Hlavní obsah

Tanec se sádrou, přehlídka v ortéze i premiéra o berlích: České celebrity, které nezastavil ani úraz

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Vymknutý kotník, zvrtnutá noha, berle, ortézy, sádry. To je vcelku pádný důvod, proč vynechat nějakou společenskou událost, pracovní povinnost, která vyžaduje pohyb, prostě si dopřát trochu klidu. Nikoli pro slavné osobnosti. Tihle slavní a zranění své závazky splnili i přes zdravotní indispozici.

Článek

Tančit se sádrou na noze, odchodit módní přehlídku s ortézou, vyrazit třeba na filmovou premiéru o berlích? Pro některé slavné Čechy a Češky žádný problém. Podívejte se, které hvězdy se nenechaly zbrzdit ani zraněním.

Ben Cristovao (35)

Loni v létě přišel oblíbený zpěvák a velký sportovec Ben Cristovao na slavnostní představení nové sociální sítě a nešlo si nevšimnout, že má něco s levou nohou. Přehlédnout obvázané chodidlo v žabkách, které obul, nebylo jednoduše možné.

Na akci dorazil jen pár dní poté, co se v Brně po cestě z klubu nechal vyhecovat čtyřmi bojovníky MMA, kteří ho vyzvali na pouliční souboj. Nešlo sice o rvačku, ale sportovní boj, bez kopanců a úderů, zápas prý proběhl „ve velmi jemné formě“, přesto si zpěvák pár odřenin podle svých slov odnesl. Tak možná proto ta zavázaná noha.

Foto: Profimedia.cz

O tom, že je Ben tvrďák, asi nikdo nepochybujeFoto: Profimedia.cz

Monika Absolonová (45)

Loňský rok nebyl pro usměvavou zpěvačku vůbec lehký. Rozešla se se svým partnerem a otcem svých dvou synů hokejistou Tomášem Hornou (41) a zhruba měsíc poté si ještě ke všemu zlomila nohu, to když uklouzla na schodech.

Dostala na šest týdnů sádru a pohybovala se pomocí berlí, ale i tak jí to nesmírně slušelo a zvládla třeba i premiéru filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021).

Foto: Profimedia.cz

Monika Absolonová dorazila v šatech Táni KovaříkovéFoto: Profimedia.cz

Karolína Neuvirthová Gudasová (30)

Tahle mladá zpěvačka a muzikálová herečka je prostě tak nabitá energií, že ji asi nedokáže zastavit nic. Když si v roce 2020 zvrtla nohu a na několik týdnů dostala sádru, vypadalo to, že se zkouškami na muzikál Mýdlový princ je amen. Jenže kdepak, Karolína se do toho vrhla po hlavě a i se sádrou a berlemi dokázala neuvěřitelné kousky.

Foto: Profimedia.cz

Tančit se sádrou? Pro tuhle mladou herečku žádný problémFoto: Profimedia.cz

Fero Fenič (71)

Na dovolené se občas lidé zraní a své o tom ví i režisér Fero Fenič. Loni v létě si užíval ve Španělsku, ale uklouzl v bazénu a bylo z toho vykloubené rameno. A tak na tiskovou konferenci k 28. ročníku Febiofestu dorazil s ortézou na ruce. Na náladě mu to nijak neubíralo a své povinnosti zvládl bez problémů.

Foto: Profimedia.cz

Vykloubené rameno režisérovi náladu nezkaziloFoto: Profimedia.cz

Daniel Hůlka (54)

Hrál si se psem, špatně došlápl na obrubník a vymkl si kotník. Na kostýmní zkoušku k představení Robinson Crusoe tak dorazil se sádrou a berlemi a samozřejmě všichni byli nervózní, zda se zvládne uzdravit do premiéry, protože hrál hlavní roli. Ta se konala za měsíc, přičemž tři týdny měl zpěvák zakázáno na nohu došlápnout. Nakonec ale vše dobře dopadlo a Daniel Hůlka premiéru zvládl.

Foto: Profimedia.cz

Kotník potrápil i zpěváka Daniela HůlkuFoto: Profimedia.cz

Ivana Jirešová (45)

Velmi nepříjemné zranění si během zkoušky muzikálu Kvítek mandragory přivodila v roce 2019 i herečka Ivana Jirešová. Diagnóza zněla dost děsivě – rozdrcený palec u nohy.

A tak Jirešová vyfasovala ortézu, berle, byl jí nařízen klidový režim alespoň po dobu tří týdnů, přičemž ortézy se měla zbavit až po pěti nedělích. Takže divadlu dala herečka na nějaký čas pokoj, ale závazek vůči své herecké kolegyni Daně Morávkové splnila. Byla totiž modelkou na přehlídce, na níž byly představeny kabelky navržené právě Morávkovou, a odchodila ji i s ortézou na noze.

Foto: Profimedia.cz

Jirešová s ortézou odchodila i módní přehlídkuFoto: Profimedia.cz

Jedna věc je zranění, z něhož se vyléčíte, ale co diagnóza, s níž musíte žít celý život? Tohle jsou Celebrity s diagnózou ADHD: Který slavný kuchař našel klid až v kuchyni a kdo si ji vyslechl dospělý

Reklama

Související témata:
Fero Fenič
Karolína Gudasová