Hlavní obsah

Tarotový horoskop na červenec: hlavně zachovat klidnou hlavu

Foto: WAYHOME studio, Shutterstock.com

Prázdniny jsou tady, a ačkoli to na velké cestování letos nejspíš nebude, letní měsíce přinesou mnoho změn. Co věští karty právě vašemu znamení?

Článek

Červencový úplněk přijde začátkem měsíce, konkrétně 5. 7., a odehraje se ve znamení Kozoroha. To pro vás znamená hlavně to, že byste neměli přetěžovat záda a klouby, tedy netahat těžké věci a nepřehánět to při sportu. Navíc úplněk v Kozorohu posílí v lidech tvrdohlavost a zatvrzelost, takže bude zase o něco obtížnější najít společnou řeč. Zachovejte chladnou hlavu a nehádejte se kvůli maličkostem. Co přinese první měsíc letních prázdnin vašemu znamení?

Beran (21. 3. – 20. 4.) 7 pohárů – 5 pentaklů – Císařovna

Berany běžně nikdo nerozhází, ale v červenci najednou pocítíte nejistotu. Co si o vás druzí myslí doopravdy? Soudí vás? Pomlouvají? Bojujte s tím, najděte opět svůj klid a sebevědomí. Druhá polovina měsíce vám bude ohromně přát a dařit se vám bude ve všem, na co jen pomyslíte, ztracená sebedůvěra se tak jistě brzy vrátí. Pokud jí to bude chvíli trvat, zapracujte na svém zevnějšku. Je to sice trochu povrchní, ale uděláte si radost a zase najdete pevnou půdu pod nohama.

Býk (21. 4. – 21. 5.) 4 pentakly – 3 poháry – 8 mečů

Červenec pro vás bude neobvyklý: budete se cítit nejistě a nerozhodně. Budete mít pocit, že kamkoli šlápnete, narazíte na minové pole, a tak radši zůstanete stát na jednom místě zmrzlí strachy. Najděte svou býčí kuráž a houževnatost! Takhle se akorát propadnete hlouběji do svého strachu. Červenec by měl být naopak měsícem velkých a rázných rozhodnutí – buď ano, nebo ne. Neváhejte, povzbuďte své srdce a nechte ho si jednu stranu vybrat. Uleví se vám.

Foto: WAYHOME studio, Shutterstock.com

Býci se budou cítit nejistě. Seberte kuráž a učiňte rázné rozhodnutí!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) 2 poháry – Spravedlnost – 7 mečů

Budete mít pocit, jako kdyby z vás vysál někdo veškerou energii. Chtěli byste se zavrtat do peřin a spát, alespoň pár let. S tímhle návalem životní negativity se budete muset poprat, než vás zničí. Dejte sami sobě trochu prostoru, abyste se vzpamatovali, zvolněte v práci a nepřijímejte každou nabídku jen proto, že vám s ní někdo zamává před nosem. Věnujte se sobě, někam vyrazte, i kdyby jen do lesa, a uvidíte, že bude brzy lépe.

Rak (22. 6. – 22. 7.) 3 hole – Mág – rytíř pohárů

Vaší přirozeností je ulehčovat ostatním život a pečovat o ně. O sobě druhým ledasco tajíte, abyste náhodou někomu nepřidělávali vrásky. Ale přiděláváte je jen sami sobě. Tohle potlačování vlastní přirozenosti není tím pravým. Naučte se říkat, co chcete, co si přejete, jaký máte doopravdy názor. Víc se prosazujte – červenec je pro to ideální příležitostí, planety stojí při vás. Nebuďte stále v pozici toho, kdo ustupuje. Naučte se říkat ne, i když je to pro Raky těžké.

Lev (23. 7. – 22. 8.) Svět – 7 pohárů – 9 pentaklů

Červenec pro vás bude znamenat obrat směrem k vnitřnímu životu, klid a meditaci. Už delší dobu máte pocit, že se sami sobě vzdalujete a že k sobě nejste upřímní, stále se schováváte za nějakou maskou. Teď přišel čas všechny falešné vrstvy sloupat a vrátit se k tomu, co je skutečné, k tomu, kým opravdu jste. Vyrazte někam do přírody, daleko od lidí, ať si srovnáte myšlenky, protože teď se na nic jiného stejně pořádně soustředit nezvládnete. Najděte ztracenou rovnováhu, budete ji potřebovat pro další dny.

