Hlavní obsah

Sexuální nápady pro chladnější dny

Foto: 4 PM production, Shutterstock.com

Foto: 4 PM production, Shutterstock.com

Ponuré dny vyžadují vřelá objetí! Využijte mazlící sezonu a neomezujte se jen na teplé deky a ložnici. Milování bude horké a vášnivé, pokud ho spojíte s ohněm i vodou. A jak je to s těmi tolik diskutovanými ponožkami? Tak ty si nesundávejte!

Článek

Fakta se zapřít nedají. Podle Českého statistického úřadu se víc dětí rodí na jaře a v létě, z čehož vyplývá, co lidé dělají v chladnějších měsících roku. Milují se! Tak je to celkem logické. Tma bývá brzy a sex je jednou z možností, jak využít volný čas. Co si ho takhle trochu okořenit? Tyhle sexuální nápady pro chladnější dny si zamilujete!

Masáž horkou svíčkou

Když se řekne svíčka, většina lidí si představí romantiku, ti opatrnější možná riziko požáru či popálení kůže. U masážních svíček na obličej a tělo to ale funguje jinak. Při zahřátí a přípravě masáže slouží svíčka jako vonná, takže navodí tu správnou atmosféru, vosk se ale dá bezpečně použít jako tělové mléko.

Na výběr jsou svíčky z bambuckého, mandlového a kakaového másla, oblíbené jsou i ty s čokoládou a kokosem. Masáž svíčkou představuje skvělý způsob, jak se zbavit stresu a uvolnit tělo i mysl. Jako primární složku hledejte buď sóju či parafín. Vyhněte se svíčkám, na nichž výrobce neuvádí složení. Mohou obsahovat aditiva, která mění teplotu tání svíčky. Ta je pak na masáže příliš horká. Rozhodně nikdy nepoužívejte svíčky ze včelího vosku, pro pokožku nejsou bezpečné.

Foto: Syda Productions, Shutterstock.com

Stačí jen svíčku zapálit a můžete si užít vůni i příjemnou masáž partneraFoto: Syda Productions, Shutterstock.com

Žádné svlékání!

Kontakt tělo na tělo uvolňuje oxytocin, hormon věrnosti, lásky a důvěry. Sex si ale můžete užít i bez toho, aniž byste si ze sebe sundávali oblečení. Jen rozepněte a odsuňte to nejnutnější, je v tom naléhavost a nutkavá potřeba pomilovat se bez zdržování. Ponožky jsou samostatnou kapitolou.

Udržují chodidla v teple, což napomáhá rozšiřování krevních cév v nohách a lepšímu průtoku krve. Výsledkem je snazší cesta za orgasmem, který také může být i silnější! Ostatně, k tomuto účelu se dají perfektně zneužít i gelové kapesní ohřívače, které se aktivují prohnutím plíšku. Ten nastartuje chemickou reakci, při níž vzniká teplo. Zasuňte si je na potřebná místa, třeba klidně i do těch ponožek. Zavrníte blahem.

Praskající krb jako skvělá rekvizita

Krb působí hřejivě a atmosféricky. Ve vteřině zútulní prostor a dokonale zklidní pocuchané nervy. Zjistil to vědec Christopher Lynn, který působí na univerzitě v americké Alabamě. Právě on zkoumal vztah mezi působením krbu a reakcí organismu. V časopise Journal of Evolutionary Biology, ve kterém byly jeho poznatky uveřejněny, uvedl, že oheň se zvukovou stopou praskání polen má největší relaxační účinky. Před krbem proto uspořádejte piknik.

Rozložte deky a polštáře, přidejte malý servírovací stolek a lehké občerstvení. Mimochodem, koření, jako je třeba hřebíček, skořice nebo vanilka, se již dlouho řadí mezi účinná afrodiziaka s prokrvujícími účinky. Žádný další návod není potřeba. Užijte si tuhle zimní klasiku! Nemáte-li klasický krb, vystačíte si s tím elektrickým nebo aspoň s krby na biolíh.

Horká vana, sprcha a vířivka. Ideální stav!

Sex pod padajícími kapkami vody je prostě jiný než ten „na suchu“. Voda proudící po těle má smyslný účinek. Postavte se tak, aby nikomu netryskala do obličeje, a zvolte vhodnou polohu. Ta zezadu vám jistě přijde nejstabilnější. Dávejte pozor, ať neuklouznete, pro jistotu na podlahu dejte starý ručník. Až nasákne vodou, poskytne vám oporu.

V případě, že nemáte sprchový kout, dopřejte si společnou koupel v horké vaně, kterou navíc obohaťte o masážní perličkovou podložku. Ta se připevní pomocí přísavek. K jejím výhodám patří snadná manipulace a efekt toho, že jste si s partnerem vyrazili na wellness pobyt. Jen myslete na to, že voda zbavuje přirozených sekretů, takže možná budete potřebovat kvalitní lubrikant na silikonové bázi. Vrhněte se do vzájemné masturbace, popřípadě se nezdráhejte obohatit svůj milostný zážitek o hrátky se sprchovou hlavicí. Podvodní stimulace klínů je totiž velmi efektivní!

Reklama