Hlavní obsah

Cvičení v posteli, které vás dostane do formy

10. 4. 2019

Nepatříte k těm, kteří by si sportování nějak zvlášť užívali? Nevadí. I tak se můžete dostat do dobré formy. Máme cviky i pro ty největší lenochy! Hotovo budete mít během několika minut, a hlavně – nebudete při nich muset ani vstát z postele!

Článek

Protáhnout se po ránu je prostě příjemné - cítíte se pak svěží a lépe připravení na celý den. Většina lidí dá však po zazvonění budíku přednost tomu, si ještě pár minut raději poleží. My pro vás máme skvělou možnost, jak zkombinovat obojí!

Pohodlí v posteli a jemné ranní cvičení, u kterého budete moct zůstat pod peřinou, vám zajistí skvělý start do nového dne. Jak rozpohybovat velké klouby na těle a jemně posílit střed i spodní část těla, vám ve videu předvede trenérka Kristýna Soukupová.

Děkujeme JMP Studio zdravého spaní za poskytnutí prostoru k natáčení. Radlická 2368/106, Praha 5 - Smíchov; www.loznice.cz. 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.