Hlavní obsah

Pamela Anderson bez plavek, zato jako elegantní dáma

Foto: Profimedia.cz

Čtyřiapadesátiletá kanadská herečka Pamela Anderson nikdy nebyla zrovna symbolem elegance a vytříbeného vkusu. Například v roce 2006 se vdávala na pláži jen v úsporných bílých bikinách. I ona má ovšem své světlé momenty. A čím je starší, tím je jich víc.

Článek

Když se řekne Pamela Anderson, většina lidí si vybaví její červené plavky v seriálu Pobřežní hlídka (1989–2001) a také mohutné silikonové poprsí. Co se týče oblékání, herečka se v minulosti ráda odhalovala a dávala své přednosti na odiv. V posledních letech je vidět v hereččině šatníku zásadní změna. Méně ukazuje bujný dekolt a stále častěji volí elegantní šaty. Co se týče barev, často ji můžeme vidět v bílé a krémové, ale ráda sáhne i po černé. Hlavní je pro ni jednoduchost – většinou jen jedna barva, čisté linie a základní střihy.

Romantická růžová

Na následující fotografii je herečka trochu strhanější v obličeji, ale alespoň to nepřehnala s make-upem, jako mnohdy v minulosti. Na londýnský festival Comic Con dorazila v roce 2017 v romantických saténových šatech s růžovými květy, což je barva, která jí jako blondýnce moc sluší. Výstřih je decentní, lodičkový.

Foto: Profimedia.cz

Boty v barvě jejích vlasů jen umocnily celkově svěží dojem

Skoro jako svatební

Zaujala i na televizním festivalu v Monacu ve stejném roce, kde opět dokázala, že umí oslnit i bez toho, aby vystavovala na odiv svůj pověstný dekolt. Upnuté bílé šaty s vlečkou a průhlednými balonovými rukávy jí perfektně seděly. Klidně by v nich mohla nakráčet znovu k oltáři.

Foto: Profimedia.cz

V bílých šatech rozdávala úsměvy a bylo vidět, že se v nich cítí skvěle

Elegantní i na cestách

Další model by sice mohl být označen za nenápaditý, ale kdo by takto nechtěl vypadat po vystoupení z letadla? V bílých šatech s áčkovou sukní herečku zachytili fotografové na letišti v roce 2018. V ruce měla svoji oblíbenou bílou kabelku, stejnou jako na první fotografii. Černé punčochy a lodičky jsou klasika, která ladila s brýlemi ve tvaru kočičích očí.

Foto: Profimedia.cz

Mnohé celebrity létají v teplákové soupravě, ale Pamela Anderson je elegantní i na cestách

Á la černá vdova

V roce 2017 herečka zaujala také na červeném koberci, který byl rozvinutý u příležitosti filmového festivalu v Cannes. Dorazila tam na promítání filmu 120 BPM (2017) o AIDS v devadesátých letech. Herečka na sobě měla mačkanou černou róbu s vlečkou a tentokrát i s výstřihem. Nebyl ale nijak vulgární. Jako úpravu vlasů zvolila takzvaný mokrý vzhled ve stylu vylezla ze sprchy a šla.

Foto: Profimedia.cz

Hluboký výstřih nemusí být vulgární

Malé černé 

Černé koktejlky na další fotografii jsou důkazem, že takzvané malé černé nemusí být nudné, ale naopak mohou být nápadité. Zajímavým detailem je transparentní látka na hrudi a rukávech a také dekorace s výšivkou pod rameny a kolem krku. Takto oblečená dorazila Pamela Anderson v roce 2017 na benefiční večer v Beverly Hills, který organizoval herec Sean Penn (61).

Foto: Profimedia.cz

Malé černé nemusí být nuda. U herečky jsou ozvláštněny zajímavými detaily. Vedle ní stojí její syn Brandon

Antická bohyně

Na antickou bohyni si zahrála v roce 2019 u příležitosti své návštěvy jedné z nejprestižnějších módních akcí – pařížského týdne módy. Oblékla se do lesklých krémových šatů, které házely stříbrné odlesky. Siluetu jim dodával stříbrný pásek. Asymetrický střih herečka doplnila i asymetrickým účesem, kdy si nechala vlasy sčesat na jednu stranu.

Foto: Profimedia.cz

V bílé či krémové můžeme herečku vidět často

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek