Hlavní obsah

Životabudiče, které vás nakopnou! Máme jich pro vás hned sedm

Foto: profimedia

Máme pro vás tipy, jak dodat svému tělu to, co potřebuje, aby bylo zdravé a plné energie. A ovoce mezi ně rozhodně patří

Tak jako byste měli každé ráno vstávat pravou nohou, také byste měli vyzkoušet přírodní zázraky, které vám dodají energii na celý den. Tohle je našich sedm životabudičů!

Článek

Než někdo přijde s elixírem mládí nebo živou vodou, musíte si s nejrůznějšími bolístkami, neduhy a nesoulady těla i duše poradit pomocí ověřených babských rad a fíglů. Je jedno, zda máte kocovinu, „hlavu jako střep“, trpíte permanentním nachlazením nebo vás bolí žaludek, je dobře známo, že občas na to nezabírá ani čerstvý vzduch, ani horký bylinkový čaj. Tady je pár zázraků, které stojí za to vyzkoušet a „ordinovat“ si je v pravidelných dávkách. Pište si...

Kokosová voda pro krásnou pleť

Stoprocentní kokosová voda sice není žádná novinka, ale pokud se jí stále bráníte, třeba vás přesvědčí tyto důvody: neobsahuje žádné chemikálie, je velmi efektivní při hubnutí, díky obsahu cytokinu a kyseliny laurové vyvažuje hladinu pH a udržuje pleť hydratovanou a silnou, zvyšuje funkci metabolismu, je super vzpruhou pro lidi s nízkým krevním tlakem, vhodná v boji proti volným radikálům a snadno se díky ní absorbují léky. A navíc, je skvělá při kocovině.

Foto: profimedia

Kokos je blahodárný z mnoha důvodů. Zkuste ho zařadit do svého jídelníčku i vy

Korálová voda pro silnější imunitu

Korál je živý organismus a podle svého chemického složení je složením identický lidským kostem. Proto se kalcium z korálu vstřebává téměř všechno a korálová voda má léčivý dopad na váš organismus. Korálová voda je vhodný ionizovaný nápoj pro sportovce, posiluje imunitu a neutralizuje volné radikály, je silným antioxidantem, pomáhá doplnit deficit minerálů u kostních onemocnění, má výrazný antibakteriální efekt, doporučuje se jako doplněk stravy u pacientů s rakovinou...

Bachovy esence pro detox organismu

Takzvané „bachovky“ jsou výtažky z květů nejedovatých bylin rostoucích ve volné přírodě. Každá z 38 esencí působí určitým způsobem na lidskou psychiku a jejich kombinací lze dojít k psychické rovnováze a emoční vyrovnanosti. Zkrátka, trpíte třeba na úzkosti, chcete se zbavit stresu nebo jen potřebujete detoxikovat organismus? Elixír je možná dělaný právě pro vás.

Voda + citron nejen při kocovině

Dopřejte svému tělu každodenní ranní drink v podobě vlažné vody s pár kapkami citronu. Co vám tento koktejl dá? Lepší trávení, podporuje imunitu, osvěžuje dech, zlepšuje pleť a dýchací problémy, je přírodním energetickým nápojem pro sportovce a je skvělým životabudičem, zejména v případě, kdy vypijete víc alkoholu, než je zdrávo.

Foto: profimedia

Vodu s citronem popíjejte, kdykoli vás napadne. Váš organismus vám za to poděkuje...

Propolis proti plísním

Propolis neboli včelí tmel je léčivou látkou používanou od dob egyptských faraonů. V posledních padesáti letech bylo odhaleno významné protiinfekční působení této látky. Včely tak získaly další důvod k uznání a ocenění od odborné i laické veřejnosti. Léčivé působení propolisu na váš organismus je velmi pestré. Propolis je používán zejména pro své výrazné bakteriostatické (zastavující růst bakterií) a bakteriocidní (ničící bakterie) účinky. Působí dokonce i proti virům a plísním.

Chytré uhlí pro zdravější orgány

Jde o aktivované dřevěné uhlí určené k detoxikaci organismu od škodlivin usazujících se ve vnitřních orgánech. Na rozdíl od uhlí živočišného původu je toto až o 80 procent účinnější a neobsahuje rakovinotvorné příměsi. Absorbuje jedovaté látky, ale neodvádí z těla živiny, vitaminy a minerály. Ne nadarmo se mu říká „chytré uhlí“.

Mladá pšenice pro štíhlejší postavu

Na rozdíl od mladého ječmene, který je všem jistě dobře známý, je pšenice sladší a její účinky jsou více než blahodárné: čistí trávicí trakt a detoxikuje, pomáhá při hubnutí a proti celulitidě, neutralizuje metabolické překyselení organismu nebo například urychluje hojivé procesy. Výhodou je možnost vlastního pěstování přímo z pohodlí domova.

A čím startujete váš organismus každý den vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek