Hlavní obsah

Pozdě, ale přece: Slavní a jejich instagramové příchody

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Zatímco některé celebrity byly na sociálních médiích jako doma snad od jejich vzniku, jiné se svou přítomností na sítích váhaly. Kdo se přidal později, ale naprosto pobláznil fanoušky?

Článek

Komunikaci s fanoušky mají celebrity tak trochu v popisu práce. Jedním z možných způsobů, jak o sobě zvýšit povědomí, jsou sociální sítě. Někteří herci sdílejí své soukromí rádi, jiní si ho více hlídají, ale většinou to považují i za svoji povinnost. Kdo se spuštěním Instagramu dlouho otálel?

Angelina Jolie (46)

Svůj první instagramový příspěvek zveřejnila americká herečka ke konci srpna letošního roku. Vzhledem k tomu, že působí jako zvláštní vyslankyně vysokého komisaře OSN pro uprchlíky, chtěla mu prý dát hlubší význam. Podpořila prostřednictvím něj ženy a děti v Afghánistánu a trhla na Instagramu rekord. Během pouhých tří hodin nasbírala 2,1 milionu sledujících. Teď už jich má přes deset milionů.

Foto: Profimedia.cz

Angelina Jolie využívá sociální sítě k šíření dobraFoto: Profimedia.cz

Jennifer Aniston (52)

V roce 2019 všechny překvapila také další hollywoodská herečka. Když se přidala na Instagram, síť dokonce nápor nevydržela a zkolabovala. Prvním hereččiným příspěvkem byla společná fotografie s kolegy ze seriálu Přátelé (1994–2004), který se letos dočkal speciálního dílu. Selfie herečka pořídila u příležitosti odvysílání první epizody celosvětově populárního hitu.

Foto: Profimedia.cz

Herečka zveřejňuje vtipné fotky, umí si ze sebe udělat legraciFoto: Profimedia.cz

Matthew Perry (52)

V roce 2020 se seriáloví nadšenci radovali podruhé. Na Instagram se totiž konečně připojil i představitel vtipálka Chandlera Binga. Propálila to na něj kolegyně Lisa Kudrow (58) alias Phoebe, která na svém profilu sdílela archivní snímek a v popisku herce na sociální síti přivítala. Komentáře se nezdržela ani Jennifer Aniston, která napsala: „Jé, Matty! Mohlo ti to trvat ještě dýl?“ Sám herec dal jako svůj první příspěvek video rozjásaného Chandlera Binga.

Foto: Profimedia.cz

Na herci se podepsal nejen zub času i jeho závislost na alkoholuFoto: Profimedia.cz

Rupert Grint (33)

Na čas si dal i britský herec a představitel zrzavého kouzelníka Rona Weasleyho v sérii o Harrym Potterovi. Své desetileté zpoždění, jak napsal, ovšem dohnal roztomilostí prvního snímku. Zveřejnil totiž fotku, na které chová svou dceru Wednesday (1). Tu v listopadu 2020 tímto způsobem poprvé představil veřejnosti. Anglického herce sleduje přes čtyři miliony lidí, ale moc aktivní není.

Foto: Profimedia.cz

Dceru herec ukázal jen zezaduFoto: Profimedia.cz

Charlotte Ella Gottová (15)

Také dcera zesnulého Českého slavíka na sebe strhla velkou pozornost. Na Instagram se přidala v únoru 2021 a publikovala tři fotky sebe samé v tričku a džínách. Sledující i z řad známých osobností jí začali naskakovat takřka okamžitě. Momentálně jich má 119 tisíc. Původní fotky už ovšem na profilu nemá. Nahradily je dva snímky ze srpna z dovolené v Itálii – na jednom se ohlíží přes rameno a na druhém je moře.

Foto: Profimedia.cz

Nedávno měl premiéru snímek Karel (2020) o jejím otci Karlu Gottovi (✝80)Foto: Profimedia.cz

 Jiří Langmajer (55)

Zádumčivého a kdysi často zakaboněného herce čekal na sociálních sítích asi málokdo, přesto se Jiří Langmajer na Instagram v roce 2020 těsně před Vánocemi připojil. U této příležitosti sdílel fotografie svých slavných filmových i divadelních rolí, mezi nimiž nechyběl třeba svobodník Kouba z filmu Copak je to za vojáka…(1987) v režii Petra Tučka (✝51). „Langoše“ sleduje přes sto tisíc lidí a herec přidává jednu fotku za druhou – je na nich sám, s manželkou Adélou Gondíkovou (48) nebo s jejich fenkou.

Foto: Profimedia.cz

Na Instagramu herec srší vtipemFoto: Profimedia.cz

Julia Roberts (54)

Váhala i americká herečka, která včera oslavila čtyřiapadesáté narozeniny. Svou úplně první fotku dala na Instagram v roce 2018. Šlo o snímek, na kterém leží s překříženýma nohama před stromem na trávě a široce se usmívá do objektivu. K tomu napsala jednoduše Ahoj a připojila obrázek sluníčka. Během chvíle nasbírala sto tisíce sledujících, dnes už jich má přes devět milionů.

Foto: Profimedia.cz

Herečka začala sdílet střípky ze soukromí i z práce poměrně pozděFoto: Profimedia.cz

Reklama