Hlavní obsah

Roláky? Raději ne. Tyhle dámy se nebojí hlubokých výstřihů

Foto: Profimedia.cz

Foto: Profimedia.cz

Je jedno, jestli je vám třicet nebo o dost víc a jakou velikostí poprsí se pyšníte, rafinovaný výstřih sluší každé ženě i postavě. Slavné dámy si to uvědomují a občas neváhají dekolt protáhnout až k pupíku. Neřešte, kde na to berou odvahu, a inspirujte se jimi.

Článek

Dívat se jim do očí? U některých žen ze světa showbyznysu to může být zatraceně těžké, když na červený koberec nakráčí v šatech, které v oblasti dekoltu zakrývají jen pramálo. A je jedno, zda jsou to krasavice vyvinuté, nebo mají prsa spíš po tátovi.

My tleskáme modelům, které sice hodně odhalují, ale stále jsou elegantní, sofistikované a rozhodně ne vulgární: podívejte se třeba na ikonické róby z Oscarů i Varů!

Erika Stárková (35)

Ještě nedávno tuto okatou herečku znala jen hrstka televizních a divadelních diváků, ale po odvysílání seriálu Most! (2019) je z ní hvězda. V roli transsexuální Dáši alias Pavla byla nepřekonatelná. Její postava uměla svůj sex-appeal prodat a stejně to dokáže i herečka s podmanivým hlasem. Na loňské předávání Českých lvů přišla v elegantních černých šatech značky Leeda, které měly opravdu hodně hluboký výstřih.

Víte, že v seriálu Most! Eriku Stárkovou daboval Jan Cina (32)?

Foto: Profimedia.cz

Ač je výstřih opravdu až do pasu, Erika Stárková vypadá jako dámaFoto: Profimedia.cz

Agáta Prachařová (35)

Na zahalené modely si moderátorka a rebelka v jedné osobě nikdy nepotrpěla. Jednou ukáže dlouhé nohy v krátké sukni, jindy nechá z výstřihu vykukovat i podprsenku. I když ji má módní policie často na mušce, jede si svůj styl. Na setkání Miss po 30 letech se objevila ve výrazných šatech s výstřihem a nutno podotknout, že tahle II. vicemiss z roku 2005 patřila k nejšmrncovnějším.

Foto: Profimedia.cz

Hranice mezi rafinovaností a vulgárností je tenká a Agáta Prachařová ji umí překročit. V těchto šatech ale zachovala glancFoto: Profimedia.cz

Veronika Arichteva (34) 

Seriálová herečka je součástí tria 3 v 1 a jednou z nejstylovějších českých žen. Její modely mají nápad, a ač se nikdy prvoplánově neodhaluje, umí být rafinovaně sexy. Nyní si užívá i těhotenskou módu. Na letošní České lvy přišla v dlouhých šatech od Beaty Rajské (58) s velmi zajímavým a svůdným výstřihem, které doplnila růžovým psaníčkem uvázaným à la ledvinka do pasu.

Miminko přijde na svět až za pár měsíců. Které celebrity už letos porodily?

Foto: Profimedia.cz

Takto hluboké výstřihy nejsou u Veroniky Arichtevy obvyklé a je to škoda, moc jí slušíFoto: Profimedia.cz

Nikol Moravcová (32)

Ač si v současné době užívá blonďatá moderátorka zejména mateřských povinností, na módu nezanevřela a je to stylová maminka. V civilu volí spíše ležérní outfity, ale do společnosti jde vždy za dámu a nebojí se ani výrazných modelů. Když v únoru vyrazila s manželem na Česko-Slovenský ples, oblékla blýskavé šaty z ateliéru Flannel, které měly jak odvážný rozparek, tak výstřih.

Foto: Profimedia.cz

Z plesu spěchala Nikol Moravcová za několikaměsíční dcerkou, na akci byla za hvězduFoto: Profimedia.cz

Priyanka Chopra (37)

Před dvaceti lety získala titul Miss World a je na ní znát, že se umí nosit jako královna. Její manžel Nick Jonas (27) je na ni náležitě pyšný. Indická herečka a zpěvačka má ženské křivky a miluje obepnuté modely ve výrazných barvách – na Grammy přišla s výstřihem hluboko pod pás. Zato na letošních Zlatých glóbech byla v růžových šatech značky Cristina Ottaviano s odhalenými rameny a vlečkou za dámu jako ze starých hollywoodských filmů.

Foto: Profimedia.cz

Priyanka Chopra se nebojí barev, odvážných střihů a je jako chameleon, pokaždé jiná, ale vždy ženskáFoto: Profimedia.cz

Sharon Stone (62)

Že by se ženy ve zralém věku měly odhalovat méně? To rozhodně není pravda a dokazuje to představitelka spisovatelky Catherine Tramell ze Základního instinktu (1992). Jenže tahle kráska by svedla muže i v roláku. Na charitativní akci Global Ocean Gala měla ovšem u krku dost volno a odhalila i podprsenku. Oblékla metalický pruhovaný kostým značky Pertegaz, doplnila jej kruhy do uší a působila velmi mladistvě.

Legendární záběr bez kalhotek se neokouká. Herečka je stále stejně krásná!

Foto: Profimedia.cz

Leckdo by v takovém modelu vypadal jako vodník Česílko. Ale Sharon Stone je sexy a elegantní zároveňFoto: Profimedia.cz

Sarah Jessica Parker (55)

Představitelka odbornice na vztahy v seriálu Sex ve městě (1998–2004) je právem označována za módní ikonu. Stejně jako Carrie Bradshaw se i herečka módou baví, kombinuje zdánlivě neladící prvky a málokdy šlápne vedle. Na premiéru filmu Here and Now (2018) vyrazila v blyštivých modrých šatech návrháře Prabala Gurunga (42) s dlouhými rukávy, sexy výstřihem a rozparkem, obula lodičky ze své vlastní kolekce a vypadala báječně.

Foto: Profimedia.cz

Dechberoucí, co říkáte? Foto: Profimedia.cz

Jessica Biel (38)

A na závěr jeden z nejodvážnějších modelů, který sice nedělá zrovna ňadra dmoucí, ale sympatické herečce velmi sluší. Manželka Justina Timberlaka (39) má tento sexy střih šatů v oblibě. Je zajímavé, že v civilu působí jako holka od vedle a pak si na červený koberec vezme róbu od libanonského návrháře Elieho Saaba (55) a je z ní femme fatale.

Foto: Profimedia.cz

Když jste majitelkou takového těla jako má Jessica Biel, byla by škoda se halitFoto: Profimedia.cz

Reklama