Hlavní obsah

Comebacky Hollywoodu: Jennifer Lopez a Ben Affleck spolu!

Foto: Profimedia.cz

Láska. Je neohrožená, silná, mocná, ale i toxická a spalující. Někdy je těžké se jí vzdát, natožpak ji pochopit. I proto se jak chudí a neznámí, tak slavní a bohatí scházejí a rozcházejí. Komu chvíli trvalo, než si uvědomil, že odloučení byla chyba, a kdo do stejné řeky vkročil dokonce několikrát?

Článek

Citům neporučíš. Někdy vztahu brání špatné načasování, jindy je to nedostatek času a odcizení, pak zase nevěry. Jenže rozchodem to mnohdy nekončí. Druhé a popřípadě i další šance existují. Tihle slavní o tom mohou vyprávět!

Jennifer Lopez (52) a Ben Affleck (49)

Je krásná, úspěšná a mnozí ji považují za pěveckou ikonu. Na vztahy a lásku ale moc štěstí nemá. Nebo že by se na ni konečně usmálo štěstí? Třikrát rozvedená a několikrát zasnoubená JLo ještě nedávno tvrdila, že si vezme bývalého hráče baseballu Alexe Rodrigueze (46). Hvězdný pár svatbu kvůli koronaviru dvakrát přesunul, až se zrušila úplně. A s ní i jejich vztah. Nakonec se diva objevila v náruči svého bývalého, s nímž byla kdysi zasnoubená. Nyní opět tvoří pár a fanoušci šílí. Bennifer je zpátky!

Foto: Profimedia.cz

Už jednou málem skončili před oltářem, ale každý chtěl od života něco jiného. Ben Affleck prý na závazky a svatbu tehdy ještě nebyl připravený. Bude druhý pokus úspěšnější?

Megan Fox (35) a Brian Austin Green (48)

Ano, ne, ano, ne. Počkáme a uvidíme. Tak přesně takhle vypadal vztah známé krásky a herce, který se proslavil jako David Silver v televizním seriálu Beverly Hills 90210 (1990–2000). Jejich manželství (2010–20) bylo bouřlivé, uhrančivá kráska ze vztahu několikrát odešla a požádala o rozvod, ale pak se zase vrátila. Ačkoli má tahle dvojice tři ratolesti, ani ony lásku nezachránily. Oba už mají nové partnery, nicméně necháme se překvapit, jak dlouho tenhle stav vydrží.

Foto: Profimedia.cz

Tihle dva se milují i nenávidí a po celou dobu se snaží dobře vychovávat své tři syny. Megan Fox stále dráždí svými lascivními outfity, ale dnes už jí bodyguarda dělá někdo jiný než oblíbený seriálový herec

Behati Prinsloo (33) a Adam Levine (42)

Zpěvák a frontman skupiny Maroon 5 byl známý bouřlivým životem plným krasavic, ale nakonec ho Amorův šíp zasáhl ve společnosti namibijské modelky. Když se s ní zhruba po ročním vztahu rozešel, začali si vrabčáci na střeše šuškat, že se hudebník vrátí k divokým večírkům a povrchním vztahům, a chvíli to tak skutečně vypadalo. Ale dnes jsou z nich manželé a společně vychovávají dvě dcery. Konec dobrý, všechno dobré!

Foto: Profimedia.cz

Bouřlivák, kterého milují fanynky po celém světě. Sladkého Adama Levina očarovala jedna z modelek, pro které má slabost. Zatím seká dobrotu, tak snad mu to vydrží

Jean-Claude van Damme (60) a Gladys Portugues (63)

Belgická hvězda akčních filmů je neřízená střela. Sympatický bojovník se rozvedl celkem čtyřikrát a svou třetí manželku, kulturistku a herečku, s níž se rozešel v roce 1992, požádal o ruku znovu o sedm let později. A od té doby jim to (snad) klape. Známý bojovník je pořád profesně akční, letos by si měl údajně zahrát v českém filmu Bastardi 4: Reparát, který natáčí režisér Tomáš Magnusek (37).

Foto: NIVIERE/ NIKO / LORENVU / SIPA, Profimedia.cz

Vstoupit dvakrát do jedné řeky? Proč ne! Když akční hrdina z devadesátek zvládne otočku ve vzduchu a navíc se snaží pořád udržovat ve formě, může si svoji ženu klidně vzít i potřetí

Jessica Biel (39) a Justin Timberlake (40)

Oblíbený zpěvák a krásná herečka se po čtyřech letech idylického vztahu rozešli. Tahle zpráva v roce 2011 šokovala Hollywood. Důvodem rozchodu prý bylo muzikantovo nevhodné chování a nevěry, což partnerka nehodlala dál snášet. Odloučení evidentně zabralo! Za půl roku se dali znovu dohromady a od loňského roku se těší z druhého syna.

Foto: Profimedia.cz

Jessica Biel je zvyklá na ledacos. Odpustila rozchod i kauzu s kolegyní, za kterou se jí manžel veřejně omluvil. Na večírku totiž neuhlídal ruce a šmátral, kde neměl

Pink (41) a Carey Hart (46)

Tento milostný příběh začíná v roce 2001 – po čtyřech letech randění popová zpěvačka požádala motokrosového závodníka o ruku během jednoho z jeho závodů. Co na první pohled vypadalo jako idylka, to se změnilo v bouřlivou jízdu plnou obviňování a lží. Kvůli oboustranným nevěrám se pár v minulosti opakovaně rozešel, jenže láska je mocná čarodějka. Rozhádaní partneři si nakonec slíbili věrnost a zdá se, že závazek dodržují. V tomhle ráji momentálně není ani mráček!

Foto: Profimedia.cz

Navzdory všem eskapádám se Pink s manželem skvěle doplňují a jsou si oporou. Důkaz, že kdo chce, ten si cestu najde

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek