Hlavní obsah

Tarotoskop na červen: Co vám chystá osud a hvězdy?

Foto: pikselstock, Shutterstock.com

Foto: pikselstock, Shutterstock.com

O slovo se hlásí červen. Krásný měsíc, který má příchuť jahod a dovolených, i když letos jsme stále v určité nejistotě, jak bude tohle léto nakonec vypadat. Co věští tarotové karty vašemu znamení?

Článek

24. června bude stát měsíc v úplňku ve znamení Kozoroha a to bude extrémně náročné pro všechny, kdo se chystají na nějaké životní změny. Pokud možno je nerealizujte kolem tohoto data, protože Kozoroh změnám ani v nejmenším nepřeje. Ze zdravotního hlediska dejte v týdnu kolem čtyřiadvacátého pozor na klouby, zejména na kolena – budou extrémně citlivá, zvlášť jestli už s nimi nějaké potíže máte. A jaké pracovní, vztahové a zdravotní události chystá červen pro vaše znamení?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy – 5 mečů: Čekají vás zbytečné konflikty. Jste podráždění a přetažení a hádáte se na potkání. Myslete na to, že vítězství v uměle vyvolané hádce vám nic dobrého nepřinese, jen stres navíc.

Zdraví – 4 hole: Dlouhodobější potíže, které vás v poslední době provázejí, se konečně dají na ústup a vy pocítíte neskutečnou úlevu a uvolnění. Žádné nové zdravotní problémy zatím nejsou v dohledu.

Práce – Císařovna: Přichází období růstu a produktivity, vaše kreativita pojede na plné obrátky a vše se bude dařit. Je tedy čas dokončit projekty, dodržet termíny, posunout se vpřed a expandovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy – Kolo štěstí: Vše se bude vyvíjet zcela nepředvídatelně, Kolo štěstí je karta náhody a osudu. Možná vám někoho ze života vezme, možná přivede někoho nového. Buďte připraveni na všechno.

Zdraví – Blázen: Se svým tělem zacházíte lehkomyslně a nedbáte na prevenci. Hleďte to změnit, než se vám to vymstí. I tady bude červen nevypočitatelný a přihraje vám do cesty něco nečekaného.

Práce – 2 poháry: Čeká vás navazování nových spoluprací a partnerství na poli vašeho podnikání. Připravte se na dohadování a vyjednávání, které by však mělo většinou dopadnout ve váš prospěch.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vztahy – 5 pentaklů: Očekávejte velké změny, pravé životní zemětřesení. O někoho důležitého přijdete, zabolí to, ale nenechte se srazit na kolena. Nepříjemné období, které bude třeba překonat.

Zdraví – 6 mečů: Prospěla vy vám cesta k moři nebo někam do přírody. Změňte na chvíli prostředí a dejte zejména nervům odpočinout. Nakopne vás to správným směrem a psychicky se vám velmi uleví.

Práce – 8 mečů: Všechno vás tíží a svazuje, máte pocit, jako byste neustále čelili nesmyslným zákazům a příkazům. Pocit omezení vás frustruje, cítíte, že v ničem nemáte slovo ani pravomoc rozhodovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy – Král pohárů: Projevujte okolí respekt a slušnost, jakou si zaslouží, a všechno dobré se vám vrátí. Osud vám do cesty přihraje kultivovaného staršího muže, který vás zcela okouzlí.

Zdraví – Král pentaklů: Jste konzervativní a z umanutého přesvědčení se vyhýbáte něčemu, co by vám mohlo prospět. Neomezujte se předsudky, poslechněte odborníky, kteří své práci rozumějí.

Práce – 8 pohárů: Přichází loučení, kdy s těžkým srdcem opustíte něco, do čeho jste vložili hromadu energie. I to k životu a práci patří a za chyby se bohužel platí. Příště budete poučenější a moudřejší.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy – Král pentaklů: Jste spokojení s tím, co máte, další vztahy nijak nevyhledáváte, nepotřebujete se přátelit ani hledat drahou polovičku. A na tom není nic špatného, když se tak cítíte dobře.

Zdraví – 8 mečů: Obtíže, kterými trpíte, vás omezují, cítíte se spoutáni a frustruje vás, že nemůžete všechno, co byste chtěli. Smiřte se s tím. Klid v duši a mysli přinese klid i tělu a všechno se zlepší.

Práce – Velekněz: Objeví se problém, s kterým si sami neporadíte, protože to není tak úplně váš obor. Požádat o pomoc není ostuda. Spolkněte hrdost a najděte si mentora, který vám všechno vysvětlí.

Foto: fizkes, Shutterstock.com

Lvi se budou muset zapřít a poprosit v práci někoho zkušenějšího o pomocFoto: fizkes, Shutterstock.com

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy – 6 pohárů: Vynoří se starý známý z dávné minulosti. Budete se s ním cítit bezpečně a klidně, protože ho dobře znáte a máte pocit, že vás ničím nepřekvapí. To však může být jenom iluze.

Zdraví – Rytíř holí: Nedokážete odpočívat a do věcí se vrháte s takovým zápalem, až si zcela vybijete baterky. Občas je potřeba se zastavit a vydechnout, jinak vám hrozí vyhoření a vyčerpání organismu.

Práce – 5 pentaklů: Po finanční stránce vás nečeká zrovna nejúspěšnější období. Připravte se na to, šetřete, zbytečně neutrácejte. Všechny krize jednou končí, tak neztrácejte naději.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy – Svět: Nový začátek. Červen bude plný šťastných událostí a radosti, nové energie, kterou budete sdílet s blízkými. Máte před sebou tolik možností a vlijete energii do žil mnoha svým vztahům!

Zdraví – Poslední soud: Tady vás čeká vyřizování, budete muset oběhat pár doktorů a vyřešit věci, které jste dlouhodobě odsouvali do pozadí. Poučte se a příště to nedělejte: zdraví především.

Práce – Páže holí: Do cesty se vám připlete zajímavý návrh, který ve vás vyvolá nadšení. Projevte odvahu i upřímný zájem a pusťte se do díla, mohlo by předurčovat úspěchy daleko do budoucna.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vztahy – 4 hole: Buďte otevření a upřímní a vaše vztahy budou vzkvétat. Nepřetvařujte se a nic netajte – jen tak se budete cítit jistě za všech okolností. I lichotivé bílé lži jsou lži, vyhněte se jim.

Zdraví – 9 holí: Jste schopní obrovské sebekázně, hlídáte se, jíte zdravě. Současná situace na vás ale dopadá. Trpíte neustálými obavami? Podělte se o ně s odborníky, pomohou vám vše zvládnout.

Práce – 7 pohárů: Máte nepřiměřená očekávání od sebe i od svého pracovního kolektivu, což vás ve výsledku spíš brzdí. Stůjte nohama na zemi a snažte se přistupovat k práci víc realisticky.

Foto: My Ocean Production, Shutterstock.com

I ti Štíři, kteří si hlídají správný pestrý jídelníček a žijí rozumně, mohou v červnu propadnout nejistotě, úzkostem a strachu o zdraví a budoucnostFoto: My Ocean Production, Shutterstock.com

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy – Eso pohárů: Usměje se na vás štěstí, hlavně co se týká romantických vztahů: všechno půjde jako na drátkách. Vaše tužby a přání budou naplněny a budete se cítit spokojeně jako už dlouho ne.

Zdraví – 5 holí: Váš zdravotní stav bohužel utrpí a čeká vás výzva, se kterou se budete muset popasovat. Nevzdávejte to, zachovejte optimismus a energii, brzy budete jako rybička.

Práce – Poslední soud: Řiďte se instinktem. Jestli vám intuice říká, že právě tahle cesta vede k úspěchu, jděte po ní. Připravte se ale, že si to budete muset odmakat. Výsledek však bude stát za to.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy – Král mečů: Došli jste k přesvědčení, že je čas jednat a na poli vztahů rozseknout něco, co vás dlouhodobě trápí. Myšlenky už máte dávno utříděné a teď je pravá chvíle se podle toho zachovat.

Zdraví – Mírnost: Jak praví název karty, držte se zkrátka a zmírněte aspoň na čas všechny škodlivé zlozvyky, kterým se oddáváte. Buďte na sebe také mírní, pečujte o své tělo i mysl, zaslouží si to.

Práce – Luna: Cítíte se nejistě, jako by vám někdo něco zatajoval nebo vás rovnou vědomě klamal. Dejte na svou intuici a jednejte citem – to se vám teď vyplatí víc než rozumové rozhodování.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy – Luna: Ve vašem nejbližším vztahu se objevila přetvářka, kterou je potřeba prohlédnout, abyste mohli pokračovat vpřed. Zbavte se nejistoty a klamu, bez iluzí se vám bude žít lépe.

Zdraví – Eso pohárů: Zaměřte pozornost na oblast pohlavních orgánů – zajděte na kontrolu, kterou dlouho odkládáte, pozor na prochladnutí a podobně. Kromě toho tento měsíc přeje těhotenství.

Práce – Císař: Dejte svým dnům strukturu a řád, všechno si rozplánujte a hlavně se svého plánu držte. Žádná hlava v oblacích, prokrastinace a splývající dny, buďte organizovaní a produktivní!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy – Věž: Nepříliš šťastná karta znamená nepříliš šťastný měsíc – čekají vás nečekané konce a zrady i všeobjímající pocit samoty. Osamělí nejste, je to jen přechodné, tak zatněte zuby a vydržte.

Zdraví – 7 mečů: Snažíte se něco obejít a zatlouct do země zdravotní problémy, které se hlásí o slovo. Nedělejte to, stejně dřív nebo později vyjdou na povrch. Postavte se jim čelem, dokud je lze řešit.

Práce – 10 pentaklů: Zrychlujete pracovní tempo a získáváte tím pocit jistoty a stability. Návrat ke každodenní rutině po nejistých měsících vás těší, kromě toho si v červnu navíc majetkově polepšíte.

Podívejte se na horoskopy pro každé znamení: na den, na týden i na celý rok!

Reklama

Související témata: