Hlavní obsah

Hádky podle horoskopu aneb Nejvýbušnější kombinace znamení

Foto: Master1305, Shutterstock.com

Foto: Master1305, Shutterstock.com

Také máte v životě někoho, s kým si prostě nesednete, nejste schopni najít společnou řeč ani kdybyste se stavěli na hlavu? Možná za to můžou vaše znamení, která patří k těm nejvýbušnějším kombinacím v celém horoskopu!

Článek

Některá znamení zvěrokruhu si sednou lépe než jiná. Ale s kým k sobě budete muset vážně intenzivně hledat cestu? U kterých znamení vznikají ty největší třecí plochy a hádku dovede zažehnout i ta nejmenší jiskřička? Neříkáme, že tyhle kombinace nemohou fungovat, ale bude to vyžadovat jisté úsilí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Energičtí a rozhodní Berani vždycky ví, co chtějí, a právě proto se často střetávají s Váhami, které se o věcech dlouho rozhodují a rozmýšlejí. Berani jejich přístup k životu prostě nechápou. Stejně tak na sebe budou narážet s citlivými Raky, na které jsou Berani někdy příliš neotesaní a svou přímostí jim mohou ublížit. Opatrní Kozorozi zase Berany brzdí, zdržují svou obezřetností a z toho také často vznikají konflikty.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci jsou dost přímé znamení, které říká věci na rovinu, rádi hrají s kartami jasně vyloženými na stole. I proto si málokdy sednou se Štíry, pro které je skrývání, tajení a manipulace denním chlebem a neumí se bez toho obejít. Nevyjdou úplně dobře ani s Vodnáři, kde na sebe naráží praktická a ukotvená zemská povaha Býků a vodnářská rozlítanost, fantazie, vzdušné zámky a snění. Býci jim budou vyčítat, že si nedělají hlavu s ničím, Vodnáři zas, že se vším.

Foto: wavebreakmedia, Shutterstock.com

Jste Býk a partner Vodnář? Pak mu nejspíš budete vyčítat, že si s ničím nedělá hlavu. A naopak jeho štve, že jste málo spontánníFoto: wavebreakmedia, Shutterstock.com

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci se často hádají se Střelci, kteří se jen těžko vyrovnávají s jejich náladovostí a nejistým rozpoložením – Střelci vedle sebe chtějí pohodového parťáka, okolo kterého nebudou muset chodit po špičkách, a Blíženci přece jen občas „zvláštní zacházení“ potřebují. Stejně tak nevyjdou s Pannami, které je zase příliš spoutají svým perfekcionistickým založením. Blíženci ze své podstaty často improvizují a plánování Panen je pro ně moc omezující a nedovedou se s ním popasovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci rozhodně tvrdě narazí s Kozorohy, hádky tu budou na denním pořádku, a to obě znamení konflikty nesnáší. Raky bude rozčilovat nedostatek projevených citů a uzavřenost konzervativních Kozorohů, a ti se zase nevyrovnají s Račí přecitlivělostí, tendencí malovat věci narůžovo a snažit se všem vyhovět. Ideální není ani kombinace s Berany, kteří se často nerozpakují a své emoce neservírují zrovna šetrně. To může Rakům dost ubližovat, stejně jako beraní přelétavost a nestálost – a to nejen v partnerském vztahu.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Možná trochu překvapivě se Lev neshodne s Vodnářem. Obě znamení mají svou hlavu, jde o silné a samostatné osobnosti a Lev bude u Vodnáře postrádat pro něj tolik potřebný obdiv. Podobná situace nastane i se Štíry a Kozorohy, kteří se také nehodlají nikomu podřizovat, a navíc mají problém svoje city výrazněji projevit. Lvi se tak budou cítit nedocenění a nespokojení. Lev zkrátka potřebuje trochu vynikat.