Foto: Mila Supinskaya Glashchenko, Shutterstock.com

Lvi by se měli vydat sami do přírody a zklidnit myšleny

Panna (23. 8. – 22. 9.) 6 mečů – 9 holí – Velekněžka

Panny většinou všechno pečlivě plánují, ale v červenci budete naopak spontánní. Uděláte i věci, které byste od sebe nečekaly, a najdete odvahu k tomu, co už dlouho odkládáte. Zahoďte strach a stud a pusťte se do všeho, co vás napadne. Nepodceňujte se, je toho ve vás mnohem víc, než se vám zdá. Pokud si budete věřit, zvládnete všechno, co si usmyslíte. Povolit občas otěže člověku prospěje a prázdniny jsou k tomu ideální příležitostí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.) Blázen – 2 meče – 7 pentaklů

Prázdniny pro vás nezačnou úplně ideálně, máte pocit, že vězíte až po uši v problémech. Žádnou paniku, nic není tak zamotané, jak se zdá. Nechte věcem volný průběh, nestresujte se a neskákejte do řešení po hlavě. Většina problémů se časem rozplyne. Pokud si přesto budete dělat starosti, nenechávejte si je pro sebe. Sdílená bolest je jen poloviční, a jakmile získáte pohled někoho zvenku, uvidíte, že nic není tak černé, jak se vám zdá.

Štír (24. 10. – 22. 11.) 8 pentaklů – 10 pohárů – 10 pentaklů

Snad je to vina několika utlumených měsíců, které zavinil koronavirus, ale v červenci se vám začnou vynořovat vaše staré cíle a přání. Budete rozebírat všechno, čeho jste kdy chtěli dosáhnout. Při téhle životní inventuře na sebe nebuďte příliš přísní. Vypíchněte všechno to dobré a pozitivní, co se vám podařilo. Berte to realisticky – něco vyšlo, něco ne, ale spoustu toho ještě máte před sebou. Pusťte se do toho, co vás láká, a ostatní pusťte z hlavy.

Foto: Dean Drobot, Shutterstock.com

Štíři budou bilancovat, co se jim povedlo, a co ne. Nebuďte na sebe moc přísní

Střelec (23. 11. – 21. 12.) Císař – Luna – páže pentaklů

Střelce nic moc nerozhodí, ale v červenci na sebe dávejte pozor, budete křehčí než obvykle. Čeká vás mimořádná citlivost na veškeré komentáře a dění, každý vás rozhodí nebo rozněžní. Tenhle život se srdcem na dlani vás ale extrémně obohatí a otevře vám v ledasčem oči. Naučíte se, jak být tolerantnější, taktnější, mírnější, jak druhým neubližovat a nedotknout se jich. Občas jste totiž ve vztazích trochu jako slon v porcelánu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) 3 pentakly – Vůz – eso pentaklů

Prázdniny pro vás začnou pocitem vykořenění. Jako by se vaši přátelé zasekli na místě a vůbec neřeší to, co teď zajímá vás. Odcizili jste se, snad i proto, že jste se v karanténě neviděli. Je to ale jen přechodná fáze. Hledejte nová společná témata, přátelé jsou cenné zboží. Dávejte najevo, co si myslíte, co cítíte, otevřete se lidem. Snáze si tak znovu najdete vztah k těm, kteří za to stojí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) 4 hole – 9 pohárů – eso pohárů

S letním sluncem se vám vlije do žil dobrá nálada a váš červenec se ponese v duchu úspěchů ve všech oblastech: v práci, v lásce i jiných vztazích. Bude se vám dařit tolik, až z toho začnete mít strach – nepřijde zákonitě nějaká katastrofa? Nepřijde. Vaše vyhlídky jsou dobré, tak si tohle období užijte. Urovnávejte staré spory, dohánějte resty, všechno vám tenhle měsíc půjde jako po másle. Radujte se, to Vodnáři umí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.) 4 poháry – Smrt – Svět

Ryby nerady ztrácejí kohokoli, kdo je jim blízký, špatně se vyrovnávají s hádkami a rozchody – ale právě ztráta blízkého člověka vás čeká. Některé vztahy zkrátka končí – ale jiné zase začnou. Ještě v tomto měsíci budete stát před důležitým rozhodnutím, které vám do života přinese někoho, kdo v něm dlouhou dobu zůstane, ale nemusí jít jen o romantický vztah. Rozhodujte se pocitově a příliš nepřemýšlejte, tohle rozhodnutí rozum udělat nemůže.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek