Hlavní obsah

Veronika Žilková (60) opět středem pozornosti: Na červeném koberci včera zářila v rudých šatech!

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Herečka Veronika Žilková ve svých 60 letech umí oslnit. A přestože má za sebou nelehké období kvůli rozpadu manželství s Martinem Stropnickým (65), trápení na sobě nedává znát. A možná za to může i nový muž po jejím boku. Takhle včera zářila na červeném koberci!

Článek

Veronika Žilková (60) se včera objevila na premiéře tragikomedie Spolu, kde ztvárnila hlavní roli společně s hercem Štěpánem Kozubem (26). Jde o psychologické drama, kde hraje ztrápenou matku hendikepovaného syna, jemuž obětuje život.

Když však herečka večer v den státního svátku vstoupila na červený koberec v dlouhých rudých přiléhavých šatech ozdobených třpytivými sponami v pase, rozhodně nepůsobila ztrápeně, ale naopak zářila jako pravá filmová star!

Foto: Profimedia.cz, Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Veronika Žilková dorazila ve středu do Kina Lucerna na premiéru nového filmu Spolu v rudé róbě (zcela vpravo Josef Holomáč)Foto: Profimedia.cz, Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Červená jí sluší

Zda za to může nový muž v jejím životě – muzikant Josef Holomáč, nebo jen chuť na změnu, lze jen spekulovat, ale fakt je, že Veronika Žilková vnesla do svého šatníku víc energie a začala červenou barvu poslední dobou oblékat stále častěji.

Červený mladistvý křivák vynesla na novinářskou projekci filmu Spolu minulý týden a v rudých šatech se ukázala už na letním filmovém festivalu v Karlových Varech. Tam na červeném koberci fanoušky okouzlila i s dcerou Kordulou (17).

Foto: Profimedia.cz

Herečka v černé sukni a červeném koženém křiváku s novým mužem po svém bokuFoto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Veronika Žilková v midišatech na letní party nad bazénem karlovarského hotelu ThermalFoto: Profimedia.cz

Křiváky má v oblibě

Veronika Žilková si oblíbila bundu zvanou biker či křivák, kterou obléká v různých barvách. Dodává jí tak svěží look a mladistvou vizáž. Za jejím skvělým vzhledem však nestojí jen slušivé svěží outfity, ale i hereččina píle: pravidelné cvičení a protahování a také omezený jídelníček. Prý jí vždy třetinové porce a váhu si striktně hlídá, což je na figuře opravdu vidět.

Foto: Profimedia.cz

V šatníku Veroniky Žilkové najdete nejen červenou a černou koženou bundu, ale v létě nosila k šatům i model v krémovéFoto: Profimedia.cz

Nový hereččin styl je potřeba ocenit a těšíme se na další dávku inspirace pro ženy nejen po šedesátce. Chcete zapracovat na figuře? I v tom se můžete inspirovat přímo u Veroniky Žilkové – svoje cvičení vysílá často živě na Instagramu.

Jak moc dobře znáte Veroniku Žilkovou a její role? Otestujte se v našem kvízu!

Reklama