Foto: wavebreakmedia, Shutterstock.com

Lev se potřebuje koupat ve slovech chvály a uznání, a to některá znamení mají problém projevitFoto: wavebreakmedia, Shutterstock.com

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud chcete vidět explozi, zavřete do jednoho pokoje člověka narozeného ve znamení Panny a druhého v Rybách. Jako by byli z opačných konců vesmíru, tahle znamení se prostě na ničem neshodnou. Panny bude rozčilovat jistá neorganizovanost, nesoustředěnost a romantické přibarvování skutečnosti Ryb. Kromě toho podobně narazí i s Vodnářem, který neskutečně rád improvizuje a dělá věci tehdy, kdy se mu zachtějí – rozhodně ne podle úkolníčku nebo to do listu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Přemýšlivé Váhy jsou trochu pomalejším znamením, kterému pozvolné tempo života zkrátka vyhovuje – a když do jejich světa vtrhne uragán v podobě Berana, těžko se s tím srovnávají a jakkoli nemají rády konflikty, tady to pěkně zajiskří. Třecí plochy vyvstávají i s Rybami, což je opravdu pozoruhodné – obě znamení se totiž nerada hádají, ale vzájemně pak nemůžou vystát to, jak jedno druhému ustupují a snaží se vyhovět. Váhy vedle sebe potřebují někoho sebevědomějšího a rozhodnějšího – ale zas ne příliš.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři ve svém životě potřebují vášeň. Ačkoli o svých citech nijak nerozprávějí, v partnerském vztahu potřebují, aby se „děly věci“! A proto jim to nebude fungovat s Býky, kteří jsou pro ně příliš mírumilovní, poklidní, jedou životem příliš pomalým tempem. Štíři navíc zbožňují napětí a tajuplné hrátky, které jim Býci nejsou schopni poskytnout. Nebude to fungovat ani s Raky, na které by Štíři museli být moc opatrní. S křehkostí neumí příliš naložit a spíš je rozčiluje. (Vyčtěte povahu dítěte ze dne narození: Máte doma vzteklouna?)

Foto: UfaBizPhoto, Shutterstock.com

Nemohla bys nechat toho vaření? Pojďme radši hledat poklad, zlatoFoto: UfaBizPhoto, Shutterstock.com

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci vyhledávají vztahy, které jsou sice plné energie a blbnutí, ale když je potřeba, snadno přejdou na klidnou hladinu k vážnějším tématům. Proto si neporozumí s Blíženci, kteří často mění náladu z minuty na minutu a ač jsou zábavní, jedou zkrátka na jiné frekvenci. Stejně tak třecí plochy vznikají mezi Střelci a Pannami – Střelci umí být rozjívení a rozjuchaní a Panny se k něčemu takovému dají strhnout jen málokdy. Střelci v jejich blízkosti cítí jakési výčitky a jsou nesví z toho, že Pannám přidělávají práci, když narušují jejich plány.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi neumí mluvit o citech a pocitech, a právě proto se jen těžko shodnou s Raky, pro které jsou emoce alfou a omegou života. Nevylévají si srdíčko a nepotřebují se vyplakat a obtěžuje je, když to po nich někdo požaduje a moc se v nich „vrtá“. Stejně tak není ideální kombinace s Berany, kteří se do všeho ženou s naivním optimismem a často dopadnou přímo na nos. Kozorozi jsou opatrní plánovači, kteří všechno radši čtyřikrát rozváží, než aby se někam bez rozmyslu vrhali. A to si budou vyčítat vzájemně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři jsou zvláštní samorosti, kteří si dělají věci po svém a na druhé se moc neohlíží. Proto je štvou Lvi, kteří jako by všechno dělali pro lidi a jejich obdiv, reakce a uznání. Nemají podle nich dostatek nadšení a spontánnosti a moc řeší názory okolí. Stejně tak si Vodnáři nesednou s Pannami, které se je budou snažit zorganizovat. Jak má Vodnář pocit, že něco musí a že je někam tlačen, nepohne se ani o píď – a přesně tenhle dojem v něm nejrůznější to do listy a rozvrhy Panen vyvolávají.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby se v první řadě příliš neshodnou s Pannami. Rády dávají věcem volný průběh, na život se koukají tak trochu z obláčku a hlavu mají pořád plnou snových představ a kreativních nápadů – na praktickou stránku příliš nehledí. A proto je dohání k šílenství nutnost všechno nacpat do tabulek. Stejně tak se neshodnou s Vodnáři, kteří jsou podle nich příliš sobečtí a neberou ohledy na nic a nikoho. Naopak Ryby se snaží vyjít vstříc každému, kdo se kolem nich jen mihne.

Reklama

Související témata: