Hlavní obsah

Kdo mluví sprostě jako kanál? Hanychová, Pohlreich, ale i éterická Kidman

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Když je člověk veřejně známou osobou, očekávalo by se, že půjde ostatním příkladem. Ve skutečnosti to ale rozhodně není pravidlem. Kupříkladu o následujících slavných tvářích je známo, že nejdou pro sprosté slovo daleko a vulgaritami nešetří.

Článek

Nějakým tím sprostým slovem si občas uleví každý. Ono když si třeba ukopnete malíček, dost těžko se bez použití vulgarit obejdete (i když nemožné to samozřejmě není). Ze slovníku následujících celebrit by si ovšem vaše děti příklad brát neměly.

Jaromír Soukup

Mediální magnát a multimoderátor, který má na své vlastní televizi celou řadu pořadů, se docela často o ostatních lidech vyjadřuje vulgárně, nebo je posílá natvrdo tam, kde slunce nesvítí. Sprostě se v minulosti vyjádřil například na adresu některých novinářů a měl kvůli tomu problémy s Radou pro rozhlasové a televizní vysílání. Drsnou mluvu potom hájil tím, že jde o satiru, ve které mají sprosté výrazy své místo.

Foto: Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia

Jaromír Soukup do ostatních rád šijeFoto: Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia

Agáta Hanychová

Podobnou slovní zásobou jako její přítel Jaromír Soukup, s nímž čeká miminko, disponuje i Agáta Hanychová. Nadávkami nešetří hlavně na adresu svého exmanžela Jakuba Prachaře. Toho v minulosti například titulovala jako k.kota, když v době, kdy měl v péči dceru Miu, odjel se svou přítelkyní na exotickou dovolenou.

Foto: Profimedia.cz

Agáta Hanychová svého ex nešetříFoto: Profimedia.cz

Zdeněk Pohlreich

Jeho restaurace jsou noblesní, na úrovni a servírují vybrané pochoutky. S tím ovšem moc nekoresponduje, jak se šéfkuchař vyjadřuje. Předvedl to například v pořadu Ano, šéfe, v němž se snažil pozvednout úroveň české gastronomie a vypípané nadávky byly součástí každého dílu (například „Den jak korálek a b..del jak v tanku.“ nebo „Ty do toho kloveš jak vrána do h…a.“). Zdeněk Pohlreich se zkrátka odmítá před kamerami přetvařovat a mluví tak, jak mu zobák narostl. A kdyby ho prý televize do stejného pořadu najala o deset let dříve, byla by to ještě větší jízda.

Foto: Profimedia.cz

Sprostá mluva je kuchařovou přirozenostíFoto: Profimedia.cz

Nicole Kidman

Před svými fanoušky se zřejmě krotí, protože ji sprostě mluvit neslýcháme, ale sama přiznává, že má poměrně ostrý slovník. Na časté používání sprostých slov ji kdysi upozornili například kolegové při natáčení snímku Moulin Rouge. V minulosti třeba také sprostě vynadala fotografovi, který ji začal zničehonic fotit při jídle. V takových situacích je těžké volit lepší slovník. Přesto se herečka snaží tolik vulgárně nevyjadřovat.

Foto: Profimedia.cz

Herečka prý na svém vyjadřování zapracovalaFoto: Profimedia.cz

Štěpán Kozub

Současná herecká hvězda vyprodala se svým stand-upem dvakrát O2 arenu a co se týče jazyka, tak s tím se opravdu nepáře. Sprostými slovy nešetří a svou image buduje na nekorektním humoru, typické je pro něj také ostravské Ty p.čo. Vše je ale součástí jeho role a skvěle podaného hereckého výkonu. Při některých jeho průpovídkách se ovšem začervená i otrlý divák.

Foto: Profimedia.cz

Štěpán Kozub rád používá sprostý humorFoto: Profimedia.cz

Kevin Hart

Mezi nejsprostější americké celebrity patří herec a bavič Kevin Hart, který je jedním z nejúspěšnějších stand-up komiků vůbec. Jeho show jsou syrové, bez servítek, a to se odráží i v jazyku, který používá. A když se podíváte na jeho Twitter, najdete tam rozsáhlou sbírku vulgarit. Nejčastěji u něj můžete slyšet populární americké f.ck.

Foto: Profimedia.cz

Kevin Hart je veselá, ale taky pořádně sprostá kopaFoto: Profimedia.cz

Cardi B

Nepáře se s tím ani americká raperka Cardi B, která je vulgární nejen v běžném životě, ale také v textech svých písní. Často zpívá o sexu a rozhodně ho nebalí do romantického pozlátka, všechno řekne pěkně na přímo. Je hodně temperamentní, v minulosti čelila dokonce žalobě za napadení. Jedna z barmanek v nočním klubu ji nařkla z toho, že po ní házela lahve. Po čtyřech letech se rapperka k činu přiznala a od soudu si odnesla patnáct dní veřejně prospěšných prací.

Foto: Profimedia.cz

Cardi B je drsnáFoto: Profimedia.cz

Reklama