Hlavní obsah

VIP vlasové proměny: Blond Jitka Čvančarová a tři mikáda

Foto: Profimedia.cz, Daniel Černovský / CNC / Profimedia, Prosimedia.cz

Foto: Profimedia.cz, Daniel Černovský / CNC / Profimedia, Prosimedia.cz

Oblíbená rubrika s vlasovými proměnami slavných žen je opět tady. Kdo se rozhodl účes razantně zkrátit, kdo se ostříhal doma a kdo šokoval blonďatou hřívou?

Článek

Vlnitý účes stříhaný vlastní rukou, elegantní mikádo s ofinou nebo zkrácené a odbarvené kadeře kvůli roli. To jsou vlasové proměny u celebrit za poslední dobu. Hlasujte, která se povedla nejvíc!

Billie Eilish (19)

Objem a sestříhané prameny, to je současný vlasový trend, který vede tato populární zpěvačka a slavná veganka. Nechala se slyšet, že původní barvy se chtěla zbavit, aby byla anonymnější. Přece jen, v černých vlasech s neonově zelenými odrosty jste vidět na dálku. Vlasy si nechala sestříhat do populárního wolf cutu a úplně odbarvit. A nyní je má na mikádo. Inspirací je jí prý její maminka, která mikádo s ofinou nosívala v minulosti.

Foto: Profimedia.cz

Billie Eilish v lednu 2020 na předávání Grammy a v září 2021 na premiéře nejnovější bondovkyFoto: Profimedia.cz

Jitka Čvančarová (43)

Oblíbená brunetka je blond. Také byste nečekali, že to někdy uvidíte? Neuvěřitelné se stalo skutečností a novou image předvedla na křtu knihy Zázraky jsou logické Kateřiny Cajthamlové a Lucie Šilhové. Světlejší odstín vlasů a výrazně kratší sestřih má herečka kvůli roli v připravované komedii Hádkovi režiséra Vojtěcha Moravce (34). Je to prý jen na pár týdnů, poté má v plánu vrátit se zpět k tmavohnědé, která jí sedí nejvíc. Není to ale poprvé, co vyzkoušela světlejší vlasy: obarvila se také pro film Dědictví aneb Kurvaseneříká (2014).

Foto: Profimedia.cz, Daniel Černovský / CNC / Profimedia

Jitka Čvančarová letos v srpnu na karlovarském filmovém festivalu a na konci září na křtu knihy Zázraky jsou logickéFoto: Profimedia.cz, Daniel Černovský / CNC / Profimedia

Elizabeth Olsen (32)

Představitelka čarodějky Wandy Maximoff ze série o Avengerech a mladší sestra dvojčat Olsenových má vždy dokonalé vlasy. V superhrdinském vesmíru je nosí červené, v reálu se drží medové barvy, kterou má občas víc blond, jindy spíš dohněda. Vlasy mívala vždy po prsa a s delší ofinou, ale teď se je rozhodla zkrátit do nadčasového mikáda. Uvidíme, kam se posune dál.

Foto: Profimedia.cz

Elizabeth Olsen na italském filmovém festivalu v červenci 2021 a v září 2021 na předávání hereckých cen Emmy v šatech značky The Row, za kterou stojí její sestry dvojčata Ashley a Mary-Kate Olsen (35)Foto: Profimedia.cz

Petra Hřebíčková (42)

Další populární herečka podřídila účes profesi. Kratší sestřih se hodil počátkem roku do natáčení krimiseriálu Pozadí událostí s Janem Hřebejkem (54) a ještě víc si vlasy zkrátila sama těsně před třetím porodem v červenci. Finální zesvětlený účes, který na fotce vidíte, jí pomohla dotvořit kamarádka. Odvahu ani kadeřnický um trojnásobné mamince upřít nelze – zdá se, že pro mikádo se narodila!

Foto: Profimedia.cz

Petra Hřebíčková v srpnu 2020 na premiéře filmu Štěstí je krásná věc a v říjnu 2021 na premiéře k filmu ZbožňovanýFoto: Profimedia.cz

Maisie Williams (24)

Nejenže se Sophie Turner (25) alias Sansa Stark vrátila k zrzavé, ale i její seriálová sestra (a nejlepší kamarádka) Arya ze Hry o trůny (2011–19) překvapila změnou image. Ráda experimentuje s vlasy i líčením a často nosí extravagantní střihy i barvy. Poslední změna proto už skoro nepřekvapí, i když kvůli zesvětlenému obočí je slavná brunetka téměř k nepoznání.

Foto: Profimedia.cz

Maisie Williams na pařížském týdnu módy v březnu 2020 a na milánském týdnu módy v září 2021Foto: Profimedia.cz

Anketa

Čí proměna se povedla nejvíc?
Billie Eilish
5,6 %
Jitka Čvančarová
7,5 %
Elizabeth Olsen
10,7 %
Petra Hřebíčková
74,7 %
Maisie Williams
1,5 %
Celkem hlasovalo 11286 čtenářů.

Nejen účesy! Slavné ženy inspirují i módou. Nakoukněte do šatníku Evy Perkausové!

Reklama