Hlavní obsah

Nejhorší věci, které můžete použít k masturbaci. Ano, opravdu to někdo před vámi už zkoušel!

Foto: DenisProduction.com, Shutterstock.com

Foto: DenisProduction.com, Shutterstock.com

Sexuální vzrušení je příjemné, a když to nejde ve dvou, lze si ho přivodit svépomocí. Jste nadržení? Pak rozhodně nesahejte po těchto věcech z domácnosti, kvůli kterým můžete skončit i v péči lékařů!

Článek

Snižuje stres, uvolňuje napětí, napomáhá lepšímu spánku, ulevuje od bolesti (kupříkladu menstruačních křečí), posiluje svalový tonus v pánevní a anální oblasti. Masturbace je zkrátka přínos pro tělo i ducha. Tedy za předpokladu, že si děláte dobře těmi správnými a nezávadnými šidítky. Zůstaňte v bezpečí a do ruky nikdy neberte nic z níže uvedeného seznamu. Věřte, nebo ne, ale tyto věci si někteří lidé vybrali jako své partnery pro lechtivé hrátky. A neudělali dobře.

Sklenice a další skleněné předměty

Nejsou k tomu určené a mohou prasknout a pořezat vás zevnitř. Na jakékoli lahve, sklenice, sošky a figurky zvířátek nebo mýtických postav si nechce zajít chuť. Jedinou výjimkou v této kategorii jsou luxusní dilda z tvrzeného skla, mají hladké, zaoblené tvary a pro používání jsou doslova stvořené. Mimochodem, dají se nahřát v teplé vodě i naopak ochladit ve studené, jak to kdo má rád.

Foto: maxstockphoto, Shutterstock.com

Pokud vás vzrušuje sklo, pak jedině to tvrzené ze sexshopůFoto: maxstockphoto, Shutterstock.com

Vysavač

Představa, že mezi vysáváním dětského pokoje a obýváku prožijete tři orgasmy, je jistě krásná, ale aby se vysavač mohl zařadit mezi masturbační pomůcky, musel by splňovat dvě zásadní podmínky. Je jeho trubice naprosto čistá, prostá všech bakterií nebo prachu? Má regulaci výkonu, aby při intenzivním sání nezpůsobil oděrky, puchýře a jiná zranění? Pakliže dvakrát odpovíte ne, a vsadíme se, že právě to odpovíte, je nám líto.

Předměty bez šňůrek, které mohou uvíznout

Lékaři v ambulancích urologických nebo gynekologických klinik sem tam vytahují pacientům z intimních míst kuriózní předměty. Třeba jablko. Nebo šišku, kterou si jistá nešťastnice nedokázala vyjmout sama, jelikož se jí v pochvě vzpříčila tvrdá semena. Všechno, co nemá bezpečnostní šňůrku, za kterou se dá při ukončení masturbačních aktivit zatáhnout, nemá v pochvě ani v análním otvoru co dělat.

Dřevo

Rukojeť kuchyňského nože, baseballová pálka, dřevěné kvedlačky, bambusové lžíce a vidličky, vařečky… Všechno fajn věci, ale to poslední, o co stojíte, je mít v předním nebo zadním otvoru třísku. Povolené jsou zase jen a opět dřevěná dilda a kolíky od oficiálních výrobců. Pak se dary přírody mohou uplatnit v plné výši.

Srolovaný časopis

Jestli se ptáte, co může být horší než tříska, tak je to řez papírem. Dokáže totiž napáchat stejně škody jako ostrá čepel nože, akorát že to nečekáte. Proto nikdy nemasturbujte s novým vydáním svého oblíbeného časopisu, ani kdyby byl na obálce svlečený Chris Hemsworth (38) či nejvíc sexy muž světa pro rok 2021 Paul Rudd (53).

Zubní pasta, mýdlo a dětské oleje

Lubrikant zvyšuje komfort při milostných hrátkách všeho druhu, zvlhčuje sliznice. Pokud nemáte ten z erotického obchodu, nahraďte jej jogurtem nebo gelem ze sukulentu aloe vera. Dál se držte od vazelíny, zubních past, mýdel a dětských olejů. Mohou změnit přirozené pH pochvy, a navíc ulpívají na poševních stěnách, čímž nahrávají rozvoji bakterií.

Banán

Jsou chutné, voňavé, měkké a plné cukru. I banány ale škodí vaginálnímu prostředí, navíc se mohou zlomit a zůstat uvnitř. Když už si musíte vybrat ze svých domácích potravinových zásob, sáhněte raději po okurce. Bývá bytelnější, je hladká, pevná, nemá ostré konce, a když přes ni přetáhnete prezervativ, získáte milence s velkým M.

Foto: Makistock, Shutterstock.com

Když banán, tak ve slupce, ale stejně je lepší okurkaFoto: Makistock, Shutterstock.com

Záchodová štětka

Záchodová štětka je jednou z často vyhledávaných propriet v pornofilmech, snad pro představu vzrušení navozené jejími štětinami. Ale ani za předpokladu, že se nikdy nepotkala s exkrementy a je tedy zánovní, se její používání nedoporučuje. Štětiny se snadno postarají o tržná zranění, přičemž tyto trhlinky mohou silně krvácet. Záchodová štětka patří na toaletu, ne do klína!

Reklama