Hlavní obsah

Sexuální apetit podle barvy vlasů

Foto: Masson, Shutterstock.com

Z barvy vlasů se vyvozují různé závěry a pověry. Blondýnky jsou prý sexy, ale ne příliš inteligentní, naproti tomu tmavovlásky mají pod čepicí a je na ně spoleh. To je samozřejmě nesmysl. Ale souvisí nějak barva vlasů se sexem? Je pravda, že zrzky jsou nejvášnivější?

Článek

Říká se, že když se ve světě ženy něco děje, dává to dotyčná najevo úpravami a změnami vlasů. Tmavovlasá se nechá odbarvit na blond, blonďatá zase v reakci na rozvod nebo odchod ze zaměstnání náhle zatouží po tmavších odstínech, a navíc si vlasy nechá výrazně zkrátit. Všechno to souvisí s emocemi. Změna vzhledu v těchto případech symbolizuje oproštění se od minulosti, touhu po novém začátku a další životní šanci. Vlasy jsou však nepřímo napojeny i na genitálie. Ovlivňují totiž to, co se děje v posteli! Nevěříte?

Sexuální sebevědomí podle barvy vlasů

Podle sexuálního průzkumu SKYN Condoms Millennial přirozená barva vašich vlasů prozrazuje něco o vašem milostném umění a ochotě experimentovat. Tento čínský výrobce prezervativů obdržel odpovědi od 5 117 sexuálně aktivních mužů a žen ve věku od 18 do 34 let, přičemž se jednalo o pestrý pelmel všech různých barev vlasů. Zde jsou jejich odpovědi na to, jak odstín pramenů souvisí se sexem.

„Jsem nejlepší, jsem bůh a bohyně sexu!“ Vážně? Jedna z otázek, kterou společnost s kondomy svým zákazníkům a zároveň respondentům položila, se týkala vlastního hodnocení. 56 % lidí s černými vlasy si myslí, že jsou v posteli úžasní nebo velmi dobří. To samé o sobě tvrdí 42 % zrzavých jedinců, 41 % hnědovlasých lidí a 40 % těch světlovlasých. To ale nevypovídá nic o tom, jak to skutečně je, ale o míře jejich sebevědomí.

Foto: Standret, Shutterstock.com

Říká se, že zrzky bývají vášnivé, podle průzkumu je to pravda

Černovlasí jsou mistři flirtu

Sebevědomí černovlasí používají nejčastěji ze všech seznamovací weby. Jsou to samozvaní hrdinové hlavně přes ten internet. Vrhají se do online seznamování, ale nezdá se, že by v posteli nějak extra vynikali a byli kreativní. Spíš to u nich vypadá na sex s přesným scénářem, navyklými polohami a postupy. Na druhou stranu jsou výbornými kandidáty na sex na jednu noc.

Radši tedy u nich počítejte s tím, že když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, ale to je tak všechno.

Zrzaví jsou divocí

Co se týče vyhledávání neobvyklých míst pro sex, ale také tvrdších praktik ve stylu erotického dramatu Padesát odstínů šedi, tyhle hrátky nejvíc berou zrzavé. Rádi experimentují a jsou jako chameleoni. V jednu chvíli si klidně zahrají na cudné panny a panice, zatímco v druhé natáhnou ruce pod postel a vyndají latexový oblek s roubíkem. Zrzavým přijde naprosto normální, že své drahé polovičky obdarují poukázkou na erotickou masáž nebo kurz tantry. S nimi stereotyp rozhodně nehrozí!

Blonďatí jsou andělé s ďáblem v těle

Blond je nejžádanější barvou vlasů u žen, protože světlejší odstín je často spojován s mládím a krásou. Vědci předpokládají, že blondýnky mají v těle vyšší hladinu estrogenu, díky čemuž vypadají celkově ženštější. Podle všeho jsou majitelé světlých vlasů v sexu divocí a odvážní. Rádi se baví, a když mají toho správného partnera, zacházejí za hranice svých možností.

Hnědovlasí jsou rezervovanější

Hnědovlasí jedinci se považují za pracovité, chytré a důvěryhodné bytosti. Ač se to nezdá, jsou skutečně zdrženlivější. Proto chvíli trvá, než se někomu otevřou – citově i sexuálně. Ale když už se tak stane, překonávají se a milování si neskutečně užívají. Usilují i o multiorgasmus, změněný stav vědomí a masáž prostaty. Hlavně, že se pořád něco děje!

Jak se stát někým jiným?

Nevyhovuje vám vaše barva vlasů a typ sexuálního života, který se k ní vztahuje? Snadná pomoc. Britská sexpertka Tracey Cox říká, že i obyčejná paruka vám pomůže vyzkoušet si své nové, dobrodružnější já. Funguje také, když chcete, aby se na vás lidé dívali jinýma očima. Bere vás milenec jako samozřejmost? Nasaďte si paruku v úplně jiném stylu a barvě, než jsou vaše vlasy, a začne vás vidět v úplně novém světle. Je to fajn zábava nejen pro dlouhé zimní večery.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek