Hlavní obsah

Za svou lásku se nestydí: Kdo se líbá a objímá na veřejnosti

Foto: Profimedia.cz

Někdo si dává pozor na každý pohyb, chce působit uhlazeně a elegantně a odmítá projevy citů na veřejnosti. Najdou se ale i tací, kteří svoji lásku potřebují dávat najevo celému světu. Kteří slavní se za své city rozhodně nestydí?

Článek

Prestižní událost, projev, filmová premiéra nebo jen obyčejný nákup... Když dva, kteří se mají rádi, někam společně vyrazí, je pro ně každý moment skvělá příležitost, jak si připomenout, co k sobě cítí. A je jedno, zda jsou to prezidenti, herci, nebo šlechtici! A kdy jindy si ukázat slavné, kteří se svou náklonost nestydí projevovat na veřejnosti, než teď. Dnes je totiž Mezinárodní den objetí zdarma a hned zítra pak Světový den polibku.

Pierce Brosnan (68) a Keely Shaye Smith (57)

Slavný krasavec, známý především jako představitel Jamese Bonda, je prototypem dokonalého muže. Svoji baculatou manželku, která po svatbě v roce 2001 začala markantně přibírat, neopustil. A proč by to dělal? Miluje ji a dává to najevo celému světu. Sympatická brunetka manžela doprovází na společenské akce a chvíle, kdy se tihle dva k sobě netisknou nebo se nedrží za ruce, by se daly spočítat v jedné vteřině. Čestného držitele Řádu britského impéria by brala asi skoro každá, byť už přišel o své tmavé kadeře!

Foto: Profimedia.cz

Šarmantní James Bond je dokazuje, že láska není ničím omezená. O tuhle jeho Bond girl se nepostaral scénář, ale sám život!

Megan Fox (35) a MGK (31)

Americká herečka a modelka, kterou proslavila filmová série Transformers, byla deset let vdaná za vždy upraveného Briana Austina Greena (47) – fanoušci ho znají jako Davida Silvera ze seriálu Beverly Hills 90210 (1990). Mají tři děti, prošli několika krizemi a neustáli je – na rozvodu už se pracuje. Neshody vyvrcholily, když kráska loni v březnu potkala méně uhlazeného rapera Colsona Bakera (31), známého jako MGK (= Machine Gun Kelly). A přeskočila jiskra. Od té doby se od sebe snad nehnuli – připomínají dvě vosy přilepené k jednomu bonbonu. Neustále jsou ve spojení a ona veřejně prohlašuje, že spolu zůstanou navěky. Budiž jí to přáno.

Foto: Profimedia.cz

Uhrančivou Megan Fox magicky přitahuje potetovaný raper, který ji před fanoušky přenáší přes prahy hotelů. A na bývalku seriálové hvězdy to evidentně zabírá

Princ Harry (36) a vévodkyně Meghan (39)

Ze Sussexů se stali dvojnásobní rodiče. Prezentují se jako šťastní rodiče a neméně šťastní partneři. Co se týče fyzického kontaktu a polibků, jsou výrazně uvolněnější než Harryho starší bratr William (39) s manželkou Kate (39). Zatímco vévoda a vévodkyně z Cambridge na veřejnosti vystupují spíš odtažitě a distingovaně, druhý pár není na potutelné špitání, hluboké pohledy z očí do očí a těsnou blízkost nijak skoupý. Zlí jazykové sice tvrdí, že jim vztah nevyjde, ale momentálně to na rozchod rozhodně nevypadá, spíš na posílení hlubokého pouta mezi nimi.

Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně Meghan je trnem v oku britskému bulváru i americkým celebritám. Princ Harry je ale v její přítomnosti velmi rád. A na tom záleží

Joe (78) a Jill (70) Bidenovi

Bývalý prezident USA Donald Trump (75) svoji manželku Melanii (51) před novináři sotva vzal na ruku, zato současný prezident se chová zcela odlišně. Nejenže s láskou svého života v Bílém domě nemají – na rozdíl od svých předchůdců – oddělené ložnice, ale tahle dvojice si otevřeně vyznává lásku a respekt bez ohledu na místo a čas. Rok sňatku? 1977! Polibek sem, polibek tam, něžné pohlazení po zádech, vždy nastavená náruč. Není zrovna tohle vztah, o kterém většina lidí sní?

Foto: Profimedia.cz

Za každým úspěšným mužem stojí skvělá žena. V případě Jill Biden platí, že se ráda svého prezidenta dotýká a ani on nikdy nevynechá příležitost pro fyzický kontakt. Pár snů?

Leoš (45) a Monika (40) Marešovi

Populární moderátor je oficiálně se svojí druhou manželkou Monikou od roku 2018, pár však tvoří již šest let a za tu dobu z nich potřeba být vedle sebe nevyprchala. On na ni stále zamilovaně hledí, ona se k němu pevně tiskne. Při pohledu na ně by člověk řekl, že svatbu mají teprve před sebou. Momentálně se však rojí spekulace o miminku. Bude, nebude?

Foto: Profimedia.cz

Potkali se na svatbě kamaráda a od té doby stále vrkají jako dvě hrdličky. On o ní říká, že je jeho superstar. Jedno oko nezůstává suché!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek