kritika kvůli věkovému rozdílu a ona se k tomu čas od času naštvaně vyjádřila.

S Leem si užívali dovolené, večírky, na Oscarech v roce 2020 sice na červeném koberci pózovali každý zvlášť, ale seděli vedle sebe. Mluvilo se o tom, že spolu bydlí a jak se chce herec usadit.

Ale ne, pořád je to starý Leonardo. V červnu oslavila Camila 25. narozeniny a dnes je jejich vztah minulostí.

Foto: Profimedia.cz

Exotické krásce dávali mnozí velkou šanci, ale holt už není nejmladší, musela z kola venFoto: Profimedia.cz

Maria Beregova (2022)

V červenci se měl Leo poznat v Saint-Tropez s ukrajinskou modelkou. Ta se nedávno rozvedla a studuje v Londýně, aby mohla v budoucnu převzít rodinné farmaceutické impérium. Je jí 22 let, tak uvidíme, jak to dopadne.

Foto: Profimedia.cz

Je jí 22 let, tak jí za tři roky držíme palceFoto: Profimedia.cz

Reklama

Související témata:
Věkový rozdíl