Hlavní obsah

Polepšovna špatných milenců: Bojujte za rozkoš!

Foto: Shutterstock

Vášně není nikdy dost

Milenec bez fantazie a snahy... Dá se předělat a nakopnout, nebo je všechno na cestě za sexuálním uspokojením ztraceno? Není! Řekněte si o svůj orgasmus a přihlašte svého partnera do polepšovny nešikovných milenců! Zde je návod!

Článek

Líbí se vám on, jeho způsob života, názory i vyrýsované svaly. Zdá se, že jste kápla na toho pravého. Po návštěvě kina, několika kafíčkách a večeřích, při kterých máte co dělat, abyste se na něj roztouženě nevrhla v restauraci, dojde na den D. Rozechvělá čekáte sexuální explozi, slastně přivíráte oči, když se jeho ústa přibližují k vašemu krku, ale... Nic tak nepokazí náladu jako neschopný milenec! (Teda ještě kromě vlezlého spolubydlícího a nevhodně příchozí menstruace.) Řeknete si: To má být jako všechno? (Údajně se 20 % mužů domnívá, že opravdu všechno umí.) Lehce se vás dotknul, a od té doby se chová, že je snad v posteli sám? Na to, že se mu v rozkroku vzdouvá nářadí velikosti burisonu si docela troufá, co? Jenže co když jste se do něj stihla už zamilovat a doufáte, že sexu se dá naučit?

Nábor na sexuální blaho

Jsou milenci a milenci. Jedni mají fantazii, kterou se nebojí rozehrát, a dají ženám prostor k uvolnění a projevům. A jsou vynalézaví, což je ta dobrá zpráva. Bohužel je jich jako šafránu. (Ou, tahle informace bolí víc než trhání zubů.) Dobrý milenec si nemyslí, že sex začíná u sundání kalhotek a končí vsunutím penisu do svatyně, ve které se samolibě udělá po jednom pohybu sem a druhým tam. Copak jste záchytná stanice zatoulaných amatérů? Ne! Máte právo na rozkoš. A pokud ho opravdu milujete a chcete jeho sexuální nápravě věnovat čas a energii, vytaste záložní plán B. Zatím se ještě nepodvolujte domněnce, že „komu není shůry dáno…,“ na to máte ještě chvíli čas. Přeci jen naděje prostě umírá poslední.

Foto: Shutterstock

Nezoufejte a snažte se ho poučit

Teď královnou jsem já!

Prvotně zkuste odhodit zklamaný výraz a odpusťte si škodolibé poznámky. Jakmile totiž partnera něčím urazíte nebo zesměšníte, pravděpodobně se vzdá veškerého elánu a snahy. Berte to prostě tak, že třeba měl špatné zkušenosti a nebyl nikdo, kdo by ho naučil umění lásky. Co dál? Opatrně si ho začněte formovat – jako když jste na základce tvarovala postavičku z moduritu. Vzdychněte, když se vám bude něco líbit, a proneste třeba „ještě, prosím“, odveďte jeho ruku jinam, když trochu v chování „přestřelí“. Naučte se říkat, že zrovna tohle se vám nelíbí!

U večeře beze studu zaveďte téma na nějaký článek nebo knihu o sexu: „Vladimíre, dnes jsem narazila na úžasnou knížku o tantrickém milování. Tam ti byly praktiky tak neskutečně popsané, až mě zamrazilo. Když ji koupím, prolistuješ si ji se mnou?“ (Sběr informací mu jedině prospěje.)

Romantika – záchranná brzda

Aby na vás zahrál jako na piano, musíte mu sice „jít na ruku“, ale taky ho zbrzdit v případě, že se do věci horlivě zapálí a začne zkoušet možné i nemožné, jen aby něco dokázal sobě i vám. Když bude chtít každou minutu střídat polohy, hned vám rukou rejdit v rozkroku a slintat do ucha jako v pornofilmu, musíte mu ukázat, že pro vás sex není jenom během za orgasmem, ale citová záležitost.

Romanticky mu stiskněte ruku, něžně hlaďte po zádech a ukazujte, že máte radost už jen z jeho přítomnosti. Jen ať si nechá projít hlavou, že dlouhý polibek na veřejnosti neznamená zápis do sexuální olympiády, nýbrž vyznání… Mezi řečí jen tak prohoďte, že nechápete lidi, kteří tak horlivě musí mít v sexu všechno hned. Vždyť je to přeci o spolupráci a vzájemném poznávání, že, Radku? Tajná přání se dají vyjádřit pomocí malé lži: „V noci se mi zdálo, že jsi ke mně přišel nahý a hráli jsme hru. Já ti něco ukázala a ty jsi to po mně do puntíku opakoval.“

Když se budete v projevech stydět, jeho samotného ani nenapadne, že by něco mohlo být v nepořádku! Provokujte a drážděte ho, pokud si myslíte, že to má smysl. Jinak je další rada jasná: Vyměnit kazové zboží!

Myslíte si, že se dá špatný milenec napravit, nebo že mu nemůže nic pomoci? A kdybychom založili polepšovnu pro špatné milence, koho byste přihlásili na „ léčení"? Napište nám na info@prozeny.cz!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek