Hlavní obsah

Valentýnský speciál: Rituály na přivolání lásky!

Foto: Thinkstock

Rituály lásky mohou zajímat nejen ty, kdo jsou single, ale i ty, kteří jsou zadaní, ale ve vztahu nespokojeni!

11. 2. 2014

Slunce prochází o Valentýnu znamením Vodnáře a ten přeje nejbláznivějším nápadům i nezlomné naději, že bude líp. Vyznejte lásku tomu, kdo se vám líbí, nebo ji přivolejte. Úspěšně! Jak?

Článek

Valentýn je patron všech zamilovaných, takže se nebojte dát najevo své city, on se spolu s Vodnářem postará o zbytek. Že jste spřízněnou duši zatím nepotkali? Nevadí! V dnešním valentýnském speciálu se naučíte i to, jak si ji přivolat.

Milujte a buďte milováni

Jak přivolat lásku? Zkuste třeba poslat pár větviček po vodě či pálit myrtu, v obou případech myslete na jméno vyvoleného. Nebo zabere psaní červeným inkoustem (stačí propiska), jméno vaše a vyvoleného, které uzavřete do obrázku srdce. Papír můžete srolovat, zavázat červenou mašlí či nitkou nebo zakápnout voskem z červené svíčky. Uschovejte po dobu narůstajícího Měsíce (úplněk nás čeká tuto sobotu 15. února), potom ho zahoďte, spalte nebo pošlete přímo tomu, kdo se vám líbí.

Foto: Thinkstock

Přivolejte si toho pravého partnera. Máme pro vás podrobný návod, jak na to!

Začněte se změnou u sebe!

Možná je problém tak trochu ve vás, lásku odpuzujete, třeba o tom ani nevíte. Jak to změnit?

  • Zapomeňte na porážky.Srší-li z vašeho vibračního pole neustálé vysílání životního debaklu, není se čemu divit.
  • Nezabývejte se lidmi, kteří nemají rádi vás nebo vy je, narušujete si budování a uchování vibračního pole lásky. Možná vám je posílá život do cesty, abyste se k nim naučili mít správný postoj. Myšlenku nenávisti potlačte hned zpočátku.
  • Zaměřte se na rovné uvolněné držení těla a úsměv. Vaše tělo je jako anténa, přitahuje i vysílá a úsměv je nejjednodušší cesta k srdci druhých. Nezapomínejte ani na anděly! Jsou tu pro vás a pomohou.
  • Netlačte na pilu. Někdy je druhý natolik mimo vaše energetické pole, že se spojení lásky nepodaří. Pak je lepší zapomenout a jít dál.
  • Nebuďte sobečtí. Nutíte-li ho k sobě, ač do vašeho života nepatří (je ženatý či zamilovaný do jiné osoby), budete ho na čas mít, ale vrátí se vám to i s „úroky“.

Naopak plachým lidem rituál vyslání lásky pomůže k navázání celoživotního vztahu. Jak na něj?

Postup rituálu vyslání lásky

Zaujměte pohodlnou pozici v tichém místě a uvolněte se. Zavřete oči. Spojte špičku malíčku a palce, představte si stříbrné světlo asi na metr kolem sebe. V mysli mějte přesvědčení, že každá vaše myšlenka se musí uskutečnit. Pomalu cítíte, že světlo vibruje a je vám to příjemné, jsou to vibrace lásky.

Foto: Thinkstock

Zatím jste s partnerem šťastní? Buďte rádi, nebudete potřebovat rituál o pomyslném ukončení vztahu

Kousek od vás vizualizujte postavu zády k sobě. Je to ten, k němuž chcete vyslat lásku. I tuhle postavu obklopte stříbrným světlem. Nyní si spojte ukazováčky, malíčky i palce. Prázdný prostor mezi nimi musí tvořit tvar srdce. V představě namiřte srdce na postavu. Foukněte na ně a pošlete je do jeho pole a sledujte, jak se ho dotkne a rozplyne se v něm.

V té chvíli si postavu otočte, ať jde k vám, s úsměvem, a dívejte se jeden druhému do očí. Zastaví se krok před vámi, podá vám ruce, vy je uchopíte. Cítíte, jak se vaše vibrační pole přibližují, prolínají. Poté udělejte pomyslný krok vpřed vy a vkročíte do těla druhého. Tuhle chvíli si podržte a odříkejte: „Spojuji naše těla a mysl. Jsme jedna bytost, jdeme spolu. Kráčíme s láskou a láska jde s námi. Staň se." Nyní celý obraz, který jste vytvořili, prolnuté bytosti v jedno jakoby zarámujte do zlatého rámu. Obraz vyšlete směrem vlevo nahoru, do vesmíru. Pomalu počítejte od deseti do jedné a vracejte se zpátky.

Kdykoli potkáte (nejen) dotyčného, imaginární srdce mu pošlete.

Pomyslné ukončení vztahu

Potřebujete získat sílu na rozchod, anebo udělat tlustou čáru za předchozím vztahem? I to je možné! Ve stejné pozici, jako v předchozím případě, si představte vás dva a pupeční šňůru, kterou jste spojeni. Vezměte pomyslné nůžky a šňůru jimi přestřihněte. Tím ukončíte vztah. Nůžky jsou silný vizualizační nástroj, podobně jako oheň, spalte, odstřihněte všechno, co vás obtěžuje.

Jak jste potkali toho pravého? Co pomohlo k lásce vám? Jak jste překonali bolest a zklamání? Krizi ve vztahu? Podělte se s ostatními v diskusi!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.