Hlavní obsah

Romantická rande slavných: čí překvapení vám vezme dech?

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

S celebritami je to jako se všemi ostatními lidmi. Najdete mezi nimi zatvrzelé cyniky i nenapravitelné romantiky. A ti druzí do toho dokážou jít opravdu s velkou parádou. Známé jméno v kombinaci s penězi totiž otevírá mnohé dveře. Jak vypadaly nejromantičtější schůzky, které absolvovaly slavné tváře?

Článek

Jsou rande, co se povedou méně, i ta, která se povedou více. Potom jsou ovšem i schůzky, na které jejich účastníci vzpomínají dlouho, protože jde o skutečně fantastické zážitky. Kdo si zaletěl na večeři do Itálie a kvůli komu vyklidili celé muzeum?

Ciara (35) a Russell Wilson (32)

Americká zpěvačka má od roku 2016 za manžela hráče amerického fotbalu. A zdá se, že ten si svou manželku velmi hýčká a snaží se pro ni vymýšlet speciální zážitky. V roce 2017 se zpěvačka na svém Instagramu pochlubila například tím, že pro ni Russell nechal zavřít muzeum umění v Seattlu a pro večerní rande ho měli jen sami pro sebe. Se vším tím uměním kolem to musela být velká romantika a Ciara potom na Instagram napsala, že se jí z toho ještě pořád točí hlava.

Foto: Profimedia.cz

Ciara je asi velkou milovnicí uměníFoto: Profimedia.cz

Serena Williams (40) a Alexis Ohanian (38)

Její přání je pro něj rozkazem. Když má profesionální tenistka chuť na italskou kuchyni k večeři, dostane od svého manžela rovnou celou Itálii, respektive výlet do tohoto romantického státu. V minulosti pro ni sehnal na poslední chvíli letenky do Benátek, kde si užili nejen vynikající gastronomii, ale také italské víno nebo plavbu na gondolách. Kýč jak bič, ale také vysoce romantické gesto.

Foto: Profimedia.cz

Alexis Ohanian si svou manželku velmi hýčkáFoto: Profimedia.cz

Justin Bieber (27) a Selena Gomez (29)

Zdá se, že slavný zpěvák v sobě ukrývá citlivou romantickou duši. Svojí manželce modelce Hailey (24) prý napsal například básničku. Romantickým gestem obřích rozměrů se nicméně před lety snažil ohromit zpěvačku Selenu Gomez, se kterou několik let střídavě chodil a střídavě se s ní rozcházel. V rámci jedné schůzky si jen pro ně dva pronajal multifunkční arénu v Los Angeles o kapacitě dvacet tisíc míst. Na místě si prý užili večeři při svíčkách a také promítání filmu Titanic (1997).

Foto: Profimedia.cz

Justin Bieber se snažil, ale nakonec se se Selenou definitivně rozešliFoto: Profimedia.cz

Leoš Mareš (45) a Monika Marešová (40)

Jeden z nejpopulárnějších moderátorů, který momentálně zasedá v porotě pěvecké soutěže SuperStar, má velmi romantickou duši. Svou manželku Moniku zahrnuje jedním zamilovaným gestem za druhým. V minulosti nazpíval třeba píseň Slib, v níž se jí vyznává ze svých citů a připravuje jí i mnohá další překvapení. Odletěli spolu například na Maledivy, kde povečeřeli na pláži při západu slunce. A po vzoru snímku Pretty Woman (1990) vzal moderátor svou vyvolenou také soukromým letadlem do Vídně na operu Don Giovanni. Dopředu jí přitom řekl jen to, aby se hezky oblékla.

Foto: Profimedia.cz

Leoš Mareš má opravdovou duši romantika a Moniku podle všeho jeho velká gesta bavíFoto: Profimedia.cz

Adam Mišík (24) a Diana Kratochvílová (22)

V rámci vztahu s modelkou se český zpěvák opravdu vytáhnul, alespoň co se romantického gesta týče. U příležitosti svátku sv. Valentýna vzal svou milovanou na speciální rande a na jednom místě s krásným výhledem na Prahu jí zazpíval písničku, kterou pro ni sám napsal a složil. Vztah ovšem nevydržel a po třech letech byl konec. Hlavní roli sehrála oboustranná nevěra.

Foto: Profimedia.cz

K romantickému překvapení využil Adam Mišík svůj hudební a skladatelský talentFoto: Profimedia.cz

Michael B. Jordan (34) a Lori Harvey (24)

Mezi modelkou a americkým hercem je podle všeho láska jak trám. Na svátek sv. Valentýna si pro ni připravil hodně speciální překvapení. Pronajal si celé akvárium, aby si s přítelkyní mohli nerušeně prohlédnout podmořský svět. Když zašli do proskleného tunelu, byla tam přichystaná nádherná dekorace z okvětních lístků a svíček. V akváriu také povečeřeli, a když se vrátili domů, Lori čekala další záplava svíček, okvětních plátků a také vana plná bublinek.

Foto: Profimedia.cz

Michael B. Jordan nechal pro svou přítelkyni připravit romantický večer plný květinFoto: Profimedia.cz

Ryan Reynolds (44) a Blake Lively (34)

K té pravé romantice mnohdy nejsou potřeba soukromé tryskáče, pronajaté stadiony ani další velkolepá gesta. Důkazem je schůzka hereckého páru u příležitosti jejich desátého výročí svatby. Vyrazili si do restaurace, kde měli první rande. Blake Lively pak na Instagram napsala, že žádný jiný podnik pro ně tolik neznamená a nebýt tohoto místa, nebyli by spolu.

Foto: Profimedia.cz

Herecký pár vidí romantiku i ve zdánlivě obyčejných věcechFoto: Profimedia.cz

Reklama