Hlavní obsah

Praní špinavého prádla: Co řekly celebrity o svých ex?

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Vztahy jsou zábava, ale ne vždy se dva lidé, kteří si původně skvěle rozuměli, rozejdou v dobrém. Pocity selhání, ranění apod. potom mohou vést k drobným přestřelkám skrze média, ale i sociální sítě. Přečtěte si, co nemilého řekly celebrity o svých ex.

Článek

Zdaleka ne všechny páry se rozejdou v dobrém nebo zůstanou přáteli. Zášť z nevydařeného milostného vzplanutí a uražená ješitnost může vést k vyřizování účtů a praní špinavého prádla na veřejnosti nebo ve vlastní tvorbě. Co pustily do světa celebrity o svých ex?

Selena Gomez (28)

Vztah americké zpěvačky a zpěváka Justina Biebra (27) byl plný turbulencí, rozchodů a znovushledání a s přestávkami trval asi osm let. Některé rány se nezahojí a zůstanou citlivé ještě dlouho po rozchodu. Z křivd se zpěvačka vyzpívala v několik písních a nechala se slyšet, že vztah se zpěvákem byl toxický. Zmínila se i o citovém zneužívání z jeho strany a doslova prohlásila, že se cítí jako oběť týrání.

Foto: Profimedia.cz

Konec vztahu oplakali hlavně společní fanoušci slavného páruFoto: Profimedia.cz

Taylor Swift (31)

Blonďatá zpěvačka chodila mezi lety 2009 až 2010 s o dvanáct let starším zpěvákem Johnem Mayerem (43). Když se rozešli, ze svého smutku se vyzpívala v písni Dear John (Drahý Johne). Naznačila v ní, že ji její expřítel podváděl. „Nemyslíš si, že jsem byla příliš mladá, aby sis se mnou tak zahrával?“ píše se v textu. V rozhovoru se zpěvák později svěřil, že ho píseň ponížila. Navíc mu před jejím vydáním zpěvačka nedala nic vědět.

Foto: Profimedia.cz

Vztah s Johnem Mayerem není jediný, který ovlivnil zpěvaččinu tvorbuFoto: Profimedia.cz

Rihanna (33)

Zpěvačka a herečka se obula rovnou do všech svých expartnerů najednou. V roce 2016 na svém Instagramu vzkázala, že ona rozhodně nebyla důvodem, proč se její vztahy rozpadly. „Žádný z mých bývalých není ženatý nebo ve šťastném vztahu, takže můžu bezpečně říct, že já nejsem tím problémem,“ uvedla. V minulosti měla vztah například se zpěvákem Chrisem Brownem (32), který zpěvačku fyzicky napadl. Dostal pětiletý podmínečný trest, podmínku ale porušil a strávil rok ve vězení.

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka si nepřipouští, že za rozpad vztahu mohou obvykle oba Foto: Profimedia.cz

Monika Absolonová (44)

U české zpěvačky to několik let vypadalo, že je vše zalité sluncem. Se svým partnerem hokejistou Tomášem Hornou (40) vychovávala dva syny, jenže rodinná idylka nedávno skončila. Rozchod zpěvačka oznámila začátkem května. Kvůli společným dětem se rozhodla expartnera nehanit, ale prozradila, že za ní po rozchodu začali chodit různí lidé s tím, co je Tomáš Horna zač. Ocenila skutečnost, že se nikdy nevzali, protože tím by se rozchod ještě více zkomplikoval.

Foto: Jan Vilímek / CNC / Profimedia

Po rozchodu změnila zpěvačka účes a šla na krátkoFoto: Jan Vilímek / CNC / Profimedia

Agáta Hanychová (36)

Přestože si modelka vzala herce Jakuba Prachaře (37) v roce 2013 dokonce při dvou obřadech, už jsou rozvedení. V rozhovoru prozradila, že se její muž choval docela autoritářsky. Chtěl mít pod kontrolou veškeré vybavení jejich domu, a dokonce v něm prý nemohly viset ani fotky dětí, protože to herec nemá rád. Z předchozího vztahu má modelka syna Kryšpína (9) a s Jakubem Prachařem má dceru Miu (3).

Foto: Profimedia.cz

Modelka nemá ráda, když jí někdo rozkazujeFoto: Profimedia.cz

Gabriela Soukalová (31)

Manželství bývalé české biatlonistky a badmintonového hráče Petra Koukala (35) trvalo čtyři roky. K rozvodu Gabriela Soukalová řekla, že ji manžel podváděl, a vyjádřila pochybnosti nad tím, jak během manželství využíval její finanční prostředky. Tvrdila také to, že Petr Koukal vyměnil bezpečnostní kódy na dveřích u domu a že jí vyhrožoval odstěhováním věcí do skladu. Nyní exbiatlonistka září štěstím po boku nového partnera a těší se na své první dítě.

Foto: Profimedia.cz

Konec vztahu dvou sportovců byl docela vyhrocenýFoto: Profimedia.cz

Lela Ceterová (31)

V roce 2020 proběhl vysoce medializovaný rozchod slovenské modelky se zápasníkem Karlosem Vémolou (36). Modelka skrze Instagram upozornila na to, že jí partner byl opakovaně nevěrný. V rozhořčeném komentáři pod jeho fotku napsala, že hodně lidí ví, že Vémola není žádný anděl a že jí už došla trpělivost. Obvinila ho také ze lži. Vémolovi se nicméně podařilo průšvih vyžehlit, přítelkyni posléze požádal o ruku a v dubnu oznámili, že čekají druhé dítě.

Foto: Profimedia.cz

Lela Ceterová vzala slavného zápasníka na milostFoto: Profimedia.cz

Reklama