Hlavní obsah

Hudba je dala dohromady: Kdo se zamiloval při tvorbě klipu?

Foto: Profimedia.cz

Celebrity, které se daly dohromady při práci, rozhodně nejsou ojedinělým jevem šoubyznysu. Obvykle se mluví hlavně o hercích a herečkách, kteří se zamilovali při společném natáčení filmu nebo seriálu. Najdou se ale i páry, které dala dohromady práce na společné písni. V čí lásce sehrála hudba důležitou roli?

Článek

Práce na jednom projektu a podobný životní styl mohou dopomoci k tomu, že mezi dvěma lidmi přeskočí jiskra. Stalo se to například hercům Blake Lively (33) a Ryanu Reynoldsovi (44) při natáčení filmu Zelená lucerna (2011). Ale koho svedla dohromady hudba?

Chrissy Teigen (35) a John Legend (42) 

Modelka a zpěvák se seznámili v roce 2006 při natáčení videoklipu k písni Stereo, kde si Chrissy Teigen zahrála objekt zpěvákovi lásky. V klipu byla jen ve spodním prádle, a tak Legend už při seznámení věděl, že nebude kupovat zajíce v pytli. Po dvanáctihodinovém natáčení skončili na hotelovém pokoji, jedli hamburgery a přeskočila jiskra. V roce 2013 stvrdili svůj vztah svatbou a společně vychovávají dvě děti. Jako důkaz lásky věnoval zpěvák své ženě píseň All of Me a v klipu si modelka znovu zahrála.

Foto: Profimedia.cz

Manžele nedávno potkala smutná událost. V polovině těhotenství modelka potratila očekávaného třetího potomka

Camila Cabello (23) a Shawn Mendes (22)

Hned při zveřejnění klipu k písni Señorita, v rámci které se spojili populární zpěvák a zpěvačka, si fanoušci všimli, že vášeň a láska, která z obou vyzařuje, snad nemůže být jen hraná. Práce na známé písničce je sblížila a po období tajností nakonec přiznali, že tvoří pár. Jiskra prý přeskočila už v roce 2015, kdy se podíleli na duetu I Know What You Did Last Summer, ale podle zpěvačky to nebyla vhodná doba na navázání vztahu. Oba byli velmi mladí a Shawn Mendes si musel zvyknout na větší pozornost svého okolí.

Foto: Profimedia.cz

Pár se rád prochází ruku v ruce a zamilovanost si dává najevo četnými polibky

Sabina Rojková (23) a Pavel Callta (31)

Svou dlouholetou kamarádku herečku si zpěvák pozval už do klipu Nezapomeň, který měl premiéru v roce 2018. Znovu tak učinil o rok později, kdy si herečka zahrála v hudebním videoklipu Ať se stane cokoli. Byl to jeden velký doják, ve kterém dokonce dojde k žádosti o ruku. A tak není divu, že romantická atmosféra při natáčení popletla hlavním protagonistům hlavy a rozsvítila srdce. Láska ale neměla dlouhého trvání. V lednu oficiálně oznámili, že tvoří pár a v dubnu už byli od sebe.

Foto: Profimedia.cz

Jako pár se Sabina Rojková a Pavel Callta objevili na veřejnosti jen párkrát

Shakira (43) a Gerard Piqué (33) 

Píseň Waka Waka (This Time For Africa) vznikla jako oficiální hymna Mistrovství světa ve fotbale 2010. Známá zpěvačka tak díky ní nejenže vydělala pořádný balík peněz, ale do jejího života vstoupila i láska. Profesionální španělský fotbalista se do zpěvačky při natáčení videoklipu zakoukal a ona jeho šarmu také neodolala. Svoji sice nejsou ani po letech, ale společně vychovávají dva syny.

Foto: Profimedia.cz

Shakira je o hlavu menší než její přítel. Vypadá vedle něj roztomile, i když je o deset let starší

Anna Kournikova (39) a Enrique Iglesias (45)

Bývalá profesionální tenistka a zpěvák patří k nejstabilnějším párům šoubyznysu. A to i bez svatby. Dohromady se dali už v roce 2001, kdy si Anna Kournikova zahrála ve zpěvákově klipu k písni Escape. I když spolu ještě nechodili, ztvárnila ve videu ženu jeho života. Enrique Iglesias o ní v následných rozhovorech hovořil jako o krásné a talentované ženě a zmínil, že člověk nemusí být dobrý herec, aby ji vášnivě políbil. V roce 2020 se jim narodilo třetí dítě.

Foto: Profimedia.cz

Společně mají tříletá dvojčata (dívku a chlapce) a jedenáctiměsíční holčičku

Britney Spears (39) a Sam Asghari (26) 

Po boku svého přítele, který se živí jako osobní trenér, popová zpěvačka jen září. A bonusem je samozřejmě její perfektní postava. Sam Asghari si v roce 2016 zahrál ve zpěvaččině videoklipu s názvem Slumber Party. Ze setkání s popovou ikonou byl nejprve tak nervózní, že před Britney Spears předstíral, že neví, o koho jde, jen aby ji rozesmál. Zpěvačka evidentně není vztahovačná a dokázala se naladit na jeho smysl pro humor.

Foto: Profimedia.cz

Dříve byla Britney Spears lepidlem na skandály. Zdá se ale, že současný partner na ni má dobrý vliv

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek