Hlavní obsah

Extravagance, nebo totální úlet? Co říkáte na tyhle účesy?

Foto: Profimedia.cz
14. 12. 2021

Zdravé a přirozené vlasy, to je základ úspěchu. Na tom se shodne většina odborníků na vlasy. Někdy se ale člověk chce trochu odvázat, dopřát si extravaganci, šokovat. A tihle lidé a jejich kadeřníci se toho rozhodně nebojí. Tohle jsou opravdu ulítlé účesy!

Článek

Přistřihnout konečky, zbavit se odrostů, dát vlasům tvar, oživit jejich barvu. To jsou asi nejběžnější požadavky, s nimiž lidé chodí za kadeřníky a kadeřnicemi. To ale neplatí pro tyhle lidi. Ti si ke kadeřníkovi zašli pro opravdový originál. Měli byste i vy odvahu na takový účes? Nebo je to podle vás už moc velký úlet?

Pro fotbalové fanoušky

V salonu srbského kadeřníka Maria Hvaly z města Novi Sad je asi hodně živo, a to nejen před významnými fotbalovými zápasy reprezentace. Tenhle vlasový kreativec totiž umí vystříhat na hlavy fanoušků jakékoliv jejich fotbalové idoly. Takhle věrohodně například ztvárnil třeba legendárního fotbalistu z Argentiny Lionela Messiho (34), aktuálně držitele sedmého Zlatého míče.

Foto: Profimedia.cz

Tohle je opravdový fanoušek fotbalisty Messiho

Prohraná sázka

Na začátku tohoto příběhu z roku 2015 byla obyčejná klukovská sázka. Tehdy dvacetiletý student z Kanady se totiž na začátku školního roku vsadil se svým bratrancem, že si zlepší známky. S učebnicemi mu to ale moc nešlo a sázku prohrál. Musel ke kadeřníkovi nechat se ostříhat tak, aby jeho hlava vypadala jako ananas. A to se rozhodně povedlo.

Foto: Profimedia.cz

Kdyby se tenhle mladík líp učil, jeho hlava by nevypadala jako ananas

Hlavička jako malovaná

Tohle by mohlo zaujmout majitelky prodloužených vlasů. Právě na ně totiž vytváří kadeřnice Victoria z Austrálie opravdu nevšední kreace. Do dlouhých vlasů dokáže nakreslit v podstatě cokoli, nejčastěji jsou to ovšem oblíbené kreslené postavičky jejích zákaznic.

Foto: Profimedia.cz

Oblíbené kreslené postavičky ve vlasech? Žádný problém

Dlouze vysezený originál

V jednom italském salonu se věnují speciální pixelové technice barvení vlasů, díky které dokáže tamní kadeřnice Cristina Vigna ve vlasech vykouzlit v podstatě jakýkoli obraz. Tahle zákaznice si nechala ozdobit černou hřívu barevnými plameňáky. Ovšem pozor, na tuhle „legrácku“ si musíte udělat opravdu dost času. Zabere to až osm hodin práce.

Foto: Profimedia.cz

Na pixelovou techniku barvení vlasů je potřeba trpělivost a čas

Pro milovníky seriálů

Jihokorejský seriál Hra na oliheň, který nedávno představil Netflix, se stal opravdovým hitem. Propadly mu miliony diváků po celém světě, ale asi jen tento svou lásku k seriálu oslavil u kadeřníka. Holič z Tchaj-wanu mu pomocí břitvy, holicího strojku a barev na vlasy vytvořil účes, který je skutečně oslavou tohoto kultu. Tahle vraždící panenka je totiž symbolem seriálu.

Foto: Profimedia.cz

Tomuhle muži se seriál Hra na oliheň zjevně opravdu hodně líbil

Velikonoční inspirace

Je jasné, že na Velikonoce teď nemyslíte, vždyť tu máme Vánoce. Ale na druhou stranu víte, jak čas rychle běží, než se nadějete, svátky jara jsou tu. A jestli znáte někoho s dlouhými vlasy, rozhodně stojí za úvahu tento originální velikonoční účes. Na hlavě své dcerky ho vytvořila Erin Balogh z Kalifornie.

Foto: Profimedia.cz

Proč chodit na hodovačku s košíkem v ruce, když ho můžete mít na hlavě

Milovnice extravagantních účesů

Ruská herečka Elena Lenina (42) má odvahy na rozdávání. Šokující, neobvyklé a extravagantní účesy miluje a na jakékoli společenské události nějaký předvede. Takhle se promenádovala po červeném koberci na letošním filmovém festivalu v Cannes. Jak tohle pak doma rozčeše, to by nás tedy zajímalo.

Foto: Profimedia.cz

Ruská herečka Elena Lenina svými vlasovými kreacemi nikdy nezklame

Je to zajímavá podívaná, ale je jasné, že většina lidí dá přednost klasice. A schvaluje to i kadeřník Michal Zapoměl: Krásné vlasy jsou zdravé

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek