Hlavní obsah

Celebrity, které statečně bojovaly se závislostí na sexu

Foto: Profimedia.cz

Znovu a znovu. Jedno vyvrcholení přece nestačí! Stejně jako jedno neslušné video. Posedlost sexem není jen mýtus. Kdo ji okusil na vlastní kůži a koho stála kariéru i manželství?

Článek

Člověk může být závislý na cigaretách, alkoholu, čokoládě, partnerovi, ale i sexu. Nadměrná potřeba sebeuspokojování, pohlavního styku, posedlost intimními fantaziemi a nutkavé sledování filmů pro dospělé je skutečně diagnostikována jako duševní choroba, která vyžaduje lékařské ošetření. Své o tom vědí i známé tváře, které se k sexuální závislosti (většinou po provalené nevěře) přihlásily.

Sexuální maniak David Duchovny

Honil mimozemšťany a v soukromí i rozkoš. David Duchovny (60) coby slavný agent Fox Mulder ze seriálu Akta X, který se těšil popularitě v letech 1993–2001, uvedl, že v roce 2008 dobrovolně nastoupil na léčení pro sexuálně závislé. Prý si od toho sliboval záchranu manželství s tehdejší partnerkou Téou Leoni (55). Právní zástupce herce Stanton Stein prostřednictvím časopisu People po propuštění Duchovnyho prohlásil, že úspěšně dokončil léčbu a je připraven zahájit práci na novém filmu. Jenže stejně už bylo pozdě, žena ho opustila.

Foto: Profimedia.cz

Aby si zachránil manželství, podstoupil léčbu závislosti na sexu. Na dnes už exmanželku to ale dojem neudělalo

Průšvihářka Lindsay Lohan

Kariéra původně slibné herečky Lindsay Lohan (34) vzala za své, když se u ní objevila závislost na alkoholu a kokainu. Zdrogovaná a opilá si užívala sexu s kdekým, což omlouvala výroky typu: „Být herečkou je náročné. Cítím se osamělá a nesnáším, když musím spát sama. Líbí se mi být v různých vztazích. A ne, nejsem blázen, jen mám ráda sex.“ Momentálně si vydělává natáčením reklam a prodejem vlastních šperků. Tak snad už to ta holka jednou provždy zvládne.

Foto: Profimedia.cz

U Lindsey není jasné, jestli nešlo spíš o chování pod vlivem drog než radost ze sexu

Chlípník Michael Douglas

Michael Douglas (76), který celý život miluje krásné ženy, ve své biografii z roku 2012 připustil posedlost sexem, stejně jako alkoholismus a pobyt v odvykacím sanatoriu. Ostatně, závislosti má v rodině. Jeho nevlastní bratr Eric Douglas zemřel ve 46 letech na předávkování drogami, syn za obchodování s nimi seděl ve vězení. Michaelovo první manželství se rozpadlo kvůli sériovému cizoložství a to současné, s velšskou kráskou Catherine Zeta-Jones (51), je poznamenané několika krizemi.

Foto: Profimedia.cz

Sex, drogy a rokenrol by mohlo být motem rodu Douglasů

Šokovaný Colin Farrell

I irský herec Colin Farrell (44) bojoval se závislostí na alkoholu a sexu a v roce 2005 podstoupil léčbu. Stalo se tak poté, co se na veřejnost „omylem“ dostala nahrávka videa s modelkou Nicole Narain (46). Že si na ní nevyprávěli pohádky, je snad jasné. Colin za únik pásky na veřejnost Nicole zažaloval, soudní proces nakonec skončil smírně. A to je náhodička! 4. listopadu 2009 se tato čokoládová modelka Playboye objevila v americkém pořadu Joy Behar Show, kde taktéž diskutovala o své sexuální závislosti. Vrána k vráně?

Foto: Profimedia.cz

A proč to neříct: Farell je znám i díky své velikosti...

Zhýralý Tiger Woods

Proměna Tigera Woodse (45) ze šťastně ženaté golfové ikony k sexu posedlé bytosti je legendární. Spouštěčem byla zpráva o aféře s krásnou manažerkou nočního klubu Rachel Uchitel (46) v roce 2009. Pak už to šlo ráz na ráz. Jedna žena za druhou hlásila, že měla se sportovcem poměr. Když už nebylo zbytí, Tiger veřejně přiznal své chyby a prostopášně prohlásil, že by mu to všechno doma i u okolí mohlo projít. Cože? Tak to ani náhodou. Následoval drahý rozvod se zdrcenou manželkou Elin Nordegren (41), která se jako jedna z posledních dozvěděla, co je její manžel vlastně zač. Sex s muži? Trojka? Bože, ať už se ke mně ani nepřibližuje!

Foto: Profimedia.cz

Woods je jako smrtka – bere všechno

Nezkrotná Amy Winehouse

Rok 2008, britský bulvární plátek Daily Mail a údajný milenec Amy Winehouse (†27) Alex Haines (36). Co z toho asi mohlo vzniknout? Přiznání. Alex, který si s britskou jazzovou, soulovou a rhytm'n'bluesovou zpěvačkou začal, když její manžel Blake Fielder-Civil (38) seděl za mřížemi, na ni prásknul, že byla závislá nejen na drogách, ale i sexu. „Bylo to jako mít vlastní malou pornohvězdu. Amy byla tak divoká – pořád to chtěla,“ svěřil se milenec. Tahle slova byla na manžela příliš. O pár měsíců později oznámil, že požádal o rozvod, protože mu jeho žena byla nevěrná. Poprvé, podruhé? Kdo ví.  Jelikož Amy je členkou klubu 27, vzala si svá tajemství do hrobu.

Foto: Profimedia.cz

I Angelika byla nezkrotná, tak proč by taková nemohla být i Amy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek