Hlavní obsah

Nesvačilová na truc v Playboyi? Další sexy Češka na titulce pánského magazínu

Foto: Playboy CZ / Veronika Marx

Foto: Playboy CZ / Veronika Marx

Nejdřív plnila stránky magazínů jako milenka Petra Kolečka, pak chvíli jako jeho partnerka a nakonec jako ta, co prohrála boj o chlapa, protože scenárista se po všech peripetiích vrátil k Anetě Vignerové. Pracovně se herečka Denisa Nesvačilová rozhodla jít s kůží na trh, a tentokrát doslova - svlékla se totiž pro Playboy! Které další známé Češky se v něm také objevily?

Článek

Na titulní straně slavného pánského magazínu se objevila řada světových celebrit. Svoje křivky tam odhalila například Madonna, Pamela Anderson, Demi Moore, Goldie Hawn, Shannen Doherty, Sharon Stone či Drew Barrymore.

Ale i domácí hvězdy odhodily stud a šly ve stopách svých hollywoodských kolegyň. Jako první Češka se v Playboyi objevila herečka Olga Schoberová, její fotka v černém roláku zdobila titulku magazínu v roce 1964. Svůdné fotky ale nafotila například i moderátorka Gabriela Partyšová a herečky Barbora Kodetová či Michaela Kuklová. Které další?

Denisa Nesvačilová

.Video: Playboy CZ / Veronika Marx

Zdá se, že milostné trápení a tak trochu veřejnou potupu, kterou jí svým nečekaným návratem a svatbou s Anetou Vignerovou uštědřil scenárista Petr Kolečko, se rozhodla Denisa Nesvačilová léčit prací.

Nejenže hraje v divadle a natáčí pro televizi, po počátečním váhání kývla i na nabídku ikonického pánského magazínu a nechala se nafotit ve svůdném prádle. Původně sice tvrdila, že na tohle už není dost sexy, ale stačí jeden pohled a je jasné, že to se tedy spletla. V sexy prádle a ozdobená luxusními šperky se proměnila doslova ve femme fatale.

Olga Lounová

Zpěvačka a automobilová závodnice je dnes šťastnou maminkou malé holčičky, ale když ji teprve nosila pod srdcem, odhodlala se a i ona na nabídku Playboye kývla. V historii českého Playboye byla první, kdo se nechal takto nafotit v požehnaném stavu. Lounová ale jasně ukázala, že jiný stav je sexy a ženské tělo s rostoucím bříškem na přitažlivosti nijak neztrácí. Naopak, neuvěřitelně jí to sluší, tohle je jednoduše definice ženství!

Gabriela Soukalová

V době své hvězdné sportovní kariéry patřila mezi nejkrásnější sportovkyně světa. Biatlonistka neoslňovala jen výkony, ale i tím, že ani na závodech nepodceňovala make-up a upravený vzhled. A že je přitažlivá žena, stvrdila, když se svlékla pro Playboy. Sice ji nabídka nejdřív zaskočila, ale nakonec ji přesvědčilo, že fotky poslouží dobré věci. Objevily se totiž nejen v magazínu, ale vznikl z nich i charitativní kalendář – výtěžek z jeho prodeje putoval do Fondu Gábi v rámci nadace Konto Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy.

Foto: Profimedia.cz

Gabriele Soukalové to slušelo vždy, tedy i na závodech, ale na stránkách pánského magazínu byla opravdu sexy.Foto: Profimedia.cz

Jana Švandová

Její snímky se v pánském magazínu objevily v roce 1994, takže to rozhodně nebylo žádné dvacetileté „kuře“. Dokázala tehdy, že i po čtyřicítce mohou být ženy neuvěřitelně sexy. Svůdné snímky vznikaly v Brazílii a herečka se na nich nebála dovádět v moři v rouše Evině, přičemž klín jí zakrývaly v podstatě jen vlny. Dechberoucí jsou samozřejmě i fotky z pláže, kde je krásná herečka nahoře bez. Ale co je asi nejúžasnější? Svůj sex-appeal si udržuje stále a třebaže by se asi už pro časopis nesvlékla, klidně by mohla. Nedávno nafotila parádní snímky v hollywoodském stylu.

Foto: Profimedia.cz

I Jana Švandová se odhalila pro pánský magazín a i jí přitom bylo víc než čtyřicet.Foto: Profimedia.cz

Lucie Borhyová

Už roky patří k nejoblíbenějším moderátorkám televizních zpráv a o tom, že je zatraceně sexy, asi nikdo nepochybuje. Blonďatá hříva, velké modré oči, široký úsměv, tělo bohyně a k tomu svůdný bujný dekolt… Nepřekonatelná kombinace! Není divu, že ji Playboy oslovil a v roce 2006 se stala další známou Češkou, která se ve slavném časopise objevila. A i když byly snímky opravdu velmi decentní, moderátorka na nich pózovala například v růžových šatech s poněkud hlubším dekoltem, na jejich žhavosti to nic nemění. Možná naopak: je to důkaz, že nechat prostor fantazii a neservírovat nahotu na první dobrou se vyplácí.

Foto: Pavel Machan / CNC / Profimedia

I oblíbená moderátorka zpráv se odhodlala k sexy focení.Foto: Pavel Machan / CNC / Profimedia

Kristýna Hrušínská

Tahle krásná bruneta pochází ze slavného hereckého klanu: je to dcera Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové. S nápadem na nafocení pro Playboy přišel její manžel Matěj Balcar a původně to byl vtip. Režíroval totiž komedii Pánský klub, kde jeho manželka hrála terapeutku sexuálně závislých, a s kamarády je přitom napadlo, že by takové focení mohlo být zábavnou propagací filmu. Jenže ona souhlasila, a tak loni v květnu vznikly její sexy fotky. Zda to snímku pomohlo, těžko říct, ale rozhodně se bylo na co dívat.

Eva Decastelo

Jako velmi mladá nafotila v Americe erotické fotky, které s decentními akty neměly nic moc společného. Dodnes to vnímá jako chybu, se kterou bohužel už nic neudělá. Stydlivka se z ní ale naštěstí nestala, často sdílí sexy snímky, kde pózuje v plavkách, a ráda chodila bez podprsenky. A především si už dává pozor, na jakou nabídku kývne. Pro Playboy se fotila dokonce dvakrát a chyba to rozhodně nebyla! Snímky, které v roce 2018 vznikly, jsou vkusné, neskutečně sexy, a i když na titulce jí ňadra halí jen blyštivé kamínky, jsou odhalující tak akorát.

Foto: Profimedia.cz

Eva Decastelo nemívá s nahotou problémy a je to opravdu přitažlivá žena.Foto: Profimedia.cz

Sexy snímky, vkusné akty… To je jedna věc. Ale pozor na nevyžádané erotické fotky. Jaké reakce spouštějí?

Reklama