Hlavní obsah

Neskutečná Morávková, Lounová s dcerkou a Švantnerová s odhaleným břichem: Vánoční pozdravy slavných

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Vánoční nálada dýchá nejen z výloh obchodů, ale i ze sociálních sítí, kde se to hemží napečeným cukrovým, tipy na dárky, ale i ozdobenými stromečky známých influencerů a celebrit. A některé se nechaly zvěčnit při svátečním focení. Kterým českým kráskám to letos nejvíc sluší?

Článek

Vánoční svátky přímo vybízejí k tomu, nechat si udělat pár fotek na památku. A tak se fotografové ve vyzdobených ateliérech v adventním období většinou nezastaví. Zvěčnit se nechaly i známé tváře českého showbyznysu. Podívejte se, kdo oblékl flitrové šaty, kdo ukázal bříško a kdo děti v kostýmech.

Dana Morávková

Sympatická herečka si vánoční atmosféru zpříjemnila focením v ateliéru se známou fotografkou Klárou Bartheldi, která ji fotila v několika flitrových modelech. Podle nás jsou nejslušivější krátké bílé šaty s decentním výstřihem, které herečku neskutečně rozzářily a měla by je nosit rozhodně nejen o Vánocích.

Podívejte se také na video z focení:

Nikol Švantnerová

Modelka a Česká Miss pro rok 2015 už má prý všechny dárky pod stromeček nějakou dobu doma pohromadě, neboť nerada nechává věci na poslední chvíli. A tak měla čas i na předvánoční těhotenské focení ve vymazleném ateliéru fotografky Kateřiny Novákové. Je v šestém měsíci těhotenství a čeká v příštím roce holčičku.

Zde je video ze svátečního focení:

Monika Leová

Rodinné focení si nenechala letos ujít ani sympatická modelka s manželem Martinem Košínem a roční dcerou Miou. Nechali se zvěčnit v několika modelech a moderátorce to slušelo ve stříbrných i červených šatech. V šatech s modrou vlečkou se dokonce nazvala asijskou Elsou z pohádky Frozen.

Olga Lounová

Krásný dárek si nadělila už před pár týdny zpěvačka, když na svět přivedla dceru Arianne, jejíž jméno prý znamená „velmi se líbící“ a „ctihodná“. Společně tak i s partnerem, hokejovým trenérem Janem Kréglem, oslaví první Vánoce. Nechali se proto zvěčnit na památku v ateliéru fotografky Kateřiny Novákové.

Taťána Kuchařová

Modelka a Miss České republiky a Miss World z roku 2006 má za sebou perný rok, neboť se po delších dohadech konečně rozvedla s Ondřejem Brzobohatým. Vrhla se však plně do práce a navázala nové spolupráce, které jí daly zapomenout na smutné období. Navíc má velký důvod k oslavám: právě dnes slaví 35. narozeniny a my jí gratulujeme! Takhle zářila ve flitrových šatech s holými zády na vánočním eventu.

3v1

Kamarádky a holky z populárního pořadu 3v1 Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva a Martina Pártlová se letos poprvé sešly na svátky s celými rodinami. A samozřejmě by to nebyly ony bez pořádné kopy legrace u společného focení s dětmi ve vánočních kostýmech. Prý byly rády, že to přežily…

Máte už všechny dárky? Tyhle ještě stihnete pořídit na poslední chvíli!

Reklama