Hlavní obsah

Hledaly pana Božského. Uspěly v seriálu i ve skutečnosti?

Foto: Profimedia.cz

Před 21 lety byla odvysílána první epizoda kultovního seriálu Sex ve městě. Čtyři kamarádky z New Yorku zjišťovaly, jaký je život, láska a vztahy s muži. A pak to spolu rozebíraly. Ač to tak ne vždy vypadalo, šlo jim jen o jedno: najít pana Božského. Jak se jim to podařilo v seriálu a jak ve skutečnosti?

Článek

Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda. Našly hrdinky legendárního seriálu Sex ve městě (1998–2004) svoje ideální polovičky, svého pana Božského? A co jejich herecké představitelky, jaké to mají se vztahy ve skutečném životě?

Sarah Jessica Parker (54) alias Carrie Bradshaw

Herečka známá pod iniciálami SJP má za sebou úspěšnou hereckou kariéru a prosadila se i jako módní návrhářka. Našla pana Božského a byla její cesta k muži snů plná eskapád jako u Carrie? Ano i ne. Carrie pana Božského našla už docela na začátku, ale jejich cesta k šťastnému konci byla trnitá – ženich si v jednu chvíli svatbu dokonce rozmyslel a zdrhnul.

Mladá SJP chodila s bouřlivákem Robertem Downeym Jr. (54), bohužel ale v jeho divokém období. Pak se potkala na divadle s Matthewem Broderickem (57) a bylo jasno. V roce 1997 se vzali a až překvapivě se jim vyhýbají skandály (když nepočítáme hercovy údajné nevěry).

V seriálu (resp. ve filmu) se s panem Božským rozhodli, že nejsou pár, který by měl mít děti. Co SJP a manžel ve skutečnosti? Po velké rodině toužili natolik, že když se nedařilo pořídit prvorozenému synovi Jamesovi (16) sourozence přirozenou cestou, nechali si náhradní matkou odnosit dnes devítiletá dvojčátka-holčičky.

Foto: Profimedia.cz

Je Matthew Broderick pan Božský? Pro Sarah Jessiku Parker ano

Kim Cattrall (62) alias Samantha Jones

Samantha je seriálový živel bez zábran. O čem kamarádky přemýšlejí tajně pod peřinou, to ona v sexu už dávno vyzkoušela. Nakonec se i ona několikrát zamilovala, ale své ano nikomu neřekla a dál si užívá sexu bez závazků klidně v arabské poušti.

A jak je na tom Kim Cattrall v opravdovém životě? Vdaná byla celkem třikrát a je bezdětná. S třetím manželem napsali knihu věnující se ženskému orgasmu – co se týče tohoto tématu, má tedy se svojí postavou společné víc než dost.

V čem se se seriálovou postavou rozchází, je náklonnost k Sarah alias Carrie. Zatímco Samantha byla Carriina nejlepší kamarádka, která ví hodně o sexu a nebojí se zeptat, mimo obrazovky její představitelka nemůže slavnější kolegyni přijít na jméno.

Foto: Profimedia.cz

Kim Cattrall je stejně jako Samantha nespoutaná, a pana Božského proto čas o času vymění za jiný model. Na snímku je s posledním objevem, bývalým hercem Russellem Thomasem

Kristin Davis (54) alias Charlotte York

V seriálu hrála upjatou Charlottu, asi nejvyhraněnější postavu. Urputně se snažila najít toho pravého, aby s ním založila velkou dokonalou rodinu. Štěstí našla nakonec v náručí upoceného plešatého Harryho, se kterým původně měla jen „nejlepší sex svého života“. Konvertovala kvůli němu k judaismu a měli dvě dcery.

Jaká je Kristin Davis ve skutečnosti a co má s postavou společného? Charlotte s Harrym adoptovali dceru (druhá se „podařila“ přirozeně), zato herečka má adoptované obě děti, dceru a syna, a žádného Harryho nemá – je svobodná matka a život zasvětila snaze o záchranu slonů, za což je velmi oceňovaná.

Foto: Kathy Hutchins, Shutterstock.com

Kristin Davis na rozdíl od Charlotty s žádným panem Božským život nespojila

Cynthia Nixon (53) alias Miranda Hobbes

Miranda je v seriálu uznávanou právničkou. Ironická zrzka, která nikdy nechodí kolem horké kaše. Její pan Božský, barman Steve, má jedno varle, sympatický kukuč a stane se nakonec otcem jejího syna a vezmou se.

U Cynthie Nixon se ve skutečnosti hledání pana Božského trochu zkomplikovalo. Patnáct let žila s učitelem a fotografem Dannym Mozesem (54) a přivedli na svět dva syny. V roce 2004 se zamilovala do paní Božské – a za vzdělávací aktivistku Christinu Marinoni (52) se roku 2012 také provdala. Mají spolu syna Maxe (8).

Foto: Profimedia.cz

Opravdové štěstí našla Cynthia Nixon po boku paní Božské

Dívali jste se na seriál Sex ve městě? Jestli milujete příběhy na pokračování, určitě si nenechte ujít pět fantastických seriálových pecek!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek