Hlavní obsah

Tarotoskop na únor: Berani budou čelit neklidu, Raci únavě

Foto: ShotPrime Studio, Shutterstock.com

Začátky jsou za námi. Ani jsme se nenadáli a je tu únor, rok 2021 je v plném proudu. Tarotové karty vám teď předpoví, jak se bude život pro vaše znamení zvěrokruhu vyvíjet ve druhém měsíci.

Článek

Únorový úplněk se stihne jen tak tak, měsíc nejjasněji zazáří 27. 2., a to ve znamení Panny. Znamená to hlavně přehnané nároky, které na sebe v ten den všichni budou mít, a taky zbytečný křik kvůli maličkostem. Obrňte se a nečekejte dokonalost – ani od ostatních, ani od sebe. Kromě toho dejte pozor na žaludek, měsíc v tomto postavení ovlivňuje trávicí ústrojí a možná vám bude pár dní kolem úplňku těžko. Obohaťte proto svůj jídelníček o pár zdravých kousků a vyhýbejte se experimentům. Co v únoru čeká jednotlivá znamení?

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vztahy – 3 poháry: Únor pro vás bude měsícem přátelství a posilování vztahů, mimo ty milostné ovšem. Máte kolem sebe skupinu lidí, o které se můžete opřít, znovu si to potvrdíte a zažijete s přáteli mnoho hezkých chvil – i když třeba jen online.

Zdraví – Mág: Po zdravotní stránce je všechno v pořádku, dokonce nadmíru dobré, Mág je kartou vitality. Pozor ale na psychiku, může docházet k neklidu, přepnutí a podrážděnosti.

Práce – Velekněz: V práci se začínáte ztrácet, objevil se problém, se kterým si sami neporadíte. Požádat o pomoc není ostuda. Spolkněte svou přebujelou hrdost a najděte si mentora, někoho, kdo vám vše vysvětlí.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Vztahy – Umírněnost: Tento měsíc se ponese ve znamení kompromisu, naučíte se ustupovat a přes vlastní tvrdohlavost vyhovět tomu druhému. Díky tomu bude neobvykle harmonický a klidně plynoucí ve všech vztahových rovinách.

Zdraví – královna holí: Únor má pro vás připravenou zdravotní zkoušku, ze které ale vyjdete mnohem silnější než kdy dřív. Proces to nebude příjemný, ale obohatí vás, zjistíte o sobě mnohé a hodně se posunete.

Práce – 5 pentaklů: Po finanční stránce nebude únor tím nejúspěšnějším měsícem, spíše naopak. Připravte se na to, šetřete, zbytečně neutrácejte. Všechny krize jednou končí, tahle skončí taky.

Foto: Africa Studio, Shutterstock.com

Býci by teď neměli moc rozhazovat, únor pro ně nebude z hlediska financí právě příznivý

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Vztahy – král mečů: Došli jste k přesvědčení, že je načase jednat a na poli vztahů rozseknout něco, co vás dlouhodobě trápí. Myšlenky už máte dávno utříděné, teď je ta pravá chvíle se podle toho zachovat.

Zdraví – páže pentaklů: Tahle karta je jednou z těch, které oznamují těhotenství, pokud je tedy něco takového pro vás ve hře, zpozorněte. Kromě toho naznačuje dobrý či zlepšující se zdravotní stav.

Práce – Císařovna: V práci vás čeká období růstu a produktivity, kreativita z vás bude doslova stříkat a všechno se bude dařit. Teď je čas dokončit projekty, dodržet termíny, posunout se vpřed a expandovat.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vztahy – 10 holí: Ve vztazích se nutíte do situací, které vám nejsou vlastní ani příjemné. Přestaňte se tolik přizpůsobovat, naslouchejte sami sobě a netlačte se tam, kde vám není dobře.

Zdraví – Věž: Máte na sebe obrovské nároky a přetěžujete se – fyzicky i duševně. Riskujete, tlačíte sami sebe do extrémní situace. Změňte životosprávu a celkové chování ke svému tělu, než bude pozdě.

Práce – 3 pentakly: Pracujete pilně a odhodlaně a výsledky se začínají sice pomalu, ale jistě dostavovat. Získané znalosti a kvalifikace vám přinesou odměnu, pochvalu či povýšení, jen tak dál!

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vztahy – Kolo štěstí: V únoru se vám na poli vztahů může stát vlastně cokoli. Věci se budou vyvíjet naprosto nepředvídatelně, Kolo štěstí je kartou náhody a osudu. Možná vám někoho ze života vezme, ale možná vám taky někoho nového přivede do cesty.

Zdraví – Luna: Než se začnete starat o druhé, postarejte se o sebe. Je potřeba, abyste najeli na nějaký způsob duševní hygieny a nenechali na sebe věci tolik působit. Pokud na vás současné dění dopadá příliš silně, najděte si terapeuta, za to se rozhodně nemusíte stydět.

Práce – 7 pohárů: Máte ohromná očekávání – od sebe i od pracovního kolektivu, v němž se pohybujete – a to vás ve výsledku paradoxně brzdí. Stůjte nohama na zemi, nečekejte, že vám věci spadnou jen tak do klína.

Foto: antoniodiaz, Shutterstock.com

Většinou všechno hravě zvládají. Teď budou ale Lvi možná potřebovat psychoterapeuta

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vztahy – král pentaklů: Jste spokojení s tím, co máte, další vztahy nijak aktivně nevyhledáváte, nepotřebujete se přátelit ani si hledat drahou polovičku. Není na tom nic špatného, pokud se tak cítíte dobře.

