Hlavní obsah

Zatáčkou k dokonalému milování: jaké polohy jsou nejlepší?

Foto: Hrecheniuk Oleksii, Shutterstock.com
16. 10. 2020

Rovný jako pravítko? Zapomeňte! Je běžné, že se pánské přirození mírně zakřivuje doleva nebo doprava. A co víc, je to výhoda jako blázen. Jak moc si s ním užijete a které body rozkoše stimuluje?

Článek

Penis je stejně jedinečný jako člověk, jeho povaha, charakter, chování i cíle. Neexistuje nic jako špatný tvar nebo velikost. Ze všech rozměrů můžete vybruslit jako královna, neboť každé pánské nádobíčko vyžaduje pouze osobitý přístup a informace o tom, jak jej použít. A platí to i u toho zakřiveného!

Existuje něco jako typický penis?

Pokud se dá charakterizovat nejběžnější tvar pyje, tak je to válec, často s širší nebo alespoň výraznější hlavou. Stejně jako banán se tento penis křiví mírně nahoru, což je patrné pouze během erekce. Zatímco pánové v takovém jevu vidí neštěstí srovnatelné s ničivou vlnou tsunami, pro ženy zakřivený penis představuje výhodu, neboť podle sexuálních koučů „křivák“ automaticky pokrývá větší prostor v pochvě, takže milenka, která se s ním setká, má pocit, že je „tam uvnitř“ maximálně vyplněná. Tedy aspoň v porovnání s penisem rovným.

Zakřivený pašák může také zvýšit potěšení z orálního sexu, kterým si milence podmaníte, protože ona „výhybka“ se v ústech přizpůsobí tak, že je felace pro ženu, která ji poskytuje, příjemnější a méně namáhavá.

Foto: Denis Ivanov43, Shutterstock.com

Muži se možná zakřivením penisu trápí, ale pro ženy je to výhoda

Výhody zakřivení penisu pro ženy

„Křivák“ zároveň snadněji a lépe stimuluje bod G. To je to místo, které se obvykle nachází přímo za stydkou kostí, ve druhé třetině pochvy, přibližně tři až pět centimetrů od poševního vchodu. U něj to ale jenom začíná.

V ženské pochvě sídlí i další erotogenní zóna – bod A (neboli přední fornix erotogenní, AFE). Pokud se zakřivením penisu pracujete, dosáhne pyj i na něj. Stačí pár pokusných tréninků! Vždy je velmi důležité věnovat pozornost bodu, kde se penis začíná zakřivovat, a vaším úkolem je najít pro takový pyj milostnou pozici s dobrým úhlem. Chce to jen zkoušet, zkoušet a zkoušet. Ostatně, to je na sexu, díky kterému můžete být zdravější, jedna z nejzábavnějších věcí!

Jestli to nefunguje, netrapte se. Někteří vědci tvrdí, že bod G neexistuje.

Sexuální polohy pro každý směr

V případě, že se penis stáčí do strany, lehněte si na bok (penis zatočený doprava znamená pravý bok a naopak), kolena přitáhněte k sobě a nechte partnera, aby vás zalehl podobně jako při klasickém misionáři. Tím vytvoříte úhel 90 stupňů – a nejvhodnější podmínky pro vstup zakřiveného penisu do klína.

Pokud se klacík ohýbá spíš dolů, je pro vás ideální psí pozice na všech čtyřech. Pro takový pyj je pejsek přirozenější a pohodlnější. U mužů se zakřivením nahoru zase bývá smyslná poloha žena nahoře. Pak se penis snadněji vydá na cestu k uvedeným bodům.

Zvlášť bod A sídlí za mírnou zatáčkou na zadní straně stydké kosti, takže si pro jeho nalezení nemůžete přát nic lepšího než zakřivený penis (stejně dobrou volbou je snad jen dlouhý, tenký a ohebný vibrátor nebo dildo).

Nemoc, za kterou se muži stydí

Většina mužů s ohnutým penisem zjistí, že když se jejich partnerka správně natočí, mají z toho užitek oba. Jen pozor: markantnější zakřivení, které se časem zhoršuje, může znamenat Peyronieho chorobu, se kterou se setká až devět procent mužů. Závažnost choroby rozhoduje o tom, zda je pohlavní styk náročný či bolestivý a erekce nepříjemná. V takovém případě by měl muž zamířit do ordinace urologa.

Sex coby barometr vztahu. Jak moc ukazuje, zda vám to klape?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.