Hlavní obsah

V utajení: Je to Leo DiCaprio s novou přítelkyní? Jak se celebrity maskují, když nechtějí být poznat

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Na večírcích i společenských akcích před fotoaparáty doslova hýří úsměvy, v soukromí se však často maskují. Ne vždy totiž slavní touží být zachyceni objektivy paparazzi. Takhle byste je na ulici sotva poznali!

Článek

Světoznámé celebrity mají slávu a peníze, ale na druhou stranu téměř žádné soukromí. Neustálý zájem bulvárních fotografů jim často znemožňuje dělat obyčejné věci, třeba jít na rande nebo s košem, aby to další dny nekomentovala polovina planety. Někteří to řeší tak, že se na ulici snaží maskovat. Zvláště třeba, když mají nový románek – jako právě teď herec Leonardo DiCaprio a modelka Gigi Hadid.

Leonardo DiCaprio a Gigi Hadid

Jakmile se u celebrity začne spekulovat o možné lásce, je jasné, že takový vztah bude okamžitě pod drobnohledem veřejnosti. A co teprve ve chvíli, kdy jsou slavné obě polovičky. To je teprve sousto! Aktuálně mají jeden takový románek v hledáčku bulvární fotografové, a to oscarového herce Leonarda DiCapria a modelku a podnikatelku Gigi Hadid, kteří zřejmě tvoří nový hvězdný pár. Zatím však „neoficiálně“. Že by Leonardo kvůli sedmadvacetileté krásce porušil svou zásadu „Žena nad 25 v domě není nic pro mě"?

Foto: Profimedia.cz

Z newyorské restaurace vyšli každý zvlášť v doprovodu bodyguardů. Snažili se maskovat, ale marněFoto: Profimedia.cz

Beyoncé s dcerou

Extrémně citlivé jsou celebrity zpravidla ve chvíli, když jdou ven se svými potomky. Někteří rodiče je opravdu chtějí co nejvíce chránit před všetečným zájmem veřejnosti. Takhle to má například zpěvačka Beyoncé: když si chtěla vyrazit s dcerou Blue Ivy a užít si společný den, zahalily se, co nejvíce to šlo. Maskované od hlavy až k patě vyrazily nakoupit nějaké laky a lesky na rty, přesto je ale nějaký všímavý dobrák odhalil.

Foto: Profimedia.cz

Na nákupu byste si zahalené Beyoncé asi jen stěží všimliFoto: Profimedia.cz

Kim Kardashian

Bez nablýskaných šatů a výrazného make-upu nedá na veřejných akcích ani ránu. Přestože si výstřední influencerka a podnikatelka Kim Kardashian nenechá většinou ujít žádnou příležitost k focení, má i své dny, kdy zkrátka svou tvář odhalit nehodlá. Tady byste ji však možná mohli poznat podle její typické siluety.

Foto: Profimedia.cz

Ne vždy si Kim Kardashian zájem paparazzi užíváFoto: Profimedia.cz

Ben Affleck

Velké dávky pozornosti se v poslední době dostalo i herci Benu Affleckovi a jeho ženě Jennifer Lopez. Někdy ale i megacelebrita prostě potřebuje jen dojít do kanceláře a nepodepisovat se, neusmívat se, nefotit se… Herec to nedávno v Los Angeles naznačil dost jasně – když mám na hlavě batoh, potřebuji trochu soukromí.

Foto: Profimedia.cz

Stačí zavazadlo s natáčecí výbavou a na ulici rázem vypadáte jako civilistaFoto: Profimedia.cz

Lady Gaga

Ani černý oversized kabát, kšiltovka proklatě nízko a tmavé brýle nepomohly zpěvačce Lady Gaga, aby se dostala nepozorovaně na svůj vlastní koncert v New Yorku. I přes tmavý model neunikla hledáčkům médií.

Foto: Profimedia.cz

Myslíte, že byste si všimli zpěvačky Lady Gaga, kdyby kolem vás takhle prošla?Foto: Profimedia.cz

Katy Perry

Na odpolední nákupy vyrazila americká zpěvačka Katy Perry celá v černém a přes kšiltovku pro jistotu nezapomněla natáhnout ještě kapuci. Tentokrát si vyrazila bez svého partnera Orlando Blooma jen s přáteli a výborně se bavila, přestože jí ani přes maskování za „běžného pubescenta“ fotografové nedali pokoj.

Foto: Profimedia.cz

Na červeném koberci je její image vždy dokonalá, s přáteli chce být ovšem za „holku odvedle“Foto: Profimedia.cz

Reklama