Zdraví – rytíř pohárů: Ovlivňují vás silné emoce, a to natolik, že se projevují i fyzicky, ať už pozitivně, nebo negativně. Kořeny vašeho zdravotního stavu nehledejte v nemoci, ale právě v citech.

Práce – Poslední soud: Řiďte se svými instinkty, pokud vám cosi říká, že právě tahle cesta vede k úspěchu, jděte po ní. Připravte se ale, že si to budete muset vážně odmakat. Výsledek bude stát za to.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vztahy – Spravedlnost: Váš současný partnerský vztah sice možná nepřekypuje vášní, což vás občas trápí, ale oceňte jeho jiné kvality – cítíte se v něm dobře, je harmonický a dostáváte v něm dostatek prostoru. To se taky počítá.

Zdraví – 7 holí: Pociťujete v sobě odvahu a touhu nějak pohnout s tím, co vás dlouhodobě trápí. Postavte se ke svým zdravotním problémům čelem, zajděte k zubaři a na další preventivní prohlídky, které jste dlouho odkládali.

Práce – Viselec: Někdy je třeba uznat porážku, protože ani obrovské množství vynaložených sil s projektem nepohne. Poučte se z neúspěchů a naučte se nechat věci být, když se dostanete na konec cesty.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Vztahy – páže holí: Jakkoli k životu jinak přistupujte převážně skepticky, v ohledu vztahů teď pociťujete optimismus a novou naději. Něco se rýsuje a mohlo by to pro vás být velmi přínosné a obohacující.

Zdraví – Slunce: Po zdravotní stránce budete v únoru naprosto fit, cítíte se dobře, ba přímo skvěle. Pokud vás trápí nějaké dlouhodobé problémy, jste teď na nejlepší cestě ke kompletnímu uzdravení.

Práce – Hvězda: V poslední době jste v práci trochu tápali, začíná se však blýskat na lepší časy. Konečně se zase budete cítit dobře, plni nadšení a zápalu. Práce vás bude opět naplňovat.

Foto: Roman Samborskyi, Shutterstock.com

Štírům se bude v únoru dařit hlavně na pracovním poli

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Vztahy – Luna: Ve vašem nejbližším vztahu se objevila nějaká faleš a přetvářka, které je potřeba prohlédnout, abyste mohli pokračovat vpřed. Zbavte se nejistoty a klamu, bez iluzí se vám bude existovat lépe.

Zdraví – Kolo štěstí: Celý únor bude plný nepředvídatelných situací – dobrých i špatných. Obrňte se a příliš se nestresujte tím, co nemůžete ovlivnit, tohle opravdu běží mimo vaše kompetence.

Práce – 2 pentakly: Věci jsou v pohybu, zvažujete svoje možnosti a příležitosti i finanční situaci. Na stole před sebou máte několik možných cest, volte moudře, než jednu z nich definitivně vyberete.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vztahy – 9 mečů: Trápíte sami sebe, kladete si za vinu neúspěchy na poli vztahů, mučíte se tím, že hledáte problémy i tam, kde nejsou. Ponořte se do sebe, odpusťte si, usmiřte se znovu sami se sebou, ať se můžete posunout.

Zdraví – 8 mečů: Zdravotní obtíže, kterými trpíte, vás omezují, cítíte se spoutáni a frustruje vás, že nemůžete všechno, co byste chtěli. Smiřte se s tím. Klid v duši a mysli přinese klid i tělu a všechno se zlepší.

Práce – Kolo štěstí: Zaměřte se na zkoumání minulosti – v situacích, kterými jste už prošli, by mohlo ležet řešení pro ty, které vás čekají. Některé věci jsou zkrátka mimo váš vliv, nechte je běžet.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vztahy – Svět: Začíná pro vás nová éra, a to velmi optimisticky. Únor pro vás bude plný šťastných událostí a radosti, nové energie, kterou budete sdílet s vašimi blízkými. Máte před sebou tolik možností!

Zdraví – 5 pentaklů: Váš zdravotní vztah se příliš nezlepší ani v únoru, jakkoli je to vyčerpávající, budete muset řešit menší i větší zdravotní potíže. Aby se něco změnilo, je potřeba udělat radikální řez a pustit se do zdravější životosprávy.

Práce – 6 mečů: V práci vás čekají změny – nové místo nebo třeba jen fyzické stěhování do nových kanceláří. Zbavte se obav, jde jen o narušení vaší komfortní zóny, žádnou krizi ani tragédii!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Vztahy – 2 hole: Karta konfliktu znamená, že vaše vztahy nebudou v tomto měsíci růžovou pohádkou. Musíte učinit rozhodnutí, do kterého se vám nechce. Rozsekněte to, uleví se vám! (Jak poznáte, že je čas se rozejít?)

Zdraví – Hvězda: Tato karta mluví o těhotenství, takže se buď těšte, nebo chraňte. Kromě toho je však také kartou uzdravení a zklidnění situace, v únoru máte rozhodně pozitivní vyhlídky.

Práce – Síla: V práci vám brání emoce a pocity, rozptylují vás a odvádějí vás od cíle. Ujasněte si, co vás trápí, a vyřešte to, abyste se zase mohli soustředit na to, co vám jde pracovně nejlépe.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek