Hlavní obsah

Slavní, kteří si chrání soukromí: David Kraus i Jodie Foster

Foto: Profimedia.cz

Být slavný a toužit po soukromí? Že se to vylučuje? Není to tak úplně pravda a mnozí lidé v showbyznysu uspěli, aniž by novináře či fanoušky pouštěli do kuchyně – nebo ještě dál. Kdo si hlídá soukromý život a s fanoušky sdílí především svou práci?

Článek

Mají slavní právo na soukromí? Někdo tvrdí, že chce-li někdo být veřejně známý a populární, měl by počítat s tím, že jeho soukromí bude mít hranice jinde než u běžných smrtelníků. Jiní jsou toho názoru, že veřejný a osobní život se vůbec nemusejí překrývat. Mezi celebritami tak najdete rozdílné přístupy… Někdo pouští fanoušky skoro až do ložnice a jiný ukazuje jen pracovní věci.

David Kraus (41)

Charismatický zpěvák nepatřil k tajnůstkářům, o jeho vztazích se vědělo, ale nikdy nepustil fanoušky ani novináře moc blízko. Ovšem po rozchodu s tenistkou Barborou Strýcovou (34) se zařekl, že už partnerky nebude ukazovat a klidně je na akce oblékne do medvědího převleku. Vloni prasklo, že je již nějakou dobu šťastný po boku modelky Sarah Opravilové (21). A nyní jsou již šťastní tři. Dcera Ester se narodila nedávno, a ač se o radostnou zprávu podělil, rozhodně nesdílel dcerčiny fotky ani míry.

Foto: Profimedia.cz

Na zdraví novopečeným rodičům!

Kristýna Podzimková (35)

Patří k velmi obsazovaným herečkám, několik let byla Theou Nekonečnou v nekonečném seriálu Ulice (od 2005) a hrála mimo jiné ve filmu Bábovky (2020), nejnověji ji můžete vidět v psychologickém thrilleru Poslouchej (2019). A dokazuje, že sociální sítě k práci nepotřebuje. Ji to nebaví a o svém soukromí nemá potřebu se rozepisovat. Nevykládala nikde, že se rozvedla, nesvěřila se s novým partnerem a stejně tak nedávala rozhovory na téma těhotenství. V tichosti porodila, žije v rodném Rožnově a je velmi spokojená.

Foto: Profimedia.cz

Sociální sítě Kristýna Podzimková zkusila, ale nijak ji to neoslovilo. Na její hereckou kariéru to rozhodně vliv nemá

Blake Lively (33) & Ryan Reynolds (44)

Úspěšní a populární herci nejsou žádní bručouni, kteří by se schovávali před fanoušky. Naopak! Jsou milí, vtipní a na sítích si rádi dobírají sebe i slavné kamarády. Ale rodina je pro ně posvátná. Mají tři dcery a nejenže jejich fotky nesdílejí, dlouho jim trvalo jen potvrdit, že se narodily... Výjimku udělali, když herec získal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy. Slavní manželé nechtějí, aby dcery v dospělosti zjistily, že rodiče udělali z jejich dětství veřejnou věc.

Foto: Profimedia.cz

Že jsou máma s tátou slavní, neznamená, že by jejich dcery neměly mít normální dětství bez objektivů

Eva Mendes (47) & Ryan Gosling (40)

Toto jsou mistři v disciplíně „tajení soukromí“. U oblíbeného páru nikdo ani neví, zda už jsou pán a paní Goslingovi, nebo spolu stále žijí jen na hromádce. Když se populární herec kdysi objevil na Oscarech bez partnerky, všichni měli jasno: rozchod. Stejně tak si mnozí domýšlejí, jak to s nimi je, když on stále pracuje a zatímco ona už pár let netočí. A oni? Veřejně neřeší nic.

Foto: Profimedia.cz

Jejich soukromí je jeden velký otazník a jim je to fuk. Ví se, že spolu Eva Mendes a Ryan Gosling mají dvě dcery, ale to je asi tak všechno

Nicole Richie (39)

Bývalá party girl a nejlepší kamarádka Paris Hilton (40) žila v mládí svůj život skoro jako reality show a bulváru chodila hodně naproti. V současnosti je to právě naopak. Na sítích dělá zpěvačka promo jen své práci, zato rodinu, manžela a další věci ze soukromého života sdílí jen minimálně – to si nechává pro sebe.

Foto: Profimedia.cz

Dřív Nicole Richie zájem veřejnosti vyhledávala, nyní se spíš straní

Zoe Saldana (42)

Proslavil ji velkofilm Avatar (2009) a na Instagramu ji sleduje víc než sedm milionů lidí. Prezentuje se zde ovšem jen sama za sebe. Když postuje fotku s dětmi, pak v takových pozicích, aby jim nebylo vidět do obličeje. Nechce, aby jí za pár lety vyčetly, že je využila. Ale ráda mluví o lásce k rodině a k manželovi, který ji velmi překvapil, když si po (tajné) svatbě vzal její příjmení.

Foto: Profimedia.cz

Soukromí svých tří dětí Zoe Saldana ctí, zato s manželem, kterým se v roce 2013 stal italský umělec Marco Perego Saldana (42), se ráda pochlubí

Beyoncé (39) & Jay-Z (51)

Patří k nejbohatším a nejvlivnějším párům hudebního průmyslu, je o nich rozhodně slyšet a zpěvačka letos ovládla ceny Grammy. Nejsou to tedy rozhodně žádní krtci, kteří by nevylézali na světlo ze studia. Ale soukromí si střeží, měli tajnou svatbu a v rozhovorech rodinné historky nevyprávějí. Vědí proč: prý je to ušetřilo spousty problémů.

Foto: Profimedia.cz

Manželé Beyoncé a raper Jay-Z se prezentují především svou prací, osobní život je jen jejich

Jodie Foster (58)

Herečkou je odmalinka, první nominaci na Oscara za roli dětské prostitutky získala, když jí bylo 15. Velmi dobře si proto uvědomuje, že kariéře obětovala i část soukromí. Přesto se vždy snažila být úspěšná v showbyznysu a zároveň vést normální život. Podařilo se jí to a velmi si toho váží. Je důkazem, že nemusíte paparazzi dávat materiál, když se chcete proslavit. Stačí svoji práci dělat dobře.

Foto: Profimedia.cz

Jodie Foster patří mezi uznávané osobnosti filmového průmyslu, a třebaže hraje odmala, uměla najít hranici, za kterou novináře ani fanoušky nepustí

Daniel Radcliffe (31)

Představitel Harryho Pottera se na sociálních sítích neprezentuje a má k tomu zásadní důvod: svého soukromí si cení a ví, že kdyby začal sdílet názory a zážitky veřejně, nikdo by jeho přání uchovat si osobní prostor nebral vážně. To mu ovšem nebrání se o názory podělit a využít svého vlivu ve chvíli, kdy jeho hlas může pomoct.

Foto: Profimedia.cz

Ač Daniel Radcliffe patří ke generaci, která na sociálních sítích sdílí první poslední, on tomu nepropadl

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek