Hlavní obsah

Toužíte po tvrdším sexu? Tipy, jak přimět partnera, aby byl v posteli dominantnější

Foto: NDAB Creativity, Shutterstock.com

S partnerem si skvěle rozumíte, jen v ložnici se moc neprosazuje. Přitom vy toužíte po tom, aby vás aspoň občas na oko ovládal, vlastnil a obšťastnil jako zvíře! Dá se nějak zařídit, aby byl dominantnější? S těmito triky dosáhnete svého.

Článek

Zatímco v práci váš muž rozdává úkoly jako pravý velitel, doma si o sex říct neumí, respektive umí, ale tak trochu jako ťunťa. Milování je sice hezké, ale bez chuti a bez zápachu, toužíte po větší živočišnosti. V noci se vám pak zdá o věznění se zavázanýma rukama (popřípadě roubíkem) nebo znásilnění sexy zlodějem, který dá před lupem přednost psí pozici, abyste mu neviděla do obličeje. Je normální o něčem takovém snít?

Sexuální fantazie je jen fantazie

Nedávná studie vysoké školy v kanadském Montrealu je dosti výmluvná. Tamní akademici vyzpovídali 1 500 dospělých, ohledně jejich sexuálních fantazií, a ukázalo se, že až 60 % žen vzrušuje témata podřízenosti, jako je svazování nebo výprask. Mnoho z nich se také přiznalo k extrémním fantaziím, kdy je cizí člověk opanuje a nutí k sexu. Jde ale samozřejmě jen o sexuální fantazii, o touhu po hře, nikoli po reálném znásilnění. Takže žádné upejpání, patříte-li k těm, kterým vlhne klín při myšlence, že vás partner popadne a dá vám co proto, zařiďte, aby byl v ložnici dominantnější. Jak se to dělá?

Foto: NDAB Creativity, Shutterstock.com

Koníček moc vhodný není, snažte se být spíš pod ním než nad ním

Místo vanilkového sexu lehké sado-maso

Dokonce i pro někoho, kdo vyznává spíš vanilkový sex, může být představení BDSM exotickým a vzrušujícím zážitkem. Je ale třeba jít s pravdou ven. „Tuhle se mi zdálo, že jsi mi zavázal oči, svlékl mě, přivázal a prozkoumával každý centimetr mého těla. Strašně mě to vzrušilo! Myslíš, že bychom to někdy mohli vyzkoušet?“ Prostě mluvte na rovinu.

Přiveďte partnera na myšlenku, že existují i jiné formy milování, které se netočí jen kolem líbání a misionářské polohy. Tím, že mu předhodíte konkrétní scénu ze své vize (nebo třeba z filmu), zároveň ukážete, co pro vás pojem dominant a submisiv vlastně znamená. Váš muž si třeba doteď myslí, že hranice vaší zhýralosti končí u zatahání za vlasy. Dobrou zprávou je, že už jen díky těmto rozhovorům se váš sexuální život probudí k životu v plné síle.

Foto: illustrissima, Shutterstock.com

Vybavte si třeba konkrétní pasáž z knihy Padesát odstínů šedi

Jak být dokonalou subinou

Submisivita je sklon zaujímat podřízenou pozici v sociální hierarchii. Být submisivní znamená plnit příkazy „nadřízeného“. Jestli to skutečně chcete vyzkoušet, používejte fráze jako „dělej si se mnou, co chceš“ či „potrestej mě“ a vyhýbejte se polohám, ve kterých máte jako žena nadvládu. K těm patří jezdecké pozice (vy nahoře) či různé tanečky na klíně. Spíš si klekejte na všechny čtyři, na milence špulte zadek a provokujte ho svou nemohoucností a odevzdaností. Cílem je ukázat mu, že jste multidimenzionální a nebojíte se prozkoumávat nové věci.

Sprostá slova jako povzbuzení 

Bez ohledu na to, jak rychlým nebo naopak pomalým tempem se partner coby dominant otevírá, vždy pomůžou správně zvolená slova povzbuzení a uznání. Nikdo se v posteli moc nerozjede, pokud má pocit, že je napadán nebo kritizován. Neustále připomínejte, jak moc je sexy, když k vám přistoupí zezadu, pevněji stiskne, obratně si vás přehodí z jedné polohy do druhé a podobně. Krmte jeho ego, bude pak odvážnější.

Milence ujistěte, že jde o experiment

Je v pořádku posouvat hranice v sexu a nezakrnět, ale myslete i na partnerovo individuální nastavení. Méně aktivní a ne příliš průbojní milenci se často leknou, pokud dojdou k závěru, že budou muset při každém milostném setkání tahat z kufříku bičíky, pouta a plácačky. Ujistěte ho, že jde jen o experiment, který prostě chcete sem tam zkusit. Dávkováním a střídáním pikantností s romantikou vůbec nic nezkazíte, ba naopak!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek