Hlavní obsah

Láska na place: Které slavné páry se zamilovaly při natáčení a komu to (ne)vydrželo?

Foto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston s manželem Justinem TherouxemFoto: Profimedia.cz

Říká se, že co je v domě, není pro mě. Jenže když spolu trávíte třeba i několik dlouhých týdnů, ve dne v noci, mimo domov, zažehne se jiskra vášně mnohem jednodušeji, než když se každý večer vracíte domů k milované osobě. Tyto celebrity to moc dobře znají – daly se totiž dohromady při natáčení.

Článek

Stalo se vám někdy, že byste se zakoukali do kolegy v práci? Lidé jsou spolu osm (a více) hodin denně, a jestliže jejich činnost vyžaduje úzkou spolupráci, není moc potřeba k tomu, aby vzájemné sympatie sílily. Většinou si to však člověk dovede racionálně vysvětlit, případně pocitům zcela nepodlehne. Jenže někdy jsou city tak silné, že odolat prostě nelze. Tyto celebrity jsou příkladem, že srdci občas neporučíte. Daly se totiž dohromady v práci – při natáčení filmů.

Blake Lively (30) a Ryan Reynolds (41)

Nejprve zdobila Ryana Reynoldse (41) jiná krasavice, a to Scarlett Johansson (33), se kterou byl ženatý v letech 2008 až 2011. V roce 2011 se však při natáčení filmu „Green Lantern“ seznámil s Blake Lively (30). Sice údajně nebyla důvodem k rozvodu, nicméně se Blake a Ryan o rok později vzali a mají spolu dvě děti, Ines (1) a Jamese (2). Mimochodem, Blake má pro kolegy zřejmě slabost – v roce 2007 se dala dohromady s kolegou Pennem Badgleym (31), s nímž hrála v „Super drbně“. Vztah skončil o tři roky později.

Foto: Profimedia.cz

Ryan Reynolds a Blake Lively se seznámili při natáčení filmu „Green Lantern“Foto: Profimedia.cz

Jennifer Garner (45) a Ben Affleck (45)

Jejich cesty se při práci spojily hned několikrát. Poprvé v roce 2000 při natáčení filmu „Pearl Harbor“, tehdy ale byla Jennifer Garner vdaná za herce Scotta Foleyho (43), s nímž se potkala při práci na seriálu Felicity. O dva roky později se setkali znovu, tentokrát při natáčení filmu „Daredevil“. Tam se podle Bena Afflecka do sebe zamilovali a začali spolu randit. V roce 2005 se vzali, ale přesně po deseti letech jejich vztah prošel krizí a slavná dvojice šla od sebe. Letos, po dvou letech odloučení, oznámili rozvod. Mají spolu tři děti, Violet (11), Seraphinu Rose Elizabeth (8) a Samuela (5).

Foto: Profimedia.cz

Ani fakt, že spolu mají tři děti, herce v manželství neudržel Foto: Profimedia.cz

Angelina Jolie (41) a Brad Pitt (53)

Brad Pitt a Angelina Jolie se dali dohromady při natáčení „Mr. & Mrs. Smith“ (2005), zkušenosti se vztahy od filmu ale měli už předtím. Brad Pitt randil s Gwyneth Paltrow (45), se kterou se zamilovali při natáčení thrilleru „Sedm“ (1995), a dokonce byli i zasnoubeni. V roce 1997 se však rozešli, protože Gwyneth se prý necítila připravena na vážný vztah. Angelina zase začala při filmování snímku „Bláznivá runway“ v roce 1999 chodit s Billym Bobem Thorntonem (62). Dokonce se po dvou měsících vztahu vzali, ale roku 2003 se rozvedli. Vztah nakonec nevyšel ani Angelině a Bradovi – letos tento, navenek dokonalý pár, oznámil odloučení.

Foto: Profimedia.cz

Když Bradovi fanynky odpustily, že opustil první ženu Jennifer Aniston (48), nový pár si zamilovaly. Bohužel také nevydrželFoto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston (48) a Justin Theroux (46)

Jennifer Aniston byla, shodou okolností, právě ženou Brada Pitta, když se dal dohromady s Angelinou Jolie. Nakonec i ona, po několika nepovedených vztazích, našla to pravé v manželovi Justinovi Therouxovi. S ním se seznámila v roce 2011 při natáčení filmu „Tohle je ráj“. Vzali se o čtyři roky později při malém soukromém obřadu v jejich domě.

Foto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston a Justin Theroux jsou spolu dodnesFoto: Profimedia.cz

Natalie Portman (36) a Benjamin Millepied (40)

Benjamin Millepied sice není herec, ale francouzský tanečník a choreograf, nicméně s Natalií Portman ho spojila práce u filmu. To on totiž vymýšlel choreografie v dramatu „Černá labuť“ (2010). Hned napřesrok se jim narodil syn Aleph. Svatbu měli později, v roce 2012, a letos Natalie Portman porodila dceru Amalii.

Foto: Profimedia.cz

Benjamin Millepied je tanečník a choreograf a s herečkou se seznámili při natáčení snímku „Černá labuť“Foto: Profimedia.cz

Reese Witherspoon (41) a Ryan Phillippe (43)

Láska Reese a Ryana vypadala vždycky tak čistě – zřejmě proto, že oba mají vzezření jemných éterických bytostí. Seznámili se v roce 1999 při natáčení „Velmi nebezpečných známostí“, kde Ryan hrál Sebastiana, který se bezhlavě zamiluje do mladičké Annette (Reese Witherspoon). Ještě v témže roce se vzali a vztah vydržel až do roku 2007. Mají spolu dvě děti, Deacona (14) a Avu Elizabeth (18).

Foto: Profimedia.cz

Sympatický pár spolu bohužel nevydrželFoto: Profimedia.cz

Rachel McAdams (39) a Ryan Gosling (37)

Bylo by skoro až k podivu, kdyby mezi Rachel a Ryanem nepřeskočila při natáčení filmu „Zápisník jedné lásky“ (2004) ani jiskra. Hráli lidi, kteří se i po letech odloučení stále milují, třebaže žijí odlišné životy. Ovšem život není film, a tak se herci v roce 2008 po třech letech rozešli.

Foto: Profimedia.cz

Mezi Rachel McAdams a Ryanem Goslingem byla zřejmě větší láska na filmovém plátně než v reálném životěFoto: Profimedia.cz

Penélope Cruz (43) a Javier Bardem (48)

Tato charismatická dvojice se sice potkala už v roce 1992 při natáčení komediálního dramatu „Šunka, šunka“, ale ta pravá chemie mezi nimi proběhla až o mnoho let později, v roce 2007, kdy je obsadil do svého filmu „Vicky Christina Barcelona“ známý režisér Woody Allen. O tři roky později se vzali a dnes spolu mají dvě děti, Lunu (4) a Lea (6).

Foto: Profimedia.cz

Javier Bardem a Penélope Cruz se sice znají už od roku 1992, ale zamilovali se až v roce 2007Foto: Profimedia.cz

Máte s láskou na pracovišti zkušenosti? 

Reklama