Hlavní obsah

Pánové oblékli stylistku. Líbí?

Foto: Mia Mirrelli

Jance se kabelka tak líbila, že ji ne a ne pustit!

Také věříte, že kdyby měli náš šatník na starosti pánové, nechodily bychom v ničem jiném než v mini sukních a topech s hlubokými výstřihy? Tak si to pojďme ověřit. O dnešní styling se totiž postarala mužská část naší redakce. Jsou sice jen dva (vždyť jsme ProŽeny.cz!), ale v tom, co se jim na nás líbí, mají jasno. Úkol zněl – obléknout stylistku Janku. Jak se s tím popasovali?

Článek

Co se pánům nelíbí, jsme už zjišťovali v naší anketě. Na první místa se „probojovaly“ oblíbené harémové kalhoty (jasně, jsou pohodlné, ale podle chlapů v nich vypadáme, jako bychom měly plenky), overaly nebo třeba boty „gladiátorky“ (kdo by řekl, že je pár pásků tak vyděsí?). Fotoeditora Petra, který se zúčastnil našeho experimentu, zase odpuzují zvířecí vzory. A bůhví proč „baloňáky“.

Co se jim ale naopak líbí? Jsou to odvážné, spousty kůže odhalující modely? Samozřejmě nemůžeme mluvit za všechny, ale výběr Michala a Petra (mimochodem, viděli jste je pózovat ve článku Typologie českých mužů podle stylu oblečení!?) nás přesvědčil, že to není jen o tom.

Michalova Sněhurka

Vedoucí redakce Michal byl ve svém výběru poměrně odvážný. Janku oblékl do kraťounkých černých šatů, které pečlivě doladil červenými doplňky. „Původně jsem sháněl šaty bílé, chtěl jsem z Janky udělat nevinnou Sněhurku, ale žádné se mi nelíbily,“ svěřil se s nákupním nezdarem Michal. Nakonec vybral černé, a proměnil tak stylistku namísto Sněhurky v Šebestovou. Jak se v modelu Janka cítila? „Šaty se mi moc líbily, ale ta mašle, nevím... Vypadám v ní o dvacet let mladší.“ No, i to se může jednou hodit.

Foto: Mia Mirrelli

Při focení nebyla o zábavu nouze

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: šaty (Zara, 799 Kč), kabelka (Zara, 599 Kč), boty (Pull and Bear, 399 Kč), mašle (Lindex, 149 Kč)

Prodavačka z Tuzexu

Tímhle modelem nás Michal úplně odzbrojil! Pro stylistku totiž vybral ostře oranžové kalhoty, triko s potiskem a pestrobarevné sandálky. Nejvíc nás ale dostal tím, že přes to všechno přehodil bílou košili. Důvod? Michal má rád originalitu a snaží se být, jak sám říká, pokrokový. Líbil se jeho nápad Jance? „Oranžové kalhoty jsou super, boty taky, ale společně mi dohromady nejdou. Košile je zvláštní, ale z druhé strany, proč ne?“

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: kalhoty (Zara, 499 Kč), boty (Zara, 1899 Kč), triko (Zara, 299 Kč), košile (Zara, 899 Kč)

Trefa!

Klasika, ale vydařená. Poslední outfit Janku naopak nadchl, a to tak, že si tričko dokonce po focení sama koupila. Luxusní botičky s otevřenou špičkou, úzké džíny a bundička – tohle se Michalovi opravdu povedlo.

Foto: Mia Mirrelli

Drsňák a drsňačka v akci

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: džíny (Pull and Bear, 899 Kč), triko (Zara, 399 Kč), bundička (Zara, 1499 Kč), boty (Zara, 999 Kč)

Petr a jeho fantazie

Fotoeditor Petr se narozdíl od Michala držel při zdi. Přestože jsme čekali, že vybere něco upnutého, oblékl Janku do překvapivě volného vršku. Na naše zdvihnuté obočí a otázku: „Opravdu se ti tyhle střihy líbí?,“ odpověděl, že má rád kousky, které ponechávají prostor fantazii. Trefil se do vkusu Jance? „Určitě ano, jednoduchost mám moc ráda, klidně bych v tom vyrazila ven.“

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: top (F&F, 400 Kč), kalhoty (Topshop, 1295 Kč), boty (Topshop, 930 Kč)

Hlavně pohoda…

Petrovi se na něžném pohlaví líbí pohodové oblečení, ve kterém se dá v klidu běhat po městě (i když Petře, podpatky nejsou zrovna vycházkovou obuví). Takhle si prý představuje ideální outfit na léto. Stylistce Jance se nicméně do vkusu netrefil. Zaujaly ji jen červené dřeváčky.

Foto: Mia Mirrelli

Podpatky mohou být i dost nebezpečnou zbraní

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: košile (F&F, 490 Kč), kraťasy (F&F, 540 Kč), boty (F&F, 500 Kč)

Vyzývavé šaty

Už jsme se báli, že se Petr mini délkám úplně vyhne! Pohoda nepohoda, náš fotoeditor se stejně jako většina mužů rád podívá na odhalené nohy, obzvlášť, pokud jsou tak pěkné, jako ty Jančiny. A co na to naše dnešní modelka? „Šaty jsou super, ale na mě moc krátké, kdyby byly o něco delší, šla bych do nich!“

Foto: Mia Mirrelli

,Usměj se na čtenářky!'

Foto: Mia Mirrelli

Na foto: šaty (Topshop, 2830 Kč), náramek (Topshop, 665 Kč), lodičky (Humanic, 2199 Kč)

Dáváte přednost modelům Michala, nebo Petra? V čem byste samy vyrazily ven? Budeme se těšit na vaše názory!